Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie ma już długi staż no i chyba po to kupił avanta żeby się nie pier.... z wkładaniem wózka

hmmm Avanty mi sie poprostu podobaja bardziej niz sedany, wózki i dzieciaki nie maja narazie z tym nic wspólnego :kox:

:hi: Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil ładne te felgi, co Ty od nich chcesz??

mega :hi:

wrzuć to do giełdy małopolskiej a nie tu :wink4:

Te a może do swojego je chcesz co?? :cool1: :cool1: :tongue4: :tongue4:

Już prawie rok leżą i nie mam weny żeby je wystawić gdzieś, jak tu nie dam to nigdzie nie dam i będą dalej leżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola seniores i senioritas... :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:11_________________________________________________wychodzi nowa a4... zaliczki do Wąskiego proszę wpłacać... konto na priv... wypasik ustalacie ze mna :polew:

486474d3bfea14df.jpg[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:13_________________________________________________ładna, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

486474d3bfea14df.jpg[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:13_________________________________________________ładna, nie?

Elektoroluks Edyszyn. :kox: Ale pomysl ktos mial fajny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepasa jak czytasz forum :mysli: Odnosnie tego odkurzacz bylo już :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepasa od świeta czyta ,teraz częściej bo ma dyżury :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko

załozyłem dzisiaj zimówki na alusach 15 " ale jakos mi to bardzo nie lezy :no:

chyba przerzuce sie na stalówki

tylko zebys nie wygladal tak :)02122008001rl0.jpg

a stal cekin pod PLAZA i jeszcze mial pieekny hak na 20cm wystajacy :)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 15:26_________________________________________________Ogr Ty mi ostatecznie podwedziles dlugopis??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak ostro ?? naturalna selekcja, z pociągu nikt nie ucierpi a im mniej kretynów tym lepiej !!!!

A poważnie to banda idiotów !!!!!

I w takim przypadku byłbym za tym żeby film nakręcony przez kogokolwiek nawet telefonem był podstawą do ukarania mandatem.

Panowie w Myślenicach mają nowa Vectrę C tablice KR... z wideorejestratorem (przód, tył) kolor czarny, uważajcie na nią bo wczoraj mnie podpuszczali, niestety brakuje im rejestratora z boku :decayed: :decayed: :decayed:, co dziwne łapali do ok 22, a zawsze wydawało mi się że tylko w dzień jeżdżą. Swoją drogą za to podpuszczanie to powinni baty dostać bo oni maja zapobiegać, działać prewencyjnie a nie tworzyć przestępców. :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak ostro ?? naturalna selekcja, z pociągu nikt nie ucierpi a im mniej kretynów tym lepiej !!!!

A poważnie to banda idiotów !!!!!

I w takim przypadku byłbym za tym żeby film nakręcony przez kogokolwiek nawet telefonem był podstawą do ukarania mandatem.

Panowie w Myślenicach mają nowa Vectrę C tablice KR... z wideorejestratorem (przód, tył) kolor czarny, uważajcie na nią bo wczoraj mnie podpuszczali, niestety brakuje im rejestratora z boku :decayed: :decayed: :decayed:, co dziwne łapali do ok 22, a zawsze wydawało mi się że tylko w dzień jeżdżą. Swoją drogą za to podpuszczanie to powinni baty dostać bo oni maja zapobiegać, działać prewencyjnie a nie tworzyć przestępców. :thumbdown: :thumbdown:

Witam

Panowie z Myslenic mają 2 VECTRY. Czarną i granatową. Rejestracja jednej z nich to KMY 4066.. coś takiego. Trzepią nimi codziennie od 3 tygodni. Potrafią się nią wypuścić nawet do samego Zakopanego. Także uwaga!!! Widuję sie z nimi codziennie jak wracam z pracy (~16:30) i czasami rano (~7:15).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...