Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nex otwieraj zakład będziesz miał klientów na rezanie lamp, Fmic'a itd :wink::decayed:

Trzeba przyznać dużo sam ogarniasz i dobrze że masz do tego warunki u siebie jest gdzie grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym zabezpieczyłeś powłokę po polerce :whistling:

Wąski, niczym i nic się nie dzieje, jakie były w czerwcu po polerce, takie same są dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex to pozyjemy zobaczymy, szczególnie jak robiłes to pierwszy raz to nie płacz na jesień że nic nie widzisz wieczorem jak pada deszcz...ale pewnie się nie przyznasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym zabezpieczyłeś powłokę po polerce :whistling:

Wąski, niczym i nic się nie dzieje, jakie były w czerwcu po polerce, takie same są dzisiaj

szkoda :kwasny: wystarczy umyć nie odpowiednim środkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex to pozyjemy zobaczymy, szczególnie jak robiłes to pierwszy raz to nie płacz na jesień że nic nie widzisz wieczorem jak pada deszcz...ale pewnie się nie przyznasz...

ale o co Ty mnie z góry oskarżasz?? pisałeś że za 3 miesiące będzie to samo co było, a jednak nic się nie dzieje, teraz piszesz o jesieni, w jesieni jak będzie OK napiszesz że sól zeżre w zimie?? wkleić Ci fotkę?

Nie wiem czy Ty uważasz że firmy robią to inaczej?? Magiczny środek przed promieniowaniem UV ??

Dzwoniłem tam właśnie, 70 zł od mojego auta 1 lampa zewnątrz jak jest niedużo zmatowiona. Pan nie potrafił powiedzieć mi co jest na koniec nakładane dla zabezpieczenia lampy na koniec. "Jest nakładana warstwa aby ponownie się nie matowiły że tak powiem", ale nie umiał powiedzieć co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex nie będe się z Toba kłocil bo nie o to chodzi i nie atakuje Cie. O jesieni napisałem bo wtedy bedzie duzo deszczowych wieczorow.

Przerabiałem temat a nie tylko teoretyzuje. Przez jakis czas bylo OK. Jak byla ladna pogoda bylo w miare OK. jak w nocy/wieczorem zaczal padac deszcz nie widzialem nic...dlatego tez napisalem o jesieni. O nic tu nadzywczajnego nie chodzi. Reflektor ma powlokę, ktora starles podczas polerki. Teraz bedziesz mial mase mikrorysek i swiatlo z soczewki bedzie rozpraszane przez te mikroryski, a jak dojdzie do tego deszcz to nie zobaczysz nic...no nic pozyjemy zobaczymy. Fotka nic nie da, bo reflektor bedzie wygladał ładnie...ale to chyba nie tylko o wyglad chodzi.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

p.s. pamietaj NEX w zyciu nie tylko chodzi o to aby zrobic wszystko samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I vice versalka :naughty: Nawet troche za Tobą zatęskniłem :wink: I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!! Cieszę się że nie będziesz miał już lepiej od nas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex nie będe się z Toba kłocil bo nie o to chodzi i nie atakuje Cie. O jesieni napisałem bo wtedy bedzie duzo deszczowych wieczorow.

Przerabiałem temat a nie tylko teoretyzuje. Przez jakis czas bylo OK. Jak byla ladna pogoda bylo w miare OK. jak w nocy/wieczorem zaczal padac deszcz nie widzialem nic...dlatego tez napisalem o jesieni. O nic tu nadzywczajnego nie chodzi. Reflektor ma powlokę, ktora starles podczas polerki. Teraz bedziesz mial mase mikrorysek i swiatlo z soczewki bedzie rozpraszane przez te mikroryski, a jak dojdzie do tego deszcz to nie zobaczysz nic...no nic pozyjemy zobaczymy. Fotka nic nie da, bo reflektor bedzie wygladał ładnie...ale to chyba nie tylko o wyglad chodzi.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

p.s. pamietaj NEX w zyciu nie tylko chodzi o to aby zrobic wszystko samemu.

wódki mu dać bo dobrze gada :wink:

pamietaj NEX w zyciu nie tylko chodzi o to aby zrobic wszystko samemu.

Czego najlepszym przykładem jest :sex::polew::polew::polew:

:bry:

Transit widzę, że chyba sobie zapomniałeś :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem, tylko nie mogę się dodzwonić do niej od kilku dni (nie odbiera telefonu) :kwasny: Dziś co prawda nie próbowałem, bo byłem do późna w pracy, ale spróbuję znów jutro. Może w końcu się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem, tylko nie mogę się dodzwonić do niej od kilku dni (nie odbiera telefonu) :kwasny: Dziś co prawda nie próbowałem, bo byłem do późna w pracy, ale spróbuję znów jutro. Może w końcu się uda...

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka

563d1347d5.jpg\

:whistling::wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex nie unoś się bo Karol mówi prawdę. Robiłem kilka razy coś takiego w zjebach jakie miałem. Czasem żeby się znowu błyszczały czasem żeby uratować lampę bo był np. zorany klosz ale lampa cała. Brałem wtedy papier - żep - flex i jazda aż wyszło na gładko. Potem polerka i lampa była jak nówka :kox: ...generalnie do zimy i syfu na jezdniach :disgust:.

Sól + to że częściej się przemywa brudne lampy po stacjach benzynowych itp. dawało efekt że na wiosnę lampy musiały być ponownie polerowane bo były praktycznie matowe. Z tego co czytałem to widać było że się "przyłożyłeś" do tej polerki i prawdopodobnie jak Karol pisze usunąłeś tą utwardzoną powłokę która jest na wierzchu. Pewnie tego nie zauważyłeś bo darłeś całe klosze gdybyś chciał punktowo usunąć np. rysę i byś przetarł tą powłokę to byś wiedział o czym mówię bo choćbyś potem nie wiem jak polerował to pod światło widać "plamę" i wystarczy że przejedziesz mocniej czystym palcem i na "plamie" robią się rysy a na zewnątrz niej nie i to daje obraz po co jest ta warstwa na wierzchu. Wiem co mówię bo mam to teraz u siebie. Miałem taką rysę i myślałem że uda się nie przetrzeć tej powłoki ale niestety teraz muszę tak co dwa trzy miechy to miejsce jechać pastą żeby nie było aż tak widać tego "przetartego" miejsca . Kiedyś oglądałem w galileo jak robią okulary UVEX-a i tam było właśnie pokazane że na koniec szkła okularów mają nanoszoną taką specjalną powłokę zabezpieczającą przed rysowaniem a potem przez kilka godzin szły do takiego bębna gdzie były naświetlane silnymi promieniami UV no i niby dzięki temu miały się właśnie nie rysować myślę że z kloszami lamp jest tak samo jeśli chodzi o technologię. Tą warstwę na kloszu widać pod światło ma taki charakterystyczny kolor jakby się benzyna mieniła na wodzie.

Nie wiem ale raczej nie wierzę w jakieś cudo specyfiki dzięki którym zabezpieczają po takiej hard polerce (bo jak się nie przedrze to nie trzeba niczym zabezpieczać). Myślę że mają woski lakiernicze które zabezpieczają plastik przed płowieniem jak lakier.

Generalnie zrobiłeś sobie cacy ale nie rzucaj się bo nikt tu nie neguje przydatności twojej pracy jedynie fakt że nie jest to długotrwały efekt i za jakiś czas lampy zaczną matowieć i to w dużo większym stopniu niż miałeś oczywiście możesz temu zapobiegać co jakiś czas jadąc na filcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no

i co dziadek vag coś powiedział

Pany zabrałem się za naprwę lapka żony bo wiatrak strasznie jęczał i zastanawiam się że jak jest już w kawałkach to czy by jej procka nie zmienić w tym lapku. Ma intela T5550 1,83Mhz 2M keszu 667 FSB czy takie i3 by zabanglało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no

i co dziadek vag coś powiedział

Pany zabrałem się za naprwę lapka żony bo wiatrak strasznie jęczał i zastanawiam się że jak jest już w kawałkach to czy by jej procka nie zmienić w tym lapku. Ma intela T5550 1,83Mhz 2M keszu 667 FSB czy takie i3 by zabanglało ?

przede wszystkim roznia sie podstawka, dla i3 ma prawie dwa razy wiecej nozek niz core2duo wiec nawet jesli bys wzial mlotek to nie wcisniesz i3 w Socket M. poza tym roznia sie tez architektura. ten i3, ktory pokazales ma zintegrowany kontroler pamieci, GPU itd. To dwie rozne generacje procesora, zeby bylo bardziej obrazowo - jeden to B7 a drugi to B8.

w zasadzie najmocniejsze mobilne core2duo, ktore na pewno wejdzie do tego laptopa to T5870. Mozliwe ze wejdzie tez T9800 ale to musisz podac konkretny model lapa i trzeba sprawdzic bo T5870 i T9800 troche sie roznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...