Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu mnie zrobiłeś vipem:decayed:

:grin:

Zbieraj kasę bo naprawdę warto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak bateria? :decayed:

5h cały czas się nim bawię od rana i mam 80% baterii.

Wifi, multimedia, internet + jakieś 40 minut rozmowy i 24 smsy.

Przed wczoraj od rana jak go zacząłem używać to wczoraj przed spaniem go podłączyłem do ładowarki przy 8% baterii i wówczas był na automatycznym trybie oszczędzania baterii.

Źle nie jest jak na 4-rdzeniowy procek i przy takim obciążeniu jakim go sprawdzałem. Dla maniaków to już bym proponował nosić drugą baterię przy sobie jak chcą go używać non stop dobę bez ładowania :decayed:

Piszę już na kompie w pracy i wyłączyłem wifi bo nie potrzebne.

Kuuur.... żeby mój SGS II tak CZYmał baterie ;p :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuur.... żeby mój SGS II tak CZYmał baterie ;p :kox:

Kup baterię zamiennik Forever która ma większą pojemność niż oryginał, będzie Ci dłużej trzymać niż ori ale nie będzie aż tak długo żywotna:decayed:

Max Payne Mobile

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jezdzicie po tej bateri w SGS2 :whistling:

fakt nie jest to jakis za***isty wynik ale gabaryty robia swoje,czytalem jakis artykul o widzetach ktore gdzies w tle wysysaja z naszych smartfonow najwiecej energii

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Samsung Galaxy S3 - recenzja - Wideo w Onet Technowinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na baterie w SGS2 nie narzekam, raczej już nie będzie telefonów które będą trzymały tydzień i więcej, za dużo bajerów :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój SGS2 trzyma do dwóch dni, max co mi się udało wycisnąć z niego, to niecałe 5 dni, po kupnie 5-6h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na baterie w SGS2 nie narzekam, raczej już nie będzie telefonów które będą trzymały tydzień i więcej, za dużo bajerów :thumbup1:

No ja też ogólnie nie narzekam... Wyświetlacz musi zeżreć swoje :decayed: wiadomo.

Ale przed aktualizacją androida, jak chodził jeszcze na 2.3.6 to bateria starczała mi na 2-3dni..... jak intensywnie używałem to około 20-24h...

Po aktualizacji na 4.0.3... bateria potrafi kilkanaście % w kilka godzin bez użytku zejść... Synchronizacja, i dane w tle wyłączone, 3G też off...

I ogólnie też kiedyś oglądałem takie coś, niby ORI samsunga.... ==> Samsung oryg. bateria Galaxy S2 i9100 2000mAh W-wa (2403895074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 20-06-2012 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 23:23 ----------

Panowie pojawił się mały problem na moim SGS II....

Zauważyłem dzisiaj że w GALERII utworzyły mi się 3 katalogi "Autoprzesyłanie", "1kwietnia 2012" i 2012-04-01".... znajdują się w nich niby po kilkanaście zdjęć, ale po wejściu dalej są puste - czarne ikonki. Jak usunę to i tak ponownie się tworzy taki sam folder. I dla ciekawości nigdzie tych folderów na pamięci telefonu ani karty pamięci nie ma. Tylko w Galerii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też miałem w galerii czarne wszystkie foldery pomimo że w nich były różne filmiki, zdjęcia itd.

Powodem okazało się połączenie z wifi i jakaś niepotrzebna synchronizacja z profilem, teraz tego już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos w cenach SGSII i SGS+ ? Za ile mozna kupic nowke/uzywke?

chce kupic SGS+ zonie (nowy), a swojego SGSII w stanie idealnym sprzedac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za uzywanego SGS2 do 1300 zł możesz wołać

wow, rewelka! w takim razie chyba sprzedam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem okazję przetestować SGS3 i szczerze mówiąc nie urzekł mnie jakoś specjalnie. Zaczekam miesiąc i zobaczę jak będzie wyglądała obudowa bo przedstawiciel handlowy da mu w kość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos w cenach SGSII i SGS+ ? Za ile mozna kupic nowke/uzywke?

chce kupic SGS+ zonie (nowy), a swojego SGSII w stanie idealnym sprzedac :)

Na allegro zobacz.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

A ja dzisiaj miałem okazję przetestować SGS3 i szczerze mówiąc nie urzekł mnie jakoś specjalnie. Zaczekam miesiąc i zobaczę jak będzie wyglądała obudowa bo przedstawiciel handlowy da mu w kość.

On już zakupił case-mate, więc będzie jak nowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos w cenach SGSII i SGS+ ? Za ile mozna kupic nowke/uzywke?

chce kupic SGS+ zonie (nowy), a swojego SGSII w stanie idealnym sprzedac :)

Na allegro zobacz.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

A ja dzisiaj miałem okazję przetestować SGS3 i szczerze mówiąc nie urzekł mnie jakoś specjalnie. Zaczekam miesiąc i zobaczę jak będzie wyglądała obudowa bo przedstawiciel handlowy da mu w kość.

On już zakupił case-mate, więc będzie jak nowa :decayed:

Tylko w dodatkowym plastiku ten telefon jak i inne wyglada średnio.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS III chcesz Michał?

nie, chce sie przesiasc na IP4S, bo jednak sporo rzeczy robie w pracy pod urzadzenia Apple, ale zadnego innego powodu nie ma... SGSII jest git.

Play wchodzi z nowa oferta na iPhone'y - jest okazja do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za uzywanego SGS2 do 1300 zł możesz wołać

przesada :decayed: ja właśnie negosjuje z kolesiem i chyba wezme SGS II nówkę niebrendowaną za 1 300 + wysyłka :whistling: używka w super stanie z pokrowcem drugą baterią itp. to ok. 1 100 PLN na allegro (było kilka takich w ostatnim czasie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS III chcesz Michał?

nie, chce sie przesiasc na IP4S, bo jednak sporo rzeczy robie w pracy pod urzadzenia Apple, ale zadnego innego powodu nie ma... SGSII jest git.

Play wchodzi z nowa oferta na iPhone'y - jest okazja do zmiany.

Ja tam na IP4s nie będę namawiał bo telefon jest jaki jest każdy wie jakie ma wady ale po JB da sie go używać. Jak wypuszczą jakiś top model androida z ekranem 3,7" i dobrze zoptymalizowanym dodatek to wezmę go w ciemno. Bo tak na prawdę to do czego jest potrzebny taki duży ekran. Jedynie przy przeglądania neta bo forum jest obsługiwane przez tapatalka.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dużo osób sprzedaje SGS2 że względu na przesiadkę na jego następce.

1200zł to już normalna cena za jaką można wyrwać SGS2, nie dawno skupiłem za 900zł bo gość na gwałt potrzebował kasę, na drugi dzień poszła mi za 1300zł.

Podobnie z SGS3 jeśli chodzi o ceny.

Co do gier na andka to właśnie cisnę w nowego Max Payne giera prawdziwy klasyk z PC :kox:

GTA3 i NOVA3 również na pokładzie:banan: PS3 idzie do szafy :grin:

Jest promocja na GTA3 za 4zł :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2012 at 21:36 ----------

Dorzuciłem pakiet gier HD.

Najlepsza graficznie gra w którą gram to Shadowgun aż trudno uwierzyć że już takie gry robią na telefony :kox:

Kupujcie i wiooo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...