Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapalniczka to mało eleganckie rozwiązanie, ale jak nie ma pod ręką nic innego, to próbować można... Wiadomo, że do tego celu są stworzone stacje HA, ale jeżeli się ma wyczucie, to można to właśnie zrobić zapalniczką, małym palniczkiem gazowym, lub suszarką do włosów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze od razu to radio do piekarnika ?

Jakbyś zgadł. Były tez akcje z umieszczanie samego odlutowanego procka w piekarniku... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były tez akcje z umieszczanie samego odlutowanego procka w piekarniku... :kox:

180 st. na 30 min. :dance: , tylko wylutowanie trochę kłopotliwe bez odpowiedniego sprzętu.

Tak pozatym rozmowa o niczym i tak każdy zrobi jak uważa za słuszne. Ważne żeby efekt był odpowiedni :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że sprawe można załatwić inaczej i nastałe

zgadza sie wymiana procka na nowy juz sprawny bez wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podgrzewanie jest dobre, ale latem, zimą po kilkunastu dniach wraca usterka.

Najlepiej wymienić na nowy procesor bez wad, ok. 120 zł i mamy spokój na lata.

Robi to serwis RTV w Świdnicy, bo tam naprawiałem i teraz jest ok.

ps. I nie tylko trzeba wymienić procesor, ale jeszcze go zaprogramować, można sobie ustalić nowy fajny kod np. 1234, by nie zapomnieć, lub całkiem go zlikwidować, wiem, że można wysłać radyjko pocztą, ale wtedy dochodzą koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeta racja. Najlepiej wymienic procka na nowego albo podgrzać go dobrze kolbą o stałej temp. żeby go nie spalić i na całej powierzchni. Jednemu zadziała innemu nie do końca. Zależy w jakim stopniu jest zużyty procek. Należy pamietac, że jest to elektronika i podgrzanie może dać efekt chwilowy. Można kupic samemu taki procesor tylko jest mały problem z wlutowaniem trzeba mieć sprzęt do montażu powierzchniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeta racja. Najlepiej wymienic procka na nowego albo podgrzać go dobrze kolbą o stałej temp. żeby go nie spalić i na całej powierzchni. Jednemu zadziała innemu nie do końca. Zależy w jakim stopniu jest zużyty procek. Należy pamietac, że jest to elektronika i podgrzanie może dać efekt chwilowy. Można kupic samemu taki procesor tylko jest mały problem z wlutowaniem trzeba mieć sprzęt do montażu powierzchniowego.

powiedz innym gdzie mozna kupic taki procek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak włąsnie 120 złociszy i wolny od wad a radio ile jest warte :gwizdanie:

gdyby to taniej było z przyjemnością wymienił bym na nowy żeby mieć pewność że nigdy wiecej sie nie pojawi taki problem ponownie :cool:

Podjeżdżasz pod CPN tankujesz za 150 złociszy i ci nie szkoda, a 120 to dużo?, Podkręcasz radyjko dla dziewoji, a tu jak nie trachnie, buchnie i dziewoja smyka z auta!

To ile według ciebie powinno to kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle to kosztuje. Jeżeli chcecie kupic procesor to szukajcie uzytkownika "coderadio" na forum elektroda.pl. Cena do mojego (Audi Concert M4, porcesor Motorola XC85556CFN, 8925904252) 120zł plus koszty przesyłki. Tanio nie jest, ale problem znika na zawsze. Ja na razie mam podgrzane lutownicą, na innych forach wylutowują procesor i wkładaja do piekarnika. Gość w Toruniu bierze 200zł z montażem :wallbash:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle to kosztuje. Jeżeli chcecie kupic procesor to szukajcie uzytkownika "coderadio" na forum elektroda.pl. Cena do mojego (Audi Concert M4, porcesor Motorola XC85556CFN, 8925904252) 120zł plus koszty przesyłki. Tanio nie jest, ale problem znika na zawsze. Ja na razie mam podgrzane lutownicą, na innych forach wylutowują procesor i wkładaja do piekarnika. Gość w Toruniu bierze 200zł z montażem :wallbash:

Pozdrawiam

tylko zanim cos kupisz potrzeba podac model radia i kod ze starego procka... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej sprzedac stare , dołozyc te 120 zł do nowego + jeszcze ze 100 zł i macie na CD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej sprzedac stare , dołozyc te 120 zł do nowego + jeszcze ze 100 zł i macie na CD ?

Cd mam w bagażniku a nawet 6.. wiec nei widze sensu..

120 na procek... lepsza opcja, ale....

poczytam na innych forach musi być opcja 124 (najlepsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz sie nie odzywam w tym temacie... Nie kazdy ma zmieniarke razem z tym kaseciakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie gdzie wymieniają ten procek w pomorskim?[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 15:13_________________________________________________

Dokładnie tyle to kosztuje. Jeżeli chcecie kupic procesor to szukajcie uzytkownika "coderadio" na forum elektroda.pl. Cena do mojego (Audi Concert M4, porcesor Motorola XC85556CFN, 8925904252) 120zł plus koszty przesyłki. Tanio nie jest, ale problem znika na zawsze. Ja na razie mam podgrzane lutownicą, na innych forach wylutowują procesor i wkładaja do piekarnika. Gość w Toruniu bierze 200zł z montażem :wallbash:

Podałbyś namiary na tego magika z Torunia? Tam czasem bywam to przy okazji może by mi radio naprawil:) A dobrze robi te radia? Poleciłbyś go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...