Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Do Castoramy i wygłuszenia kominków najlepiej wyjdzie :hi:

mówisz :naughty:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Otwór wew, w lycie robiliscie jak na rysunku 143mm

wymcs_6c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomacasz towar i po negocjujesz cenę ze sprzedawcami zawsze to lepiej niż allegro a może mają jakieś odpady na zapleczu ja tak płytę MDF kupiłem bo była ułamana a na dystanse jest idealna :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominkowe maty to nie wygluszenie to izolacja... Tu sa potrzebne materialy dzwiekoszczelne a nie byle co aby nakleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się faceta w tamtym roku pytałem i powiedział że też wygłuszają :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno :)

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Tam masz izolacje termiczna a nie dzwiekochlonna/akustyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zrobienia zamkniętej przestrzeni dla głośnika maty z castoramy są super, ale nic nie wygłuszają:wink:

ja wydałem 80zł na przednie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak tanio gdzie kupiłeś i jaki materiał

W castoramie mata 22,5cm x 10m 74zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do wygłuszenia użyłem takich mat: BOLL PROFESJONALNE MATY WYGŁUSZAJĄCE SKLEP LEGNICA (4065969027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. natomiast od wewnętrznej strony dokupiłem drugą piankę do boczków i tak złożyłem:wink: drzwi trochę ciaśniej się zamykają i jak się w nie puka to słuchać różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy patent czujesz różnice w dźwięku głośników czy tylko w tym pukaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dźwięku głośników jest coś, ale muszę od nowa dystanse zrobić, bo już się rozleciały ;/ Ale bardzo dobrze słychać w pukaniu, inny dźwięk niż w tylnych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zrób test wyciągnij jedną matę i zobacz jak gra i potem wstaw obydwie i podziel się spostrzeżeniami bardzo mnie ciekawi ten temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do wygłuszenia użyłem takich mat: BOLL PROFESJONALNE MATY WYGŁUSZAJĄCE SKLEP LEGNICA (4065969027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. natomiast od wewnętrznej strony dokupiłem drugą piankę do boczków i tak złożyłem:wink: drzwi trochę ciaśniej się zamykają i jak się w nie puka to słuchać różnice

Te maty sa tanie lecz jak dlamnie lipne bo z czasem kruszeja - łamia sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej szukać z okładziną alu:wink: noi podstawa to wygłuszyc z 2 stron, jak nie zrobicie komory zamknietej to szkoda czasu i hajsu na lepienie, druga sprawa warto też wyciszyć, inke puścić w peszlu przewody też i jakosto zamocować na stałe by nie grało z dzwiekiem jak zostanie wszystko zamkniete:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej szukać z okładziną alu:wink: noi podstawa to wygłuszyc z 2 stron, jak nie zrobicie komory zamknietej to szkoda czasu i hajsu na lepienie, druga sprawa warto też wyciszyć, inke puścić w peszlu przewody też i jakosto zamocować na stałe by nie grało z dzwiekiem jak zostanie wszystko zamkniete:wink:

:wink:

ps.luknij na temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-kolo-jednomasowe-afn-1z-67213/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...