Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

to Twoja Pani zaliczyła ocierkę?

Nie, moja nie jeździ.

Jakaś kobieta jechała za mną, chciała zmienić pas, a ja zwolniłem no i nie wyrobiła się i mnie zahaczyła :kwasny:

To całe szczęście że tylko tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście ale zdrowie to podstawa :)

Oczywiście :good:

To drobnostka, ale teraz jeżdżenie, załatwianie itp to jest wkurzające i męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ale zdrowie to podstawa :)

Oczywiście :good:

To drobnostka, ale teraz jeżdżenie, załatwianie itp to jest wkurzające i męczące.

takie życie :) szkoda że tylko wspomnienia troszkę smutne po tak miłym pobycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w kraku można zrobić przegląd techniczny quattro? Na zwykłej stacji diagnostycznej to zrobię?

Na zwyklej, tylko zeby Ci hamulcow nie sprawdzali. Nawet jakby chcieli to kaz im dzwonic do Audi :decayed:

Mi pare m-cy temu pewny siebie diagnosta wmawial, ze przeciez to zadna roznica... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie życie :) szkoda że tylko wspomnienia troszkę smutne po tak miłym pobycie :)

Dobrze, że to nie było w Kraku tylko w W-wie, bo wtedy to bym się wku... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie życie :) szkoda że tylko wspomnienia troszkę smutne po tak miłym pobycie :)

Dobrze, że to nie było w Kraku tylko w W-wie, bo wtedy to bym się wku... :naughty:

ale nie na gościnność :wink4: tylko na TYCH krawaciarzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszór wazne ze tylko tyle :naughty: ale to chyba sie stało już po Twoim telefonie do mnie :gwizdanie:

Co do przeglądu technicznego na Q to szczerze pojechałem do gosci u mnie na osiedlu i bez problemu zrobili przegląd... nawet nie myślałem o tym ze mam Q :kox:

witam wszytskich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojcie :hi:

Polska jednak jest dziwna...

Pojechałem na przegląd do zakładu nr1.( Opel - koło Wąskiego)

Pan stwierdził że on nie może tego zrobić bo 4x4 to robią inne stacje , dał mi namiar , pojechałem...

Pojechałem na przegląd do zakładu nr2. na Saską

2 diagności , łącznie mieli ze 140 lat ... Panie to nie szkodzi że 4x4 , będziem hamować każde koło osobno...(kur.wa szczena mi opadła...) powiedziałem że ok , wpadnę za 20 min bo muszę jeszcze coś załatwić po czym....

Pojechałem na przegląd do zakładu nr3.

Wpadam na dzika i mówie że mam 4x4 i czy mi podbije , na to Pan mówi że nie wie jak to zrobić... Ja mu na to że najlepiej to niech zrobi tak jak jego zmiennik rok temu (wypucha :decayed: ) Koleś się patrzy , mówi ok.

Zbadał wszystko oprócz hamulców , zapłaciłem 99 i pojechałem :naughty:

jestem ździwiony że po roku jazdy i 15kkm na 19` amory przód 87-85 , tył 84-83 :shocked:

Wąski dzięki za usunięcie usterki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...