Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by kto chcial to moge pogonic moje nowe PB bo nie montowalem drugiego i zmieniam spowrotem tego na 13 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto chcial to moge pogonic moje nowe PB bo nie montowalem drugiego i zmieniam spowrotem tego na 13 :>

a to czego tak, furke sprzedajesz :mysli: 13ki to juz nie zmaontujesz, chyba że pod nowy boczek :wink4:

Ja dzisiaj zamontowałem takie same głośniki i na dzieńdobry była juz róznica, a co bedzie jak sie rozegrają :naughty: zasilanie 70w RMS na głosnik :cool1:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 02:56_________________________________________________dwie fotki z pracy

76676684.jpg

29373059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje auta tylko nie jestem zadowolony z tych glosnikow niewiem moze mam za duze wymagania :wink4: moze wzmacniacz kiepski poprostu wsadze z powrotem 13 . Sprawdzalem i normalnie pasuje tam gdzie byla nie trzeba boczka dokupywac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje auta tylko nie jestem zadowolony z tych glosnikow niewiem moze mam za duze wymagania :wink4: moze wzmacniacz kiepski poprostu wsadze z powrotem 13 . Sprawdzalem i normalnie pasuje tam gdzie byla nie trzeba boczka dokupywac :cool1:

to ja nie wiem jak ty tam tą 16ke włozyłes, ja musiałem niexle tapicerke podjechać szlifierką żeby nic nie wadziło, wszystkie montażowe otwory ucięte jak na fotce wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi może właśnie dlatego to nie grało bo membrana głośnika opierała się o boczek. Może zdejmij boczek włóż głośnik i wtedy posłuchaj.

O tym że mogłeś źle podpiąć głośniki do zwrotnicy nie będę wspominał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem PB jakieś 1,5 miecha temu i szału nie ma.Fakt, że na wzmacniaczu jeszcze nie grają ale żeby lepiej grały od tych 13-tek to bym się spierał(i drzwi wygłuszone). Niebawem podepnę je pod wzmacniacz który już siedzi w bagażniku to zobaczymy wtedy.

Czy po zamontowaniu głośników i wygłuszenia słychać wam muzykę na zewnątrz przy zamkniętych drzwiach??U mnie to jak by jakiś koncert leciał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem PB jakieś 1,5 miecha temu i szału nie ma.Fakt, że na wzmacniaczu jeszcze nie grają ale żeby lepiej grały od tych 13-tek to bym się spierał(i drzwi wygłuszone). Niebawem podepnę je pod wzmacniacz który już siedzi w bagażniku to zobaczymy wtedy.

Czy po zamontowaniu głośników i wygłuszenia słychać wam muzykę na zewnątrz przy zamkniętych drzwiach??U mnie to jak by jakiś koncert leciał hehe

A możesz napisać jak wygłuszyłeś drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi może właśnie dlatego to nie grało bo membrana głośnika opierała się o boczek. Może zdejmij boczek włóż głośnik i wtedy posłuchaj.

O tym że mogłeś źle podpiąć głośniki do zwrotnicy nie będę wspominał :wink4:

Wydaje mi sie ze napewno membrana nie dotyka boczka ,po drugie jak wy tam wpasowaliscie te twetery przecierz one sie tam za nic nie zmieszcza .One sa za wielkie ,co do podlaczenia to przecierz tak jak w instrukcji tak mam podlaczone pod zwrotnice :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi a jakie masz ty te PB? Ja mam zestawik L60C i twitery wchodzą w ori miejsce w klamce i jeszcze nawet blokada pasuje :wink4: Te głosniki musze sie rozegrać, bo pierwsze granie i parenascie kolejnych to naprawde tragedia, ale tak jest z każdymi nowymi głosnikami :gwizdanie: pasmo średnie-niskie na początku nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygluszylem drzwi?Kupilem maty boll i okleilem ile sie dalo tak jak to jest napisane na poczatku watku.sorki za bledy ale pisze z komorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygluszylem drzwi?Kupilem maty boll i okleilem ile sie dalo tak jak to jest napisane na poczatku watku.sorki za bledy ale pisze z komorki.

czyli nie dałeś żadnych wzmocnień na których mata może się opierać i podczas grania lata cała, zmarnowałeś matę tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqizzy jak bys na miesiacu wygłuszał drzwi i ściagał rame z nich to zrób fotki co tam oznaczałeś :notworthy: ja za to zabieram sie jak bedzie cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki z szybą już wyciągał nie będę, bo robiłem to wcześniej i wygłuszone mam. Muszę tylko zrobić od nowa wygłuszenie od strony boczka. Zastanawiam się czy nie kupić przednich boczków i nie zrobić w nich maskownicy większej, bo standardowa maskownica strasznie gotuje głośnik 16cm. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 13:56_________________________________________________a tak apropos, czy ty dawałeś pen projekt w PDFie do wycięcia w stolarni czy masz go może zapisanego w pliku Autocada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w autocadzie to go rozrysowałem, ale niewiem czy jest jeszcze gdzieś na dysku, mozna tam wprowadzic małą poprawke, w górnym rogu są takie ząbki zrobione, ja musiałem je upertolic i wyciąć zabek w środku do wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oddawałeś projekt do wycięcia? w jakim formacie?

ja mam dystanse kupione na forum od pomysłodawcy, wrzucone sa na skaner i odrysowany obraz był w autocadzie :wink4: mrogal na nim działał juz pare razy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB S-6C Kowi ja mam takie ale tweter jest tak wielki ze nie ma mozliwosci go tam wsadzic wiec zostal sereyjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB S-6C Kowi ja mam takie ale tweter jest tak wielki ze nie ma mozliwosci go tam wsadzic wiec zostal sereyjny .

A no widzisz to ja mam półke wyższy model, moze dlatego jestes niezadowolony z jakosci tych głosników, w moich poszli po rozum do głowy dali twiter mniejszy, rozmiarowo to samo co fabryka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB S-6C Kowi ja mam takie ale tweter jest tak wielki ze nie ma mozliwosci go tam wsadzic wiec zostal sereyjny .

Ja montowałem PB S-6C i mi tweter pasował idealnie w miejsce oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...