Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

weź zrób test wyciągnij jedną matę i zobacz jak gra i potem wstaw obydwie i podziel się spostrzeżeniami bardzo mnie ciekawi ten temat :hi:

Żeby to zrobić to muszę zrobić nowe dystanse, ponieważ się rozlazły od wilgoci, 3 zimy i już ledwo co się trzymają ;/ MDF nie do końca zdał egzamin, wie ktoś co byłoby lepsze na materiał na dystanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plexi tylko kto to wytnie ja miałem MDF i było ok tylko go trzeba zabezpieczyć 2 farbami 1 najlepiej spray matowy albo coś innego co bardzo szybko wysycha żeby nie wsiąkło w MDF a na to jak już wszytko suche to ostro i grubo farbę olejną w kilku warstwach wkręcisz wkręta i dale jest ok tylko trzeba poszczególne warstwy mocno suszyć suszarką i w sporych odstępach czasowych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z blachy bede robil :-)

---------- Post dopisany 12-04-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 23:58 ----------

5uvu7u4y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne PCV, które można ładnie wyciąć, dopasować. Bardzo przyjemnie się z tym pracuje. Od wewnątrz dałem stelaż wyciety z arkusza PCV a na zewnątrz jako dystans pierścień ze sklejki. Nie pamiętam teraz ceny tego PCV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze materiał powinien mieć większą gęstość, żeby lepiej tłumił drgania głośnika. Chyba, że po przymocowaniu dobrze się trzyma ;)

A 10 mm grubości spokojnie wystarczy jako przedni dystans? Dla głośnika S-6C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Hertza miałem 2 centy

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

S-6C leżą jeszcze w szafie i czekają na montaż ale chyba będzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wejdzie i zależy czy środkową cześć też robisz czy tylko tą przy boczku ale najlepiej i to i to weź metr i sobie pomierz z marginesami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...