Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robocizna z częściami (tzn lampami od a6) ..1600zł to cena całkowita

licząc sobie że lampy od a6 kompletne kosztują od 1000-1400zł cena 1600zł nie jest jakaś wygórowana..

aa to zmienia postać rzeczy. Czyli chodzi o to że trzeba dać swoje lampy z a4 i 1600zł?

dokładnie..wysyłasz swoje lampy..on je przerabia na ledy..potem odsyła i jesteś pancio

22135-Clipart-Illustration-Of-A-Yellow-Emoticon-Face-With-Bubbles-Grinning-With-A-Giant-Toothy-Smile.jpg

Opublikowano

no to inna sprawa, myślałem że to za samą robociznę, biorąc pod uwagę rezystory materiały itp + lampy i robocizna cena jest jak najbardziej zjadliwa. Adam masz może jakąś sztukę na wzór? aby zobaczyć jak jest zrobiona?

Opublikowano

foty nie posiadam..wygląda jak ori :cool1:

Opublikowano

foty nie posiadam..wygląda jak ori :cool1:

To ja w takim razie powoli mysle... :gwizdanie:

Daj tylko jakies fotki i info ile dni trwa przekladka.

Dla mnie to w miare istotne bo musze albo kupic lampy ori albo pozyczyc auto na czas zamiany lamp :)

Opublikowano

przekładka jak zależy na czasie to do ogarnięcia w max 2 dni z przesyłką pociągiem :wink4:

Opublikowano

przekładka jak zależy na czasie to do ogarnięcia w max 2 dni z przesyłką pociągiem :wink4:

OK.

Odzywam sie najprawdopodobniej po wyplacie za miesiac:wink4:

Wsadz tylko jak mozesz zdjecia wykonanej roboty przez kolege :)

Opublikowano

jak coś to mogę zrobić na ori ledach z a6..jak jest ktoś zainteresowany to pisać :cool1:

Witam.Lampki do sedana też przerobisz czy tylko kombi?
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

na dniach wiecej fotek jak wygladaja za dnia zgaszone.

Opublikowano

Olo jest konkret.Od srodka tez calkiem profi wyglada,a to dziewicze lampy :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:49_________________________________________________Tylko nastepnym razem ta paskudna gebe Tomeksa wytnij :decayed: :decayed:

Opublikowano
:slina::good:
Opublikowano

no wygląda :good: a do sedana tez da rady takie wymodzić?

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

na dniach wiecej fotek jak wygladaja za dnia zgaszone.

pany,korzystajcie z okazji,Olo ma teraz przestój w firmie i ma sporo czasu na rezanie ledów :naughty:

...wiem,że parę zgłoszeń już ma :gwizdanie:

Opublikowano

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Opublikowano

OLO pierwsza klasa robota :good: :good: :good: widziałem u Tomeksa na żywo i :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

OLO_GDA Szkoda że nie zaleciałeś - byś zmienił Tomeksa bo cały zlot siedział u siebie w padlinie i stop naciskał :decayed: Lampki :kox:

Opublikowano

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/zdjecie/446374/1/p1040338

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Efekt pierwsza kalsa :good: :good:

wygląda jak ORI :good:

Opublikowano

dobra ja zbieram kabone i pisze się na lampeczki...wygląda i działa :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Czekam na zdjecia od drugiej strony.

I moze sie dogadamy... :naughty:

Opublikowano

przyglądałem się tym lampom tomeksa..od strony kierowcy świecą troche w dół..u Mirona wygląda to jakoś lepiej...

Opublikowano

przyglądałem się tym lampom tomeksa..od strony kierowcy świecą troche w dół..u Mirona wygląda to jakoś lepiej...

tylko nie mow Tomkowi bo bede musial oddac snikersy :polew: :polew:

a tak serio to raczej zludzenie bo bardzo staralismy sie zeby katy byly takie same, chcociaz strona kierwcy to byly pierwsze lampy ktore robilismy i do tego robione inna metoda niz finalnie (eksperymentowalismy zeby znalezc najlepsza droge) wiec maja prawo "troszke" sie roznic. kazde nastepne sa powtarzalne. cala ta zabawa wziela sie stad ze zalezy mi na jak najmniejszej przerwie miedzy diodami w klapie i blotniku bo w A6 kąt lamp jest troche innyi lepiej to sie uklada...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.