Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

zamówiłem sobie kamerkę, ceny miażdżą KLIK

ja się zastanawiam nad tą: Fotopolis.pl: GoPro Hero 3

tylko nie wiem czy wogóle będę z tego korzystał poza autem, na rowerze ewentualnie jeszcze

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Panowie dysk 2,5 cala Sata potrzebuje jak najtaniej moze być używka

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

na juz pojemność nieistotna

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

min 100 gb

SATA czy PATA ? Sata mam jeszcze nieodpakowane w folii 750GB ;-) Pata od 10GB do 80GB ;-)

Ewentualnie mam też jakieś z badami i gdyby zrobić partycje tak aby minąć te bady to byłby ok ;-)

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Ja jednak swojego zglebiam na zimę ;-) Najwyżej gdzieś się zawieszę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie kamerkę, ceny miażdżą KLIK

ja się zastanawiam nad tą: Fotopolis.pl: GoPro Hero 3

tylko nie wiem czy wogóle będę z tego korzystał poza autem, na rowerze ewentualnie jeszcze

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Panowie dysk 2,5 cala Sata potrzebuje jak najtaniej moze być używka

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

na juz pojemność nieistotna

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

min 100 gb

SATA czy PATA ? Sata mam jeszcze nieodpakowane w folii 750GB ;-) Pata od 10GB do 80GB ;-)

Ewentualnie mam też jakieś z badami i gdyby zrobić partycje tak aby minąć te bady to byłby ok ;-)

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Ja jednak swojego zglebiam na zimę ;-) Najwyżej gdzieś się zawieszę ;-)

Chyba Wąski posiada Fotopolis.pl: GoPro Hero 3 :eusathink:

a co do gleby to dobrze zastanów się, ale gdybym miał takie możliwości jak Ty to nie zastanawiałbym się ani chwili:naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zastanawiam ;-) Już się umówiłem z kumplem na rezanie w garażu na jutro hehe ;-) Puszczę go 2cm wyżej niż było na lato i będzie git ;-)

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

A swoją drogą kupujesz i lecisz w dół ;-)

Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 B7 2wd 4wd - KW - Zawieszenia gwintowane - Zawieszenie - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zastanawiam ;-) Już się umówiłem z kumplem na rezanie w garażu na jutro hehe ;-) Puszczę go 2cm wyżej niż było na lato i będzie git ;-)

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

A swoją drogą kupujesz i lecisz w dół ;-)

Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 B7 2wd 4wd - KW - Zawieszenia gwintowane - Zawieszenie - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl

zacna b7:kox: i cena za gwint tak samo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zastanawiam ;-) Już się umówiłem z kumplem na rezanie w garażu na jutro hehe ;-) Puszczę go 2cm wyżej niż było na lato i będzie git ;-)

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

A swoją drogą kupujesz i lecisz w dół ;-)

Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 B7 2wd 4wd - KW - Zawieszenia gwintowane - Zawieszenie - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl

Fanti - nie zastanawiaj się, super oferta - bułka z masłem ;)

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Bry all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zastanawiam ;-) Już się umówiłem z kumplem na rezanie w garażu na jutro hehe ;-) Puszczę go 2cm wyżej niż było na lato i będzie git ;-)

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

A swoją drogą kupujesz i lecisz w dół ;-)

Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 B7 2wd 4wd - KW - Zawieszenia gwintowane - Zawieszenie - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl

zacna b7:kox: i cena za gwint tak samo:decayed:

za 1k-2k na Allegro swego czasu chodziły używki to trzeba było brać ;-) ale też też pod uwage że jak kupisz do B6 i później kupisz B7 to będzie pasowało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zastanawiam ;-) Już się umówiłem z kumplem na rezanie w garażu na jutro hehe ;-) Puszczę go 2cm wyżej niż było na lato i będzie git ;-)

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

A swoją drogą kupujesz i lecisz w dół ;-)

Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 B7 2wd 4wd - KW - Zawieszenia gwintowane - Zawieszenie - Tuning mechaniczny - SKLEP.poTURBOwani.pl

Fanti - nie zastanawiaj się, super oferta - bułka z masłem ;)

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Bry all :hi:

zajesuperfantastyczna :drool3::cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

Ogr ile cali ty masz zimówki? Ja na 15' plus to obnizenie co mam, a nie jest jakieś duże to wale dołem na większości progów jak nie przejeżdzam bardzo powoli, nawet na tych w galerii kazimierz na naszym poziomie. Duży profil opony i on też zaczyna pracować :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

Ogr ile cali ty masz zimówki? Ja na 15' plus to obnizenie co mam, a nie jest jakieś duże to wale dołem na większości progów jak nie przejeżdzam bardzo powoli, nawet na tych w galerii kazimierz na naszym poziomie. Duży profil opony i on też zaczyna pracować :kwasny:

Teraz siedzą 15", leżą mi też opony 16" ale nie mam do nich felg. Mam też felgi z oponami na lato 17" no i 19" z letnimi oponami ale tam szukam na lato dwóch 215/35 ;-) Tak się też właśnie zastanawiam czy by nie pogonić na Allegro tych 16" opon i 15" kół i nie kupić 17-stek oponek na zimę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry plan, tylko ceny 17' zimówek urywają cycki :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny letnich 19" jeszcze bardziej hehehe ;-) Na wiosnę ceny zimowych 17" powinny być w dobrych cenach ;-) Narazie w tych 15-stakch mam 2.5bara to najwyżej jak go zglebię a jak będzie tarło to podniosę ciśnienie w oponach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miska olejowa bez przycierek to jak żłonierz bez karabinu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miska olejowa bez przycierek to jak żłonierz bez karabinu :decayed:

;-)

Jak tam nowe mieszkanie ? Teraz pewnie skrobiesz szyby ;-) ?

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie ponoć dobre ceny na oponki ma nasz kolega z Olkusza Pablo_ua4:wink:

Z ciekawości napiszę do niego ;-) Oryginalnie 17 wychodziły w 225/45 i pewnie lepiej jakbym kupił 205/50 na zimę ale felga 8" to z wystającymi rantami w zimie latać chyba samobójstwo hehe ;-) Chociaż to samo mi mówią w lecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA KUPIŁEM NOWE OPONY ZIMOWE 17" W bISKUPICACH ZA 1350ZŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miska olejowa bez przycierek to jak żłonierz bez karabinu :decayed:

;-)

Jak tam nowe mieszkanie ? Teraz pewnie skrobiesz szyby ;-) ?

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie ponoć dobre ceny na oponki ma nasz kolega z Olkusza Pablo_ua4:wink:

o kurde, to nie jest mieszkanie to melina :decayed: nie no zaczyna powoli to wyglądać. Wczoraj z 10C o godz.21, nagrzaliśmy do 17 grzało się przez całą noc i nadal tyle jest. Już czuje że ta zima upłynie pod znakiem prokreacji -w innym przypadku zamarzniemy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz z laską to zima Ci nie straszna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...