Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie odpowiednią płytkę tylko nagrywarkę. Mniejsza o to, może ktoś ma i mu działa

I nagrywarkę i płytkę, przynajmniej RNS-D czytał tylko bardzie cienkie płyty CD. Pytanie jeszcze czy masz to na CD czy DVD nagrać bo jeśli CD to mam taką nagrywarkę i mógłbym Ci ją pożyczyć bo mnie stacjonarny komp padł i nie mam czasu go reanimować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i MECENASY przyszło wezwanie na komende w charakterze sprawcy wykroczenia w sprawie z art. 97 kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym na dyskietce :naughty:

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

fantowski, a Ty co się w ogóle odzywasz jak masz radio chorus na kasety :grin:

tyś widział na kasety :decayed:

a jak tam Twoja koza.jpg ??? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w zwiazku z tym, ze sadow nie ma masz isc na komende w sprawie wykroczenia i tam Cie maja ukarac?!

art.97kw - tak zwany worek wykroczeń drogowych. moze tam byc wszystko, od fotoradarow, przez korzystanie z uslug prostytutki, po uran....(co to oznacza?)

niech Ci przedstawia dowod popelnienia wykroczenia. W zwiazku z tym artykulem mozesz zostac pouczony(nie musi byc kara w postepowaniu mandatowym)

dlaczego nie zostal skierowany wniosek z powodztwa cywilnego?

PS: poprawcie nazwisko Bartka (driftera) -> Bartosz Ostałowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będe przesłuchany....troche nie tak to u nas wyglada niestety....jest cos takiego jak swiadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będe przesłuchany....troche nie tak to u nas wyglada niestety....jest cos takiego jak swiadek...

ale jesli jestes przesluchiwany w charakterze SPRAWCY - to daje Ci zupelnie inne prawa.

Jesli bys byl swiadkiem, to przysluguje Ci prawo do odmowy zeznac, O CZYM MASZ ZOSTAC POUCZONY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jakie?? Oczywiscie ze ja jako sprawca...ale policjanci jako Swiadkowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam, jestes pewien, ze to nie chodzi o zaden fotoradar, ani nic innego?

to generalnie jest dramat (swiadek ma duzo wieksze prawa, mozesz miedzy innymi odmowic skladania zeznan) - bo tak jak boseron pisal, kilku policjantow(funkcjonariuszow, ktorzy maja dzialac w charakterze zaufania obywatela - czytaj- nigdy nie klamia)

moja rada?

wez sobie wydrukuj biling(byle jakiego nr - nie zrobili przeciez zdjecia karty SIM) i sprobuj zrobic tak, jak ja Ci pisalem kiedys - interpretacja przepisow itd. Nic na tym nie stracisz, a mozesz zyskac

Nie mow, ze nie pamietasz jak bylo, tylko wszystko dokladnie po kolei. Policjanci napewno beda mowic, ze to bylo dawno, ale na pewno rozmawiales itd, itp. ale nie "pamietaja szczegolow" i wtedy pokaz biling.

wg mnie warto sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 2km do roboty, oprócz tego nie jeżdżę dużo (obecnie do 10k/rok) i mimo to nie wrócił bym do benzyniaka bo lubię deptać jak gdziekolwiek jadę, kocham to pierdolnięcie z dołu i banana jak robię drogę z punktu a do punktu b nie litując się nad pedałem gazu po czym patrzę na fis a tam znikome ilości spalonego paliwa :decayed:. Benzyniak żeby cieszył musiał by w tym momencie spalić 2x tyle :naughty:

A co do kosztów może i racja, nie wiem tego z autopsji bo jeżdżę 5rok i odpukać nic się nie wysrało, ale ja uważam że w dużym stopniu to zależy od tego jak kto dba o auto, bo jak to mówią "jak dbasz tak masz"

Nex twój pasek to pewnie 1,4 tony wagi moje A4 to 1,7 wrzuć sobie do bagażnika 300kg potem zaciągnij lekko ręczny żeby zasymulować moje Q i automat i banan ci się wyprostuje. Pomijam ile wydałeś na program przeróbkę IC itd.

Co wy myślicie że 200PS robi się z bąką po obiedzie. Moje A4 trzba porównywać do 3,0Tdi bo to są podobne wagi i spalanie też już nie jest tak bardzo różne.

Ja gdybym zmodził swoją tak jak ty czyli program + IC to pewnie mógłbym celować w 270PS myślę że gdybyś tyle miał mógłbyś śmiało bananem zawstydzić jokera z batmana :evil2: a Pabla wypiekami na twarzy

Karol czyli karany :kwasny:

jednym słowem będziesz gangstar madafaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sobie wydrukuj biling(byle jakiego nr - nie zrobili przeciez zdjecia karty SIM)

Karol dokładnie wiesz o co chodzi :wink:

To jedyny sposób żeby ci udowodnili że korzystałeś z telefonu tzn SMS-owałeś czy rozmawiałeś bo rozumiem ze trzymanie w ręku telefonu bez karty SIM nie jest korzystaniem bo niby jak. Wydrukuj biling bo przeca wszystkie są na ciebie :wink: i niech ci patataj patataj i wnieś jeszcze o sprawdzenie czy na dzień zdarzenia policjanci mieli aktualne badania wzroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 2km do roboty, oprócz tego nie jeżdżę dużo (obecnie do 10k/rok) i mimo to nie wrócił bym do benzyniaka bo lubię deptać jak gdziekolwiek jadę, kocham to pierdolnięcie z dołu i banana jak robię drogę z punktu a do punktu b nie litując się nad pedałem gazu po czym patrzę na fis a tam znikome ilości spalonego paliwa :decayed:. Benzyniak żeby cieszył musiał by w tym momencie spalić 2x tyle :naughty:

A co do kosztów może i racja, nie wiem tego z autopsji bo jeżdżę 5rok i odpukać nic się nie wysrało, ale ja uważam że w dużym stopniu to zależy od tego jak kto dba o auto, bo jak to mówią "jak dbasz tak masz"

Nex twój pasek to pewnie 1,4 tony wagi moje A4 to 1,7 wrzuć sobie do bagażnika 300kg potem zaciągnij lekko ręczny żeby zasymulować moje Q i automat i banan ci się wyprostuje. Pomijam ile wydałeś na program przeróbkę IC itd.

Co wy myślicie że 200PS robi się z bąką po obiedzie. Moje A4 trzba porównywać do 3,0Tdi bo to są podobne wagi i spalanie też już nie jest tak bardzo różne.

Ja gdybym zmodził swoją tak jak ty czyli program + IC to pewnie mógłbym celować w 270PS myślę że gdybyś tyle miał mógłbyś śmiało bananem zawstydzić jokera z batmana :evil2:

a Pabla wypiekami na twarzy

Karol czyli karany :kwasny:

jednym słowem będziesz ganagstar madafaka

Ten temat już był poruszany :grin:

:whistling:

Sorki Pablo....:decayed:

wysłane z one v

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Oj oczywiście ze w porównaniu do diesla to tam nic sie nie dzieje...dziwnym trafem mam w srod znajomych/ rodziny 2xpassata eosa, 2xaudi i każdy dolewa od 2 litrów w gorena wymianę

Karol no to wszystkie są popsute :decayed:

Jeśli masz na myśli A5 to w tym nowym TFSI faktycznie na początku produkcji bodajże do 2010r. był jakiś feler z panewkami czy jakoś tak coś o tym czytałem była nawet jakaś akcja że ludziom motory wymieniali ale musiałeś jechać do serwisu zalewali ci olejem plombowali silnik przejeżdżałeś ok 1000km wracałeś i sprawdzali jak się łapałeś w w/g. ich ustaleń z za dużym zużyciem to wymieniali motor.

Piszesz że wszyscy dolewają więcej niż dwa litry w górę między wymianami tzn jakie wymiany LF ?

Jeśli nawet robią wymianę co 10Kkm (ja tak robię) to przyjmując że nawet łyka im 3L to wychodzi po 300ml na 1000km

Bańka 5L motula jaką kupuje kosztuje 140zł czyli 1L to 28zł czyli 300ml oleju które zużywa silnik na 1000km to 8,5zł :facepalm:

Karol ja rozumiem że może ktoś by chciał żeby nic nie brało ale ja pierd...e 8,5zł to nie majątek no chyba że dla kogoś to jest problem.

Do kwietnia 2011 były problemy.

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

Zmieni tyle że teraz liczniki będą kręcić co 15k o 10k wstecz ;-)

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Panowie, ma ktoś mapy DX PL/CZECH 2013/14 ?? Tzn mapy jako plik mam, ale nie każda nagrywarka to nagrywa poprawnie. Czy ktoś ma to nagrane na CD?

Musisz mieć odpowiednią płytkę z tego co kojarzę.

Swego czasu siemian mi palił taką płytkę i było git.....

Co do cofania masz rację ;)

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jest znany z palenia nie tylko płytek ale i rowniez samochodow, kawałów itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jest znany z palenia nie tylko płytek ale i rowniez samochodow, kawałów itd

+1 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oczywiście ze w porównaniu do diesla to tam nic sie nie dzieje...dziwnym trafem mam w srod znajomych/ rodziny 2xpassata eosa, 2xaudi i każdy dolewa od 2 litrów w gorena wymianę

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Miał ktoś do czynienia z takim autem jak jaguar xf sportbrake? Ostatnio sie strasznie motam z samochodem i roZne głupoty wpadają do głowy

Wysłane z mojego urQuattro

Ja miałem styczność z najbogatszą wersją w dieslu bodajże 280PS. Auto komfortowe, dobrze wykończone i ma kilka smaczków, to tak na pierwszy rzut oka ale przy dłuższym obcowaniu okazuje się takim trochę tapczanem. Jest owszem nietuzinkowe ale czy byłbyś zadowolony po przesiadce z Audi, szczerze wątpię. Nie jestem fanbojem naszej marki ale obiektywnie rzecz biorąc jeśli ktoś jeździ samochodami z wielkiej trójki, to potem bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego w danej klasie.

XF to klasa A6, 5er i E-Classe. Poza wyglądem który jest kwestią gustu, a o tym nie dyskutujemy, nie ma żadnych szans w zderzeniu z tymi samochodami w aspekcie układu jezdnego, silnika, zawiechy, wyposażenia itp.

Często dostaję na zachętę od dealerów rożne auta ostanio Lexus GS450h w wersji F-sport i najnowszy IS. Podobno to auta mega dopracowane Made in Japan, ale niestety rzeczywistość jest zupełnie inna, na 19' zawieszenie było głośniejsze niż w moim S6, bujało bardziej o aspekcie silnikowym nie wspomnę bo nie ma o czym, zabawki na pokładzie te same cena GS'a w konfiguracji takiej jak eSa 389 tys. zł

Jaguar XF z salonu dajmy na to z 3-litrowym dieslem około 280 PS i dobrym wyposażeniem będzie kosztował te same pieniądze co A6 czy 5er ale spadek wartości w przypadku Jaga i np takiego Lexusa zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...