Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o siema byku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witaj Krystyna :kox: hehe i kolejny ziomek w jednej drużynie :hi:

Opublikowano

Najważniejsze było zrobić wszystkie oleje itp. :gwizdanie:

co wlewałeś?

mam nadzieje że nie zrobiłeś jakiegos faux pas

Opublikowano

Potencjometr do wymiany i bedzie git :naughty:

Nie żaden potencjometr tylko procesor bo jest uszkodzony.

Ładny audik, automat, dobry wypas :good: dbaj o niego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze było zrobić wszystkie oleje itp. :gwizdanie:

co wlewałeś?

mam nadzieje że nie zrobiłeś jakiegos faux pas

wszystkie moje audiki jeździły na takim oleju Liqy Moly http://www.liqui-moly.pl/features/katalog?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=55&category_id=23 :)[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 18:44_________________________________________________

Potencjometr do wymiany i bedzie git :naughty:

Nie żaden potencjometr tylko procesor bo jest uszkodzony.

Ładny audik, automat, dobry wypas :good: dbaj o niego :wink4:

dokładnie procesor, wczoraj o tym czytałem na forum i jutro biorę się za naprawę :>

Opublikowano

od AEB powinienes wlac 5W-40

ze wzgledu na obecnosc turbiny

Opublikowano
  • Autor

niestety ale był już lany 10W40 więc nie kombinowałem :gwizdanie:

Opublikowano

dla dobra turbiny nastepnym razem wlej 5W40

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zamówiłem antenkę do radyjka bo miałem złamana :confused4: naprawiłem radyjko :tongue4: w końcu mi nie ryczy :evil: i pozostaje walić po kilometrach :gwizdanie: :hi: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 19:44_________________________________________________jakieś tam kosmetyczne zmiany str.1 :)

Opublikowano

zaszalałeś :naughty: ale chyba kobitka Ci na więcej nie pozwoli teraz :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

pare nowych foto str.1 :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

autko wali po kilometrach i ma się dobrze :) powoli się tam coś dziubie, w ostatnim czasie zmienione: amortyzatory, kpl. tarcz klocków przód tył, rozrząd, olej w skrzyni biegów, wpadły lampy soczewkowe, grill po lifcie, jakieś tam bbs-y na lato i ogólnie auto sie kóla...

Opublikowano

ładnie kolego :P pozdrawiam z niedalekiego Cieszyna , kiedys można ogarnąć zdjęcia bądź i również jechać na spot do BB :decayed:

jak coś będziesz potrzebował bij do mnie :grin:

Opublikowano
  • Autor

chętnie bym się przejechał na jakiś zlocik ;-)

Opublikowano

w środy są pod Bielskiem to można śmignąć : )

Opublikowano
  • Autor

jutro ma być kiepska pogoda... może za tydzień??

Opublikowano

Fajnie że soczewki wpadły :wink:

Ja osobiście wywaliłbym LEDy do jazdy dziennej ze zderzaka, na mój gust wieją agrotuningiem- nie u Ciebie tylko ogólnie- ale co się komu podoba :decayed:

Bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

dziękuje ;-) ledów już niema od czwartku zeszłego, nie obudziły się po zimie i wyleciały ;-)

Opublikowano

I malinowo. Na mój gust takie coś można wrzucić w jakiegoś civica albo innego hjundaja hehe ale nie w Audiczkę :decayed:

Opublikowano

Widzę, że kolega z Wisły :decayed: Auto prezentuje się świetnie widać, że o nią dbasz i tak trzymaj :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.