Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

to trafiłeś na niezłego gagatka :polew:
Krumak można wiedzieć ile dałeś

1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży :shock3:

Gość przyjechał B7 S4 :shock3: i kupił Concert 3 :polew: Nawet sprawdził mój dowód osobisty :polew:

ma Bozia lokatorów na tym świecie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to trafiłeś na niezłego gagatka :polew:
Krumak można wiedzieć ile dałeś

1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży :shock3:

Gość przyjechał B7 S4 :shock3: i kupił Concert 3 :polew: Nawet sprawdził mój dowód osobisty :polew:

ma Bozia lokatorów na tym świecie :facepalm:

Mogłem mu zaproponować zamianę samochodów, dorzucił bym nawet RNS-E :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber jak Cie interesuje to "jest w połowie" film o Romanie Polańskim premiera na canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trafiłeś na niezłego gagatka :polew:
Krumak można wiedzieć ile dałeś

1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży :shock3:

Gość przyjechał B7 S4 :shock3: i kupił Concert 3 :polew: Nawet sprawdził mój dowód osobisty :polew:

ma Bozia lokatorów na tym świecie :facepalm:

Mogłem mu zaproponować zamianę samochodów, dorzucił bym nawet RNS-E :D

Musiał byś z nim jechać do notariusza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może z s4 miał tylko znaczek :grin:

Gwarantuje, że to było S4. Aż mi szczęka opadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opadła by Ci szczęka jak byś w 2007r przyjechał na spota i zobaczył wtedy RS4 B7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber jak Cie interesuje to "jest w połowie" film o Romanie Polańskim premiera na canal +

idze idze w kukurydze ..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opadła by Ci szczęka jak byś w 2007r przyjechał na spota i zobaczył wtedy RS4 B7 :naughty:

Opadła mi jak jeden znajomy kupił w 2009 roku nówkę S8, a w 2012 nową RS6. Teraz używa obu bo twierdzi, że jego S8 nie jest wiele warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Więc zaproś go na spota, na co czekasz :decayed:

Kurcze może w czwartek wybiorę się na spota, wisze Wam jeszcze za listopad kubełek. Wtedy zachowałem się jak amator:facepalm: Nie wydaje mi się, aby znajomy myślał o spocie, ma zbyt dużo spraw na głowie.

A tak z innej beczki od 27.01 na antenę wraca TopGear. Już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki od 27.01 na antenę wraca TopGear. Już nie mogę się doczekać :)

O Top Gear mi nawet nie mów :naughty:

Zapraszam :arrow2:http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/magazyn-telewizyjny-top-gear-bbc-odcinki-191177/index8.html#post3088481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi:

Znowu w grodzie :decayed: Prawie 3 tysiące kilometrów w tym sporo po górach (Alpy)- audik jak zwykle mnie nie zawiódł:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki od 27.01 na antenę wraca TopGear. Już nie mogę się doczekać :)

O Top Gear mi nawet nie mów :naughty:

Zapraszam :arrow2:http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/magazyn-telewizyjny-top-gear-bbc-odcinki-191177/index8.html#post3088481

Mam wszystkie serie na dysku przenośnym :naughty:

Teraz poluję na wznowienie sprzedaży:

Exclusive Top Gear Stig keyring available | Brickset: LEGO set guide and database

W UK można było dostać taki brelok za grosze, u nas wołają za nie ponad 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie serie na dysku przenośnym :naughty:

Ja mam z 200GB odcinki w HD.

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Powitać:hi:

Znowu w grodzie :decayed: Prawie 3 tysiące kilometrów w tym sporo po górach (Alpy)- audik jak zwykle mnie nie zawiódł:kox:

Witaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi...

Zobaczylem wczoraj na spocie twoja byla 2.0 tdi i powiem ci teraz ze zaluje ze jej nie wziolem:doh: bo wypas:hi:!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Miodzio a gdzie Cie tak daleko wywiało , pojechałeś kibicować Kowalczyk czy naszym skoczkom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi...

Zobaczylem wczoraj na spocie twoja byla 2.0 tdi i powiem ci teraz ze zaluje ze jej nie wziolem:doh: bo wypas:hi:!!

TO nie jesteś sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy dajcie juz spokój , póki co nie jest na sprzedaż :bicz:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

hehe trza mieć refleks :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, aż Cuber będzie sprzedawał swoją. Sprzedam nerkę, płuco i pół wątroby, ale ją wezmę. Na razie muszę wymyśleć, jak przed moją kobietą naściemniać odnośnie zakupu RNS-E?? Kumpel ostatnio rozbił swoją B7 i może powiem, że dał mi swoją z rozbitego samochodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...