Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jak i kazdego ten peoblem wystepuje:D radia na inne nie zmienie bo wtedy juz nie jest to samo;p ja mam to gdzies... wiem ze codziennie rano prez jakies 20 min nie ruszac mam galki i uszy mi nie odleca;p a concertI i dobra zmieniarka to jest klasa sama w sobie:D:)

mam dostep do lutownicy HotiAir wiec we wtorek powalcze z tym i zobacze na jak dlugo pozbede sie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i daj znac ziomus bo mnie juz cholera bierze. przy tych temp. miesiac mi wytrzymuje. juz zdemontowalem dokumentnie wozek na kasetę zeby nie rezac tego za kazdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie;) zdam relacje co i jak:D a jest ktos taki ktorego ten problem juz nie dotyczy???:D wygral ktos ze zje*** glosnoscia??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem :D Zamówiłem tą operacje u Fiabiego :) Naszczęście miał jeszcze wtedy te procki - wymienił i gra gitara aż miło :) do tego podpięta zmieniara na kasrty SD i USB :)

Koszt wymiany chyba ok 150 zł z przesyłką - ale ORI radio siedzi dalej w kieszeni mojej OOOO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem :D Zamówiłem tą operacje u Fiabiego :) Naszczęście miał jeszcze wtedy te procki - wymienił i gra gitara aż miło :) do tego podpięta zmieniara na kasrty SD i USB :)

Koszt wymiany chyba ok 150 zł z przesyłką - ale ORI radio siedzi dalej w kieszeni mojej OOOO :)

sebo a jakie masz radio? zmienire gdzie kupiles pod SD i USB? i za ile? jest kompatybilna w pelni z ori radiami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sposób z zapalniczką niestety nie wypalił zrobiłem wszytko jak było w instrukcji ogrzewałem procesor ok 2 cm na płomieniem 4 razy po 7 sek po podłączeniu radia nic sie nie stało. Radio rozwalone a ja zły na siebie że do tego doprowadziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się wszytko wyjaśniło. Podgrzałem ten co trzeba i jak wieczorem poszedłem podłączyć jeszcze raz sprawdzić co i jak i za 1 razem nie działało to się wkurzyłem i stwierdziłem ze dopóki nie znajdę kogoś kto to naprawi to wsadzę radio do kieszeni i jak je docisnąłem to cud się zdarzył bo zaczęło grać :) po prostu panel przedni jakby nie kontaktował z reszta radia i wystarczyło go trochę docisnąć. Ufff od razu lepiej. A ile radio będzie grać bez problemów z głośnością to zobaczymy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wiem... co powoduje te durne problemy z radiem. Rozmaiwialem z pewnym wykladowca elektroniki z Uniwersytetu i twierdzi ze problem nie tkwi w samym procesorze... Tylko przednim panelu, gdzie jest galka od glosnosci. Powiedzial ze w 99% oczysczenie tego mechanizmu z wilgoci i paprochow rozwiaze problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma racji. zauwaz ze basy mozesz regulowac bez problemu. problem tkwi w samym procesorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wiem... co powoduje te durne problemy z radiem. Rozmaiwialem z pewnym wykladowca elektroniki z Uniwersytetu i twierdzi ze problem nie tkwi w samym procesorze... Tylko przednim panelu, gdzie jest galka od glosnosci. Powiedzial ze w 99% oczysczenie tego mechanizmu z wilgoci i paprochow rozwiaze problem.

po co wyważać drzwi, które są otwarte ?

Problem jest znany od kilku lat, tak jak i jego rozwiązanie.

Nawet na forum jest opisane dokładnie co jest tego przyczyną (dla ciekawych)

poszukaj.,.... :wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:33_________________________________________________oo. tu

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38407.0.html;msg456231;highlight=chorus+kom%C3%B3rki#msg456231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz pre. teraz juz wiem na czym stoje. popracuje nad tym zeby to do ramu radia wrzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1018315&highlight=concert&sid=

dla zainteresowanych jak poszukać jest sporo takich anonsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba "nasz" fabi własnie się reklamuje...

Rozwiń to stwierdzenie przoszę, bo chyba nie załapałem.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 13:49_________________________________________________Już kumam:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/fabiwgw-u13080.html

Na ochotnika sprawdzę po świętach jakość usług kolegi, chyba że już ktoś skorzystał i się pochwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/fabiwgw-u13080.html

Na ochotnika sprawdzę po świętach jakość usług kolegi, chyba że już ktoś skorzystał i się pochwali.

o widzisz, ja też chcę wysłać mu radio z A3jki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...