Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Szymeniu ale ja nie jestem z tych co ida do salonu po nowe auto, wiec pytanie jak sie przedstawia ten sam temat juz w aucie uzywanym 2-3letnim - tutaj teoretycznie mam fajne auto za 140kzł podczas gdy za podobna opcje w audi musze dac 200 :/ - i staje odwieczne pytanie czy lepiej jezdzic "nową" cytryną czy uzywanym audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siemian jest znany z palenia nie tylko płytek ale i rowniez samochodow, kawałów itd

:smiley:

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to łykoj

nie wiem czy w b8 jest tak samo ale w A6 C6 wiązka fotela miała w standarcie wtyczkę zasilania dla foteli elektr. wystarczyło tylko wpiąć wtyczkę

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

o ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu ale ja nie jestem z tych co ida do salonu po nowe auto, wiec pytanie jak sie przedstawia ten sam temat juz w aucie uzywanym 2-3letnim - tutaj teoretycznie mam fajne auto za 140kzł podczas gdy za podobna opcje w audi musze dac 200 :/ - i staje odwieczne pytanie czy lepiej jezdzic "nową" cytryną czy uzywanym audi...

To w takim razie wziąłbym pod uwagę i Jaguara i Lexusa i Volvo bo będą pewniejsze (przebieg itp.) i młodsze i nie oklepane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz model ktory teoretycznie moze rownac sie z Twoim : Jaguar XF 298000.00 PLN. Dąbrowa Górnicza - otoMoto.pl

ten silnik jest chyba na kompresorze...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem...ale chodzi mi o klase auta i podobne moce...bez wiekszego wglebiania sie w szczegoly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz model ktory teoretycznie moze rownac sie z Twoim : Jaguar XF 298000.00 PLN. Dąbrowa Górnicza - otoMoto.pl

Racja, sam widzisz jaki spadek przy przebiegu ledwie 7500km , tyle że to pewnie tylko oferta "do sprowadzenia" itp. Natomiast salonowo patrzyłem to taki V8 na kompresorze kosztuje 489 tys.

A w co dokładniej celujesz, jakaś moc, marka czy po prostu szukasz co ciekawego wpadnie w ręce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka glupia sprawa. Bardzo by sie przydal jakikolwiek gratek od soboty rano do niedzieli wieczorem by oddac zastepczy do nowego sacza i zrobic szybki trip do Sosnowca. Oddam w wodce, KFC i paliwie.

Jesli sie nie uda to jestem chetny na karty w niedziele. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę pożyczyć a3 jak nie zepsujesz ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

No tak motam sie, nie mam konkretu, na nowe audi mnie nie stać, jak mam zmienić na cos z podobnej gamy żeby tylko nazywało sie ze zmieniłem to bez sensu i chyba chce juz suva albo jakaś komfortowa limuzynę. Chodziły mi rożne opcje po głowie Cayenne, Jag, a8, a6, touareq, s4 b7, s6, rs6 oczywiście w c6 albo c5 a nawet BMW 5, BMW x5 i mazda 6 tak wiec jak widzisz jestem zachwiany emocjonalnie ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedział ze tez juz patrzyłem i na clsa i na w klasę ale kurde włącza mi sie rozsądek... To prZeca buda z 2004roku ten sam motyw co z c6 wrażenia z jazdy i dźwięku bezcenne ale kurde to juz stare auta

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

W tych pieniądzach juz kupisz c7 tyle ze w 2.0 klekocie w osce

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Tym optymistycznym akcentem dochodzimy do wniosku ze za mało zarabiamy...bo człowiek powinien iść i kupic takie AMG ale w nowej budzie :)

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja narazie nie zmieniam Auta :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

ps. kupiłem sobie COD Ghosts i k**wa mać nie chce mi się zainstalować a k**wa lapka nie mam dramatycznego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...