Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tanie lanie..Czyli gdzie lać do zbiornika za dobrą kaskę:)


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

no i ? co to ma za znaczenie płacisz tak samo tylko podajesz pin

tylko mam ustawioną karte na podpis nie na pin . Ale nie o tym temat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ? co to ma za znaczenie płacisz tak samo tylko podajesz pin

tylko mam ustawioną karte na podpis nie na pin . Ale nie o tym temat :mysli:

No ale jakie to ma znaczenie czy podpis czy pin :mysli: Płacisz karta i to sie liczy...

Tankuje na shell lub statoil, wczoraj na shell widzialem po 3.95 w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje na shellu 98 V-Power lub BP 98 Premium i jest wielka róznica w porównaniu np. z paliwem z carrefoura, niby maja najtansze ale porażka.

A mój znajomy zawsze tankuje V-Power Racing bo twierdzi ze ma 100 oktanów i przybywa mu kucyków.

Basta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co do v-power'a diesla to ten oferowany na stacjach w zachodniej części kraju pochodzi z niemieckich rafinerii a nie z orlenu także różnica jest ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tankuję tylko na BP ale bez jakichś szczególnych przesłanek. Po prostu mają dobre ceny (ostatnio 3,95) a paliwa z Auchan jakoś mnie nie przekonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankuje wszedzie byle zeby byla firma znana a nie stacja no name.

3zl na baku mi nie robi roznicy ..... ;) tankuje tam gdzie mam po drodze przewaznie Orlen, Jet, Apexim AB, Statoil, BP....

Jet ma fajne ceny dzis 3.85za 1l ropki czyli ok 10-15gr taniej niz inne stacje a paliwo chyba tej samej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - płacąc kartą płatniczą na neste obcinaja ci 5gr na litrze :thumbup:

i przy pełnym baku dostajesz na loda na patyku :P, dokładnie jak na LOTOSIE .... karte w gazetach dają, a ludzie się łapią... rozumie jakby było 50groszy na litrze :), ale 5gr.... policz sam...o d*** rozbić takie promocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta

Mamy początek Lipca i cene poszły mocno w górę w porównaniu do ostatniego posta z lutego.ON po 4.85zł a na NESTE nie wiele taniej.Ja tankuje na NESTE długi czas i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta

Mamy początek Lipca i cene poszły mocno w górę w porównaniu do ostatniego posta z lutego.ON po 4.85zł a na NESTE nie wiele taniej.Ja tankuje na NESTE długi czas i jest OK.

Wpadaj do Lublina.Wczoraj lałem na Neste ON po 4,44 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zaraz zlinczujecie ale ja wychodzę z założenia jeżeli stać mnie na samochód to stać mnie paliwo niezależnie od ceny . Lecz ceny są jakie i trzeba z tym żyć . ;( :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zaraz zlinczujecie ale ja wychodzę z założenia jeżeli stać mnie na samochód to stać mnie paliwo niezależnie od ceny . Lecz ceny są jakie i trzeba z tym żyć . ;( :shocked: :shocked:

Niby masz rację :tongue4: Ale temat jest o tym gdzie lać najtaniej, bo "skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać..." :wink4: i o to tu chodzi, gdzie lać w miarę tanio a dobre paliwo :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...