Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron - czekam na jakieś info odnośnie najbliższej soboty :drunk: żeby się zapisać. A jutro czekam na telefon w sprawie trumny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje sie ktos czy wycieraczki Bosch aerotwin do b7 wystepuja z dwoma rodzajami mocowania? kupilem sobie takie wycieraczki, niby opisane jest, ze do B7 Avant, dlugosc ok - takie same jak stare ale stare sa troche inaczej montowane. w nowych mam taki zaczep

http://www.wiperblades.co.uk/uploads/IMG4C5002D235E6B_500.jpg

a ze starych zostala mi taka nakladka (cos w rodzaju kapturka dlugiego na ~5cm), ktora tutaj jest zintegrowana z wycieraczka.

Yoghurt ja przerabiałem ten problem, w naszych pojazdach sa dwa rodzaje mocowań wycieraczek, jedne wychodziły do czerwca 2005 drugie po , najlepiej ściągnąć starą i pokazać w sklepie inaczej jest na chybił trafił, ja tak robie.

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

dzieki za spocika a w szczególności Kerczi i Lenox :thumbup1: Lenox nadal szukasz wyłącznika din dan po wyjęciu kluczyka :wink:

Karol wyrezaliśmy BT u Ciebie hehe działa i o dziwo wersja high :wink: co byśmy bez tego Siemiana zrobili no :naughty:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Panowioe moze by sie napić w sobote co Wy na to ? lista chętnych ? wiem kto sie deklarował a kto nie moze bo jedzie do Chrześniaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Dzięki za spota Panowie :good::decayed:

:co:

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

również podziękował :thumbup:

:co:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

dzięki Panowie, było jak zawsze - zacnie :decayed::decayed:

:co:

Za kłamstwo :bicz::decayed:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

S4 B6 robi robote :thumbup:

4.2l V8 mnie rozpierdoliło zwłaszcza dźwięk :kox:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

o byśmy bez tego Siemiana zrobili no :naughty:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Panowioe moze by sie napić w sobote co Wy na to ? lista chętnych ? wiem kto sie deklarował a kto nie moze bo jedzie do Chrześniaka :wink:

Dobrze było usłyszeć tego :klamie: z BB :grin::decayed:

boseron co do soboty jestem za, w tej chwili jest nas 4 z tego co mówiliśmy na spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś S4 B6 ? szkoda że mnie nie było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak swoją drogą właśnie odnośnie S4 B6. Tam są tarcze 345mm z przodu. Jakie tam minimalne felgi wchodzą ? 17" wejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***rdala ;-) a słychać fajnie bo ma wydech millteka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak swoją drogą właśnie odnośnie S4 B6. Tam są tarcze 345mm z przodu. Jakie tam minimalne felgi wchodzą ? 17" wejdzie ?

Do mnie nie wchodzą to i tu nie wejdą . Będę na spocie w następny czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak swoją drogą właśnie odnośnie S4 B6. Tam są tarcze 345mm z przodu. Jakie tam minimalne felgi wchodzą ? 17" wejdzie ?

Do mnie nie wchodzą to i tu nie wejdą . Będę na spocie w następny czwartek.

A masz ori hample ? Tak czytam że ori felgi powinny wejść na styk 17" ?

---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:38 ----------

Ponoć 17" z S4 B5 do Ciebie wchodzą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje sie ktos czy wycieraczki Bosch aerotwin do b7 wystepuja z dwoma rodzajami mocowania? kupilem sobie takie wycieraczki, niby opisane jest, ze do B7 Avant, dlugosc ok - takie same jak stare ale stare sa troche inaczej montowane. w nowych mam taki zaczep

http://www.wiperblades.co.uk/uploads/IMG4C5002D235E6B_500.jpg

a ze starych zostala mi taka nakladka (cos w rodzaju kapturka dlugiego na ~5cm), ktora tutaj jest zintegrowana z wycieraczka.

Yoghurt ja przerabiałem ten problem, w naszych pojazdach sa dwa rodzaje mocowań wycieraczek, jedne wychodziły do czerwca 2005 drugie po , najlepiej ściągnąć starą i pokazać w sklepie inaczej jest na chybił trafił, ja tak robie.

dzieki, w takim razie czeka mnie ponowna wizyta w IC

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

Panowie tak swoją drogą właśnie odnośnie S4 B6. Tam są tarcze 345mm z przodu. Jakie tam minimalne felgi wchodzą ? 17" wejdzie ?

wchodza, kwestia ET (lub dystansow) no i ramion bez wydziwnien. Oryginalne sline od B7 (tam jest ET powyzej 40) wchodza bez zadnej walki. Tak to wyglada u mnie

20121207073031.jpg

20121207073042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi więcej 17, aczkolwiek nie wszystkie, ale ja mam sline i bez problemów

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...