Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko potrzebuje starą przetwornicę :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 10:44_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/koniec-z-klamaniem-przy-oc,1230416

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale da sie to zmniejszyc do jakis niecalych 600pln

jak? :naughty:

jakis ziom ktory prowadzi firme musi Cie zatrudnic na umowe o prace nakladcza na najnizsze wynagrodzenie 500kilka zloitych i wtedy on placi od Ciebie zus ale duzo nizszy, a najlepiej zatrudnic sie krzyzowo :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 15:14_________________________________________________Panowie i Panie - gdyby ktos potrzebowal ciasta domowe(serniki, orzechowce ponad 40 rodzajow) albo wyroby garmazeryjne, krokiety, uszka, kapusta z grochem i co tylko sobie wymarzycie a nie bedziecie mieli czasu zrobic albo checi to SPIZARNIA KAROLA zaprasza, dla KLUBOWICZOW rabaty, za smak RECZE GLOWĄ - wszystkie produkty takie jak babcia robila (BEZ KONSERWANTOW), domowymi sposobami i przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie :(

Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo :P

W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie :(

Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo :P

W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...

info poszło na priwa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie :(

Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo :P

W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...

za 250pln to kolega Siemian ma cale radio z karta kodowa do sprzedania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, tytuł, działa na wyobraźnię, aż się zastanawiałem (zanim przeczytałem)jak oni te palce w zimie wsadzają, przecież kobity grubo poubierane...

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, tytuł, działa na wyobraźnię, aż się zastanawiałem (zanim przeczytałem)jak oni te palce w zimie wsadzają, przecież kobity grubo poubierane...

pewnie mają suwaki i guziki ekspresowe :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 22:43

_________________________________________________

hr]Panowie i Panie - gdyby ktos potrzebowal ciasta domowe(serniki, orzechowce ponad 40 rodzajow) albo wyroby garmazeryjne, krokiety, uszka, kapusta z grochem i co tylko sobie wymarzycie a nie bedziecie mieli czasu zrobic albo checi to SPIZARNIA KAROLA zaprasza, dla KLUBOWICZOW rabaty, za smak RECZE GLOWĄ - wszystkie produkty takie jak babcia robila (BEZ KONSERWANTOW), domowymi sposobami i przepisami.

puść jakieś cenniki i menu, może się skorzysta bo czasami w firmie jakieś większe jedzonko by się zorganizowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...