Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie małe pytanie, zna ktoś może kogoś ogarniętego kto zrobi swap z fwd na quattro w b6 w krakowie lub okolicach?

podziękował :hi:

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie małe pytanie, zna ktoś może kogoś ogarniętego kto zrobi swap z fwd na quattro w b6 w krakowie lub okolicach?

podziękował :hi:

Gruszka pisz do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to? Obwodnica krk. 86ae79af0c01b6ba9a77fbc9e0758ebf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Byłe auto Cubra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to? Obwodnica krk. 86ae79af0c01b6ba9a77fbc9e0758ebf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Byłe auto Cubra

Dobrze widzę, że ramki nie zdjęte? Jakiś czas temu była o tym mowa jak mnie pamięć nie myli. :whistling:

BTW. :hi::kawa:

Edytowane przez bodowp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to? Obwodnica krk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Byłe auto Cubra

Dobrze widzę, że ramki nie zdjęte? Jakiś czas temu była o tym mowa jak mnie pamięć nie myli. :whistling:

BTW. :hi::kawa:

ramki dalej są :wink:

:hi::kawa:

gdzie ta fota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kojarzy ktoś firmę Markets.com ? Dzwonią do mnie i dzwonią i co chwilę namawiają na inwestycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kojarzy ktoś firmę Markets.com ? Dzwonią do mnie i dzwonią i co chwilę namawiają na inwestycje...

taaaa to kolejna firma córka Karola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dzwoni bez twojej wyraźnej zgody etc... to od razu czerwona lampka !!!

Klienci z Warszawy, Legionowa i Gdańska oszukani w platformie inwestycyjnej markets.com/pl podjęli decyzję o zgłoszeniu do prokuratury podejrzenia popełnienia przestępstwa przez reprezentantów i dyrektorów firmy inwestycyjnej Safecap Investments Ltd prowadzącej oddział w Warszawie ( Al. Jerozolimskie 96 (budynek Equator II, VIII piętro ), tel. 0 22 100-69-00), notyfikowanej w KNF jako firma działająca w Polsce bez otwierania oddziału oraz nadzorowanej przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych. Postępowanie wyjaśniające od stycznia 2013r. prowadzi Wydz. VI ds. Przestępstw Gospodarczych Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zarządzający pieniędzmi klientów pośrednik finansowy Marcin P. (przypadkowa zbieżność) w okresie kilkunastu miesięcy pozbawił "swoich" klientów 70% depozytów na łączną kwotę ponad pół miliona zł. Fakt ten ukrywał przed klientami przez ponad rok. Niemal połowa kwoty została potrącona przez platformę w postaci opłat, zaś na sumę ok. 50 tys.zł złożyły się comiesięczne honoraria Marcina P. wypłacane mu przez Safecap z pieniędzy klientów niezależnie od tego czy wykonywane czynności przynosiły dochód czy stratę. Zarówno Marcin P. jak i dyrektorzy firmy zataili przed poszkodowanymi klientami fakt wzajemnych powiązań biznesowych i związany z tym faktem konflikt interesów, którego ujawnienie było obowiązkiem Marcina P. i firmy inwestycyjnej Safecap. Klienci zażądali zwrotu depozytów, lecz firma odrzuciła roszczenia twierdząc że winę ponosi Marcin P., oraz zagroziła konsumentom wystąpieniem przeciw nim z pozwami o naruszenie dóbr firmy w przypadku nagłośnienia sprawy.

Safecap Investments Ltd. działa w Polsce na mocy "paszportu europejskiego" poprzez platformę forexową markets.com/pl, portal informacyjny globtrex.com oraz firmę szkoleniową Safecap Investments (Poland) Sp. z o.o. (Wybrzeże Kościuszkowskie 43/2, Warszawa). Klienci zgłosili skargi do KNF (DOK,WSII), UOKIK (DPK) oraz CYSEC, na których reakcję wciąż oczekują, nie przyjęli też zaoferowanej w listopadzie (po 4 miesiącach sporu) częściowej 30 procentowej rekompensaty i zdecydowali o zgłoszeniu swoich podejrzeń do prokuratury, oraz wobec odrzucenia ich roszczeń o wystąpieniu na drogę sądową przeciw właścicielowi platformy markets.com. Wystąpienie przygotowuje kancelaria adwokacka z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miały z mojej byłej Audioli ramki wylecieć bo nie bardzo to rozumiem..... ?

ps. dziś folia wylatuje w kosmos z mojej szóstki.... never ever .......... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miały z mojej byłej Audioli ramki wylecieć bo nie bardzo to rozumiem..... ?

ps. dziś folia wylatuje w kosmos z mojej szóstki.... never ever .......... :facepalm:

co się stało ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...