Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie w ogóle ktoś dzisiaj? Jestem w galerii po raz pierwszy na spocie i nikogo nie widzę...:/

Głupio akurat wyszło że pierwszy raz podjechałeś ale dziś chyba od nie pamiętnych czasów nie odbył się spot a zawsze było chociażby w 3-4 osoby.

Dzięki za telefon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

Z ciekawości, gdzie dokładnie?

Dokładnie to tutaj: Mobil-tech

Ten serwis jest na ul. Samozwaniec tak jak na stronie jest napisane?

Tak, na samym rogu ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w ogóle ktoś dzisiaj? Jestem w galerii po raz pierwszy na spocie i nikogo nie widzę...:/

Głupio akurat wyszło że pierwszy raz podjechałeś ale dziś chyba od nie pamiętnych czasów nie odbył się spot a zawsze było chociażby w 3-4 osoby.

Dzięki za telefon :wink:

NO właśnie Nikogo nie było :kwasny: a na klasykach 45 samochodów :thumbup1:

co do rajdu jadę dziś na start i juto za pewno gdzieś na trasę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie :hi:

Pablo Ciebie to z daleka widać jak idziesz :decayed:

ps. dzis pod moją firmę podjechała czarna Alfa na ramkach klubowych heheheh ( były samochód Trzeńka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ciebie to z daleka widać jak idziesz :decayed:

:decayed:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Panowie kto będzie chciał to mogę na PW lub gg podać linka do strony naszego kolegi z forum z Krk i można oglądać mecze reprezantacji jak i walki KSW, w tej chwili testujemy, dziś o 19:00 mecz.

Rozmawiałem z Prezesem i nie będzie tego nigdzie na forum udostępnionego z racji praw transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał by ktoś się zamienić felgami?? Albo ewentualnie kupić. Znudziły mi się moje i chce coś innego. Te w podpisie. MAM 18" made in Germany bodajże 8J ale ET nie pamiętam 45? czy 54?? można to sprawdzić na feldze?? Są z oponami Syron 225/40/18 6-7mm. Idealnie proste żadnego bicia, jedna bodajże ma lekkie otarcie, fotki dodam jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzisz na feldze, u mnie każde info było wytloczone.

Ja miałem made in Germany, 8,5J ET 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie jaja były z tym moim stukaniem w kole......

łącznie z tym iz nie obeszło sie bez interwencji Policji bo gość nie chciał mi oddać samochodu :facepalm:

ale w skrócie..... 3 tygodnie temu wymieniłem u tego mechanika łożysko na nowe, od samego początku po wymianie zaczęło stukać ale zdiagnozowałem to po 3 dniach od naprawy ( na pełnym skręcie tylko i tylko 5 metrów więc cięzkie do wychwycenia odrazu ) okazało sie ze nie stukał przegub tylko łożysko. wymienili po raz drugi na nowe i przestało stukać, zatem ja uważam ze mógł mechanik montując pierwszy raz nowe łozysko spieprzyć cos przy montażu lub łozysko było wadliwe juz jako nowe z fabryki, szef zakładu twierdził ze to ja mogłem uderzyć w krawęznik..... ale do rzeczy

naprawa była gwarancyjna, pierwsze stukające łozysko odeśle do reklamacji ale za nowe które mi teraz wsadził kazał se zapłacić kolejne 300 zł , powiedziałem ze skoro naprawa gwarancyjna to nic mu nie zapłace nawet za ponowny montaż i wyjezdzam autem i koniec ! wezwał Policje ze uciekam nie płacąc, napisałęm mu wyraźnie na kartce ze nie płace za usługe gwarancyjną i wyjezdzam nie płacąc i nie zapłace !!!

musiał oddac samochód bo nie moze zatrzymać mojej własności tylko i wyłącznie wtedy mógłby tak zrobić gdyby wartośc pojazdu była równoważna z poniesionymi kosztami naprawy to na poczet zapłąty za usługe tak ale w tym wypadku to nie wchodziło w gre.

oddał auto, wyzwiskami porzucał i stwierdził ze spotkamy sie w sądzie..... a tak naprawde do 14 dni rozpatrzą mu reklamacje na jego korzyść i da se chłop spokój, a jak nie to mam to w d..ie. jak dla mnie moze nawet brać rzeczoznawce.ja mam pewność ze w nic nie uderzyłem.

nie bee płacił dwa razy za ta samą usługe i to samo łożysko ! nie dajcie sie tak nigdy zrobić.

aha i na koniec co innego jest jakbys np kupował buty bo faktycznie jezeli buty są wadliwe to oddajesz je do reklamacji i nie dostajesz nowych ale tak by mozna było mówić jakbym kupił u niego samo łożysko wział pod pache i wyszedł, ale tutaj jeszcze dochodzi usługa montażu i ja nie mam pewności ze mechanik tego nie spier..ł- pisze o tym bo gość mi cały czas taki przykład porównywał to go wyprowadziłęm z błędu ze zapomina o usłudze montażu a nie samym zakupie częsci.

tak czy siak autko sprawne w 100 % i frajerów niech szuka gdzie indziej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe przejścia :/ Mówiłem Ci - zmień mechanika ;-)

Swoją drogą jak zmieniałęś za pierwszym razem to zmieniałęś tylko z jednej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jugowicka 6, nie polecam !

Ogr zmeiniłem tylko z jednej bo tylko z jednej strony łozysko wyło.

czujecie zapłącić za dwa nowe łożyska a jak importer częsci uzna ze uszkodzenie łożyska jest mehcaniczne to płace podwójnie i warsztat w życiu by mi kasy nie oddał, ja jako klient mam prawo sie nie znać i żądam naprawy w ramach gwarancji usterki która wystapiła po ich montażu nowej częsci.

opowiem Wam w szczegółach na spocie bo to dłuższa historia jest bo cała akcja trwała przeciez dwa dni hehe......

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

ide oglądac film a potem spać bo jutro ide na wesel kuzynki :banan: coś poskakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...