Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy z tym wygrzewaniem ?? takich rzeczy w głośnikach za 300-400zł się nie robi...

O wygrzewaniu to można mówić przy głośnikach hi-endowych z najwyższej półki za grubą kasę :P

Jak zmienisz radio, albo puścisz sygnał przez wzmaka, to głośniki zaczną grać jak należy i tyle w temacie...

Jak stawiałem pierwsze kroki w audio i kupowałem klamoty od znajomego speca, co ma firmę zajmującą się CA, to też mówiłem o wygrzewaniu głośnika... od razu mnie uświadomił że w tej klasie głośników nie ma czegoś takiego :] Dokładnie to woofera kupowałem jakiegoś do suba za 500zł.

a to nie słyszysz róznicy po tygodniu grania nowego głosnika? moje PB jak nie grały na starcie tak nie graja dalej średnim niskim, ale w tym samym czasie montowalismy u kolegi hertz jakieś z najtańszej serii, po podłaczeniu grało gorzej niz seria, załamał sie, ale tydzień później zaczeły pięknie schodzi niskim tonem, którego wczesniej nie było, to było własnie to wygrzanie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zobaczymy jak to po jakims czasie wyjdzie. Chociaz i tak chce wzmaka pod symphony podpiac tylko najpierw musze go kupic (moze ktos ma, moze polecic jakis 2- albo 4-kanalowy do ok. 200 zl. Uzywke oczywiscie ) no a potem jeszcze ogarnac na forum jak go wpiac pod to symphony :D P.S. chyba bedzie blaupunkta GTA 260 bo mam tanio od znaj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , możecie mi powiedzieć czy te głośniki Powerbass 165 mm zagrają dobrze pod samym radiem Clarion CZ202ER 4X45W 4XRCA?

Chodzi mi o ten zestaw z twiterami. I czy jest dla nich jakaś konkurencja w cenie do 200 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem idzie Hertza na promocji w podobnej cenie dorwać choć zawsze się można ugadać poza allegro wtedy jakieś 30 zł taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , możecie mi powiedzieć czy te głośniki Powerbass 165 mm zagrają dobrze pod samym radiem Clarion CZ202ER 4X45W 4XRCA?

Chodzi mi o ten zestaw z twiterami. I czy jest dla nich jakaś konkurencja w cenie do 200 zł ?

Jak wyciszysz drzwi i zrobisz to porządnie to będzie duuużo lepiej niż na seryjnych głośnikach. Ja mam to podpięte chwilowo pod ori symphony i gra całkiem przyzwoicie. Jak będziesz chciał to mam namiar na gościa co sprzedał mi pb s-6c za 169pln, może też go urobisz na promocje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 2 sprzedawca na allegro jak napiszesz że chcesz po za allegro za 170 ci sprzeda tylko trzeba namierzyć tego co najbliżej ciebie się znajduje żeby za wysyłkę 15 zł nie płacić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica jest pomiędzy 130mm a 165 mm ? Pytam bo dopiero raczkuje w sprawach majsterkowania a z tego co tu wyczytałem jest z tym trochę roboty aby zamontować większe głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamieniłem na przód 16 hertza a tera będę zamieniał przód PB a tył hertza ale 16 robi robotę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica jest pomiędzy 130mm a 165 mm ? Pytam bo dopiero raczkuje w sprawach majsterkowania a z tego co tu wyczytałem jest z tym trochę roboty aby zamontować większe głośniki.

U mnie pod ori symphony roznica jest niewielka. Siedzac z tylu slychac to super ale jak siedze z przodu to srednio, jest lepiej, ale warto zainwestowac we wzmacniacz albo lepsze radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio mam już dobre , panowie a jakbym pojechał na szrot i kupił komplet oryginalnych głośników które są w dobrej kondycji za grosze ?

Czy głośniki z polifta pasują do przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to roznica bedzie na pewno miedzy seria a 16 :) z polifta do przedlifta pasuja :) ale nie wiem czy gra warta swieczki. Jak za grosze to mozesz kupic jeden i zobaczyc czy bedzie lepiej. Potem najwyzej dokupisz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ile wydaliscie na wygluszenie dzwi na jedna strone ?

Patrzac na ceny mat to jest to troche złota do wydania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2 str zeszlo gdzies 250 zeta :decayed: to na 1str 125 zl. Troszke zostalo, ale pojdzie na poprawki. Trzeba liczyc ok 2.5 m2 na dwie furtki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2 str zeszlo gdzies 250 zeta :decayed: to na 1str 125 zl. Troszke zostalo, ale pojdzie na poprawki. Trzeba liczyc ok 2.5 m2 na dwie furtki

ceni sie taki mod.

Czego uzyłes do wygluszenia ja przegladam materiały firmy STP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2 str zeszlo gdzies 250 zeta :decayed: to na 1str 125 zl. Troszke zostalo, ale pojdzie na poprawki. Trzeba liczyc ok 2.5 m2 na dwie furtki

ceni sie taki mod.

Czego uzyłes do wygluszenia ja przegladam materiały firmy STP

Dokladnie ceny male nie sa :zalamka: ja mam gms-04 albo 05,nie pamietam dokladnie, w moim watku sa fotki i nazwa jak cos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2 str zeszlo gdzies 250 zeta :decayed: to na 1str 125 zl. Troszke zostalo, ale pojdzie na poprawki. Trzeba liczyc ok 2.5 m2 na dwie furtki

ceni sie taki mod.

Czego uzyłes do wygluszenia ja przegladam materiały firmy STP

Dokladnie ceny male nie sa :zalamka: ja mam gms-04 albo 05,nie pamietam dokladnie, w moim watku sa fotki i nazwa jak cos :decayed:

juz szukam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2 str zeszlo gdzies 250 zeta :decayed: to na 1str 125 zl. Troszke zostalo, ale pojdzie na poprawki. Trzeba liczyc ok 2.5 m2 na dwie furtki

ceni sie taki mod.

Czego uzyłes do wygluszenia ja przegladam materiały firmy STP

Dokladnie ceny male nie sa :zalamka: ja mam gms-04 albo 05,nie pamietam dokladnie, w moim watku sa fotki i nazwa jak cos :decayed:

juz szukam :decayed:

Sa w watku o moim aucie :kox: jestem na telefonie, jakbym byl na kompie to bym podeslal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazlem maty GMS.

Tanio nie jest stp lekko taniej wychodzi lub inaczej jest wieksza niz gms:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...