Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-snc7/553585_128196593995780_1385627014_n.jpg

S6 C7 4.0V8 Bi-Turbo w trybie eco potrafi spalać tyle co diesel :))

srednia predkosc 79 km/h - czyli ktos raczej sie autostrada przejechal. Ciekawe co by pokazalo gdyby ktos pojezdzil po miescie w tym trybie eco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co jest dzis gdzieś jakieś picie wódki :naughty:

więc tak na obecną chwile jest chętnych i obecnych :

1.Boseron- w końcu to moje mieszkanie :decayed:

2.Transit - zawsze sie wyłamuje wiec dziś najwięcej stawia :wink:

3.Pablo- nie zapomnij padów i gier dla mnie :naughty:

4.Dante- na czworakach wróci da rade bo ma blisko :grin:

5.Maciek- kolega ze studiów fajny kolo

6.kolega maćka spoko gość

7.Fantowski koło 21 jak wróci z Raciborza sie melduje

8. Lenox - jak wykapie Małą :wink:

tak że kto ma ochote zapraszam..... adres podaje zainteresowanym na PW lub tel. :wink:

Ja dam znać około 18-19 co i jak , bo jak narazie to musze żonę przekonac do tego :)

ps. Pablo jak coś to mnie weźmiesz no chyba ze pojedziemy moją Audiolką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki możemy Twoją :decayed:

będziecie tam bokiem lecieć to lepiej z Q ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberos a Ty nie miałeś być u Chrzesniaka dzisiaj :bicz2: wpadaj wpadaj, a Zone to chyba nie musze Ci mówić jak sie przekonuje :wink: co by bez Ciebie w nocy spokojnie zasnęła wyczerpana,

p.s. juz Ci przygotowałem posłanie Córki , laleczki i misie zacierają ręce :polew:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

kuva Pany cos mi szwankuja światła z tyłu wczoraj zauwazyłem ze sie same zapaliły stopy a kluczyki miałem w kieszeni auto pozamykane clh wyłączony, dzis tez pod praca rano jak zgasiłem auto nie chciały sie wyłączyć, chyba gdzies jest jakies zwarcie bo świecą jak chcą :kwasny: ale mam Ledy :polew: Kerczisław pewnie tak nigdy nie miałeś :decayed:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

od czego zaczać jakis czujnik moze stopu nawala ? czy bezpieczniki ?

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

Pany szykować gardełka :naughty: pytanie co pijemy bo jedni chcą czysta wóde inni whisky ? zeby nie mieszać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty a moze zwarcie, bo z tego co pamietam to Marcin Navi kondensatory chyba do tylnego blotnika przykrecał zeby w lecie mialy lepsze odejscie ciepla - wiec moze przymrozilo i zwarlo? albo moze przez ta jedna lampe cos elektronka głupieje??

Ja miałem tak ze swieciły mi sie non stop swiatła tylne, ale to zanim miałem ledy i to było w lecie i okazało sie ze był walniety czujnik stopu pod pedałem (musiałem dwa razy wymienic :/ )

p.s. bezpiecznik raczej bym wykluczyl - On albo działa albo jest spalony....najpredzej zwarcie z tego co mowisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, a może lepiej wsadz ori lampy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron ja wypiłem 0.5, przyjedzie ktoś po mnie? chętnie wpadnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co jest dzis gdzieś jakieś picie wódki :naughty:

2.Transit - zawsze sie wyłamuje wiec dziś najwięcej stawia :wink:

Mam 0,5 żubrówki i sok jabłkowy oraz 0,5 cytrynówki której nie trzeba przepijać. Wezmę wszystko, ale domyślam się że na tyle chłopa będzie mało... Sorki Panowie, tylko na tyle mnie dziś stać :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

boseron ja wypiłem 0.5, przyjedzie ktoś po mnie? chętnie wpadnę

No właśnie... Po mnie przyjeżdżasz, to po Janusza też wpadniemy, oki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wezmę litra wyborowej, byle ktoś po mnie wpadł, okolice krzeszowic.

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

wpadnie ktoś czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam szybkie pytanie (dlatego nie zkladam watku na forum).

Mam problem z autkiem, a mianowicie jak na dworze jest zimniej niz -10*C to po kilku butach auto nie chce jechac na 3,4,5 biegu, czuje tak jakby turbina wcale nie dmuchala :confused4:

Juz mialem ten problem rok temu raz na jakis czas jak byly niskie temperatury, tylko ze wtedy potrafil mi sie nawet tryb awaryjny wlaczyc i nie dalo sie przekroczyc okolo 2.4krpm, musialem zgasic auto i chwile odczekac i dopiero jechal normalnie, wtedy mi wszyscy podpowiadali ze to zawor N75, czy teraz tez to moze byc wina wlasnie tego zaworu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy pod wzgledem czesci audi z usa sie duzo roznia od naszych czy nie bedzie problemu z kupnem czesci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie problemu, natomiast Ty bedziesz mial duzo problemow zeby je przystosowac do EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy...

wypiją nasze zdrowie :naughty:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

:hi:

Panowie jestem na kupnie mieszkania... gdyby ktoś z Was słyszał coś od kogoś na temat 3pokojowego to proszę o info..

lokalizacja Bronowice, Prądnik Biały, Czerwony, Żabiniec, Krowodrza..

sprzedam Ci moje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie problemu, natomiast Ty bedziesz mial duzo problemow zeby je przystosowac do EU

jezdzi po naszych drogach od 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo tez jezdził z przyciemnionymi szybami przez ponad rok :)

no chyba ze juz jest przerbione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...