Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Hejka ludziska :wink:

patrząc na niektóre odpowiedzi czy tak ciężko dodać Wam kilka zdań od siebie ?? czemu mają służyć te "kapelusze" które dodajecie?

nabijacie posty?

Ozi nie tyczy się to tylko Ciebie, ale niektórej pozostałej części szanownego grona, które tutaj zagląda...

bez urazy, ale irytuje mnie to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towarzyszu Fantowski posty nabijane są tylko w dziale technicznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towarzyszu Fantowski posty nabijane są tylko w dziale technicznym :wink:

ok w porządku, ale nie zmienia to faktu, o którym napisałem powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daję np te emotki ":hi:" itp. gdy nie mam nic do powiedzenia, a chcę przywitać się z Szanownym gronem :decayed:

dziś w końcu odbiorę swój piz*owóz, już normalnie nie pamiętam jak wygląda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daję np te emotki ":hi:" itp. gdy nie mam nic do powiedzenia, a chcę przywitać się z Szanownym gronem :decayed:

dziś w końcu odbiorę swój piz*owóz, już normalnie nie pamiętam jak wygląda :facepalm:

i tak ciężko dodać jakieś zdanie od siebie?? zalatuje mi to nie powiem czym.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżko nie ciężko teraz w modzie downsizing, a więc redukujemy redukujemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu do :wtf:się dzieje, pisać a nie pieerdolić :decayed:

Aktualizacja telefonów jak by ktoś czegoś szukał :arrow2:Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam na sprzedaż mój były telefon, używałem go 2 lata a wygląda jak nówka, nowa bateria i cały komplet z pudełkiem, bez locka wiadomo:whistling:

Funkcję ukryte: "można łatwo wyrwać jakąś dupencję na ten telefon" :decayed:

Cena 250zł

lg-mini-gd880-01-490.jpeg

LG GD880 Mini LG Mini Dane techniczne telefonu :: mGSM.pl

Telefon LG Mini GD880 - Mini rozmiar, maxi możliwości - Tech - WP.PL

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

fantowski nie narzekaj na emotki powitania bo kiedyś jak Cię nie było u nas to czasem na dwie strony wszyscy się witali emotkami i cytowali siebie przez co robiła się fc**j piramida emotek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze sie ktos poszczycic znajomoscia dobrego instruktora na motor? :wink: Od jakiegos czasu wzielo mnie na jednoslad, a potrzebowalbym zrobic kurs eksternistycznie :whistling:

ruks coś tam przypadkiem nie działa w tej branży :eusathink:

382567_10151922333740227_735315130_n.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim i ...... dzień dobry Fantowski co tam u Ciebie słychać ? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze sie ktos poszczycic znajomoscia dobrego instruktora na motor? :wink: Od jakiegos czasu wzielo mnie na jednoslad, a potrzebowalbym zrobic kurs eksternistycznie :whistling:

dobry instruktor to Chester 608 422 936 zadzwon warto udzieli Ci wskazowek oraz poda namiary na kurs eksternistycznego prawa jazdy, jednak kurs i prawko to nie wszystko, warto ''po'' śmignąć do Chestera na kilka szkoleń a później pozostaje już tylko fruwanie na kolanie po torze:banan:, bo ulic w małopolsce nie polecam, więcej na privie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim i ...... dzień dobry Fantowski co tam u Ciebie słychać ? :wink:

dzień dobry Panie Boseronie :wink:

u mnie w miarę ok...

na piwo bym dzisiaj skoczył... piszesz sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pewnie napisze PW do ruksa, dzieki Pablo :thumbup1:

DonMatteo, a ten Chester to on jest instruktorem, czy tylko podszkolilby mnie w jezdzie?

Mowiac eksternistycznie glownie chodzilo mi o teorie, bo praktyke wole wyjezdzic co do minuty i dowiedziec sie jak najwiecej, zeby nie skonczyc swojej przygody z motorkiem na 1-wszym zakrecie ;) juz na szczescie przeszedl mi okres fascynacji ogromna predkoscia i szalenstwa na drodze, dlatego tez zaczalem myslec o motorze ;) piekna sprawa chillout w sloneczny dzien na "komarku" :grin:

priv za chwilke leci :wink:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

hahahah :polew: mnie sie najbardziej podoba ten dziadek na krzesle... zaloze sie ze caly dzien tam siedzi :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pewnie napisze PW do ruksa, dzieki Pablo :thumbup1:

Rzeczywiście działam w tej branży :decayed: tzn akurat kategorią A się osobiście nie zajmuję, ale mogę polecić jakiegoś dobrego instruktora, tudzież instruktorkę :naughty:

Mowiac eksternistycznie glownie chodzilo mi o teorie, bo praktyke wole wyjezdzic co do minuty i dowiedziec sie jak najwiecej, zeby nie skonczyc swojej przygody z motorkiem na 1-wszym zakrecie ;) juz na szczescie przeszedl mi okres fascynacji ogromna predkoscia i szalenstwa na drodze, dlatego tez zaczalem myslec o motorze ;) piekna sprawa chillout w sloneczny dzien na "komarku" :grin:

priv za chwilke leci :wink:

Generalnie jak ktoś myśli o motorze to róbcie w tym roku. Od stycznia zmieniają się przepisy i inaczej będzie wyglądać teoria oraz manewry, prawdopodobnie w związku z tym cena kursu wzośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak a bo ogladalem te samochody i sie zawiesilem a ty tak z przyczajki robiles te foty jak paparazzi :naughty:

Z zaskoczenia są najlepsze, oddają klimat i atmosferę :decayed:

a na kazdym prawie jest MalutkaBrunetka hmmmm:whistling:

Na każdym prawie też jest jakiś samochód :wink: Zamiast narzekać to się powinieneś cieszyć że ten jeden z nielicznych spotów kiedy nawiedziła nas niewiasta został odpowiednio uwieczniony dla potomnych :naughty: Niestety szybko jakoś wtedy się te klasyki pozbierały i nie mogłem rozwinąć mojego talentu reporterskiego :thumbdown: Trochę fotek też poszło w kosz bo było ciemno i na długim czasie naświetlania ludzie powychodzili nie wyraźnie jakby nie brali rutinoscorbinu :whistling:

eno przeciez nie narzekam a wrecz przeciwnie foty bomba wszystko bomba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...