Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki panowie za spota sory że tak krótko ale du... przemarzła gabrial i tak jesteś wielki :decayed: boseron dobijemy interesu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

a gdzie uszko żeby przyczepić do kluczy?? :wink: dobra robota :wink: możesz uruchomić produkcję

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

:siema:

siema siema :decayed: pijemy co?

jak bede w KRK to na pewno pijemy, po świętach wyśle Ci numer do tej Babeczki z PZŁ :wink:

trzymam Cię za słowo :wink: w ogóle to podeślij mi do siebie kontakt fejsowy na PW :wink:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

nie dasz zarobić na święta ;)

dużo nie brakowało, bo w tym ferworze poszukiwań cały czas migały czerwone awaryjne, czego chłop nie zauważył? :decayed:

:thumbup1::dancing:

btw dzięki Panowie za spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spota Pany mam nadzieje ze KFC smakowalo...sorki wielkie ze krotki czas ale inne obowiazki wzywaly:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Kerczi, dzis już nie wytrzymałem :decayed: moze mi się uda potestowac z tydzień 19-stki bo jestem pełen obaw by taki rozmiar zakładać na Kraków...

dobra widzimy się na spocie :hi:

rok temu mówiłeś że 19 to zło ;-)

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

no nie mówcie mi że na spocie był RS2 i RS4 a mnie nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr a co napisałem ? że do "potestowania" ..... a nie że kupiłem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z policji mandaty to mi po 3 latach umarzali...........

No ale jak sam strażnik miejski pedzial: bieda w magistracie i trza dziure łatać..... A w mundurze byłem....

Solidarnosc munduru nic nie dala.....

a jaki mundur nosisz ?

dzięki za spocika Pany , było jak zwykle nice :thumbup1:

tylko powiedzcie mi co to za stary rzęch taki niebieski przyjechał co gasł co chwile :eusathink: i tak szybko odjechał na gazie

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

ramzesik to juz choroba :decayed: widze ze sie zaraziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr a co napisałem ? że do "potestowania" ..... a nie że kupiłem :whistling:

protestujesz to kupisz ;-) Zresztą u Ciebie spokojnie to wejdzie nawet na szerokiej gumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też ciągnie żeby jutro lato założyć tym bardziej że niedawno zakupiłem te 18 stki i jestem bardzo ciekawy efektu finalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron zakładaj co tam , jak spadnie snieg to tramwaje tez jeżdzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron zakładaj co tam , jak spadnie snieg to tramwaje tez jeżdzą :)

radiowozy też i mają zimówki jeszcze :naughty:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Pany wracam ze spota i gość mi sie na światłach z prawej coś krzyczy i pokazuje na przód, otwieram szybe ( tylną prawą bo przód sie nie otwiera:facepalm:) gość mówi Panie nie ma Pan jednej śruby w feldze :shock3: i tak sobie myśle ze albo ktoś sobie pożyczył, albo jak mi tydzień temu mecenasy z feuverta zakładali nadkola to zapomnieli przykręcić wszystkich pięciu :facepalm: juz tam nie pojade partacze, dobrze ze kupuje dystanse ze śrubami na tył to na przód zapas zostanie :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

p.s. w pierwszej chwili pomyślałem ze gość chce stanąć na kresce ale patrze na auto.... Fiat Uno :shock3::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron zakładaj co tam , jak spadnie snieg to tramwaje tez jeżdzą :)

radiowozy też i mają zimówki jeszcze :naughty:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Pany wracam ze spota i gość mi sie na światłach z prawej coś krzyczy i pokazuje na przód, otwieram szybe ( tylną prawą bo przód sie nie otwiera:facepalm:) gość mówi Panie nie ma Pan jednej śruby w feldze :shock3: i tak sobie myśle ze albo ktoś sobie pożyczył, albo jak mi tydzień temu mecenasy z feuverta zakładali nadkola to zapomnieli przykręcić wszystkich pięciu :facepalm: juz tam nie pojade partacze, dobrze ze kupuje dystanse ze śrubami na tył to na przód zapas zostanie :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

p.s. w pierwszej chwili pomyślałem ze gość chce stanąć na kresce ale patrze na auto.... Fiat Uno :shock3::decayed:

Ty byś z Fiatem Uno przegrał.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...