Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Podeslijcie mi zdjęcia swoich wygluszonych drzwi, interesuje mnie wygluszenie w miejscu gdzie jest te piankowe żółte (chyba wzmocnienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko od znajomego. Podłączył Subwofer Bose z Avanta do Sedana. Głośniki w drzwiach zostały stare. Jedynie podłączone pod wzmacniacz Bose. Czy duża będzie różnica jak by wrzucił głośniki DLS RS6 bo mogę mu załatwić w dobrej kasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje głośniczków na przód i zastanawiam sie nad

- PowerBass S6C

- Vibe Slick 6 Comp - Vibe Slick 6 Comp AudioBas.pl - Twój Sklep Car Audio

Co byście doradzili :) ?

Mam FLI Comp6-F3 na licencji Vibe o trochę gorszych parametrach niż te Viby które pokazałeś i działa to całkiem fajnie. Po wygłuszeniu drzwi bass jest bardzp fajny więc na tych powinno być jeszcze lepiej.

No sie zastanawiam nad tymi co mówisz jeszcze

http://www.caraudiosklepy.pl/u-dimension-el-comp-6-p208.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze jestem zbyt wymagajacy ale mi nie wysyarczaja moje u-dimki .. -.- fajnie gra ale za cicho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popełniłem błąd kupując trójdrożne pioneery do przodu.... dlatego teraz naprawiam ten bład :D A te brzdąkające coś dam w półkę.=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos zamontowane głosniki

Hertz ESK165.5 + 6x Maty Silent Coat Wrocław (4441982389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:eusathink:

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

a moze cos z tej płytkiej serii

HERTZ DSK 170.3 SYSTEM SLIM 17cm HIGH POWER 160W (4383640192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

45mm głębokosc montażowa to świat i ludzie, tylko czy to gra?

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Hifonics TS6.2C 50-20000 Hertz 125W RMS SklepMława (4433341514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

60mm

Moze takie ktoś słyszał? zalezy mi na basie, pb L60C były pod tym wzgledem beznadziejne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wybrałem excursion-sx-6c juz do mnie jadą, teraz zakupić maty, wyciąć dystanse i składamy :) Opinie dodam jak odsłucham!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie 16 na maskownicy bardziej wysuniętych do środka zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj po 4h walki udało mi si.ę wyrzeźbić ten kawałek "deseczki" pod głośnik i zamontowaniu jest po prostu BEZNADZIEJNIE.... drzwi są wygłuszone all zrobione ale wystarczy że podkręcę głosnosc i głosnik powoduje drgania w boczku w którym coś bzyczy i cały drga, więcej hałasu z boczku niż z głośnika co zrobić? :((

Albo może ktoś powiedzieć gdzie mozna kupić panel żeby osadzić głośnik tak jak jeden z użytkowników

fc31381439c02d82.jpg

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki panel da ten sam efekt... bo jest przyczepiony do boczka który ma ucięte mocowania. Wygłyszłes matami teraz proponuje wyciszyć drzwi, kable było wrzucić w uszczelki okienne albo cos w podobie, fabryka dawała takie rękawy z gąbki, kable należało by gdzieś na stałe puscić, aby luzem nie latały, boczek od wewnatrz gąbką opierdzielić na klej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie siedze i wycinam wszystko co możliwe po starym głosniku i wykleje miejscami boczek matą chyba kable bede tez układał chował i kombinoiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz kupiłem uszczelke do okien wpuściłem w nią kable i przykeliłem do ramy od wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces! :) Po 3h rzeźbienia boczka, wyrwaniu wszystkich zbędnych elementów plastiku i powiększeniu otworu z siatką głosnika w boczku przestało brzdąkać i wszystko pięknie gra!!! Teraz pozostały drugie drzwi ale to już pikuś majac wprawe :D Życzę powodzenia wszystkim co będą przerabiać ale przede wszystkim cierpliwości do tego :D:hi:

PS. polecam głośniki Excursion SX-6C :)

Edytowane przez danko93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiększeniu otworu z siatką głosnika w boczku przestało brzdąkać
że jak pociołeś boczek na zewnątrz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz, kratka jest z zewnątrz boczka prostokątna a wewnątrz ma tylko okrągły otwór pod głosnik 13cm wyciąłem wewnątrz całą wielkość zewnętrznego prostokąta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja udana drzwi wygłuszone z każdej możliwej strony kable pospinane zaizolowane dodatkowo, polecam głośniki 16cm!:) Roboty sporo ale warto.

Jeszcze tylko wzmacniacz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...