Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Wszystkim w kolejny dzień obżarstwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema w kolejny dzień nic nie robienia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w kolejny dzień opierdzielania i spania do południa :decayed:

1zp0flx.jpg

30ts16w.jpg

Ktoś był konkret swirem by zrobić RS6 w sedanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Panowie gdzie naciagne gumy w okolicy?

W sumie gume naciąga się tam, gdzie chce się bzykać :naughty: W Twoim przypadku, to wedle uznania :wink:

Panowie - mam flache i wolną chate. Ktoś chętny na kilka drinków?? :drunk: Pisać!

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Znalazłem właśnie proroctwo na 2050 rok:

~ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM : Rok 2050. W Stanach Zjednoczonych Meksyku Apple robi iPhona 36S a w Nowej Kaledonii Gillette wypuszcza maszynkę z 9 ostrzami. iPhone rozchodzi się jak świeże bułeczki, Gillette bankrutuje. Nie ma komu golić zarostu. 90% męskiej populacji Kalifatu Europejskiego nie goli się wcale. Pozostałym metroseksualnym eunuchom brody już nie rosną. 50 lat 12-godzinnego grania w gierki i ubijania pędzla przy xhamsterze doprowadziło wśród białych europejczyków około 2020 do całkowitego zaniku instytucji małżeństwa, koło 2030 zaniknął konkubinat, około 2040 nikomu się już nawet ubijać nie chciało.

Dwie generacje białych przesiedziały swoje życie na facebooku. Trzeciej już nie ma. Place zmieniono w miejsca modlitw, ostatni papież Joanna Benedykta II zwinęła zabawki w 2034 i zmieniła płeć. Polski nie ma od 2029. Najpierw utraciła ziemi zachodnie, potem całość wchłonął kalifat. W lasach pojawiły się Tury i gdzieniegdzie nawet ptaki dodo sklonowane kilka lat wcześniej. Warszawa padła w 2028. Armia szejka Heinza Muhammada ibn Asiza von Darmstadt wzięła miasto z marszu obalając pomnik transseksualnego szympansa na Placu Tolerancji. Ostatni punkt oporu "skłot różowego dildo" poddał się po kilkugodzinnym rzucaniu kasztanami. Obrońców powieszono na ich własnych stringach i jock-strapach na latarniach wzdłuż Alei Międzygatunkowego Seksu (dawniej Wiejska).

W 2041 umarł na marskość wątroby ostatni Rosjanin. W 2032 Chiny zdziesiątkowała epidemia AIDS, pokłosie fali miłości jednopłciowej jaka zrobiła się modna już w 2020 na skutek gigantycznej dysproporcji płci na niekorzyść mężczyzn, będącej wynikiem "polityki jednego dziecka". Dwie ostatnie generacje Japończyków podobnie jak ich europejscy koledzy przesiedziały swoje życia przed kompem. W roku 2050 Japonię zamieszkuje 15 osób w wieku 95-114 lat. Siedem z nich nadal gra w gry, 3 rysują mangi, 4 siedzi z zazen i chyba już tak zostanie i jeden robi kata tajkjoku szodan.

Zdziesiątkowane AIDS Chiny zamieszkuje 100 milionów i jest to najludniejsze państwo Azji. Chińczycy zniechęceni eksperymentami na modłę Zachodu wracają masowo do buddyzmu i taoizmu, pogrążając się w izolacji błogiego snu z czasów Dynastii Ming. W ich ślady idą państwa Azji Południowo-Wschodniej.

W Indiach nie zmienia się NIC. Nieśmiertelny hinduski syf jest nie do pokonania przez jakąkolwiek ziemską i nieziemską ingerencję. Krowy dalej łażą po ulicach potykając się o umierających trędowatych żebraków. Napaleni haszyszem jogini pluskają się wśród zwłok płynących z nurtem Gangesu. Bollywood dalej robi pierdylion telenowel o miłości rocznie.

W Stanach Zjednoczonych Meksyku fiesta przeplata się ze sjestą, na ulicach pełno mariachi, religią państwową jest kult Santa Muerte, językiem urzędowym hiszpański. iPhony nadal robią, ale w mniejszych ilościach i dziesięć razy wolniej (trzeba przestrzegać sjesty i robić przerwy na fiesty). Ogólnie obie Ameryki Łacinskie świetnie się bawią. Południowa nawet lepiej od 2036 kiedy to liczba shemale'ów przekroczyła 85% całkowitej ludności zamieszkałej od Acapulco po Buenos Aires.

Na ziemią A.D. 2050 zachodzi słońce i wyłania się niemrawo księżyc. Jest pełnia. Mało kto już spogląda na niego, ale jedna para oczu wypatruje go co noc. To oczy Mariana - ostatniego Polaka-pustelnika żyjącego w Puszczy Białowieskiej.

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kurna mam chyba 5kg bagażu po świętach... ale jeszcze rybkę po grecku zaraz opędzluje :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki za spota :wink: a i zdrowych i spokojnych świąt Panowie :wink:

KTOŚ chętny na niedzielne spalanie kalorii niedziela godzina 11 ????? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka all :hi:

Robert jak nie zapije w Sobotę to się piszę na karty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezły wynik... ile waży kierowca?:) - ok już widzę ile waży :) o maj gad - a tak liczyłem na autograf na kasku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki za spota :wink: a i zdrowych i spokojnych świąt Panowie :wink:

KTOŚ chętny na niedzielne spalanie kalorii niedziela godzina 11 ????? :whistling:

W sumie można by spróbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ekipę :hi:

Jak tam po świętach bo ja już na ciasta i inne wynalazki nie mogę patrzeć :grin:

W dodatku zarobiłem wczoraj 6 pkt :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...