Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, jak bym go jeszcze upuścił czy kopnął czy coś takiego to OK, miał prawo się rozwalić ale w kieszeni... :facepalm: Idzie to sprzedać za jakieś śmieszne pieniądze jakiemuś fanatykowi?

A on nie ma jakiejś gwarancji na uszkodzenia mechaniczne czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz, jak bym go jeszcze upuścił czy kopnął czy coś takiego to OK, miał prawo się rozwalić ale w kieszeni... :facepalm: Idzie to sprzedać za jakieś śmieszne pieniądze jakiemuś fanatykowi?
Młody Ty pipko taki telefon się ubezpiecza:facepalm::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak bym go jeszcze upuścił czy kopnął czy coś takiego to OK, miał prawo się rozwalić ale w kieszeni... :facepalm: Idzie to sprzedać za jakieś śmieszne pieniądze jakiemuś fanatykowi?

A on nie ma jakiejś gwarancji na uszkodzenia mechaniczne czy cuś?

Byłem w sklepie i mówię im, gdzie tu k**wa gorilla srilla glass która podobno nie pęka, takie coś powinno być pokryte ubezpieczeniem, na to facet, że możemy odesłać ale koszt 230e za naprawę:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało,że w moje AM na sgs II nie chce w cale łapać sygnału???? miałem AM od początku i nigdy nie było problemu do dziś, nawet jednej kreski nie łapie.

Tak myslalem ze to nie wina AM. Przywroc ustawienia fabryczne. Jesli nie pomoze to serwis jesli jest na gwarancji. Gwarancja powinna byc na 24 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, ale wczoraj odpalilem ten program jeszcze raz i złapał satelity odrazu, w AM to samo :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was zapytam czy udało wam się przesłać jakiś plik przez NFC do sony Z ?Z samsunga s3 na s2 idzie bez problemowo,gdy próbuje przesłać na Z włącza się sklep play.

Z zetki natomiast wysala przez BT,nie wiem jak można spaprać tak drogi telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj SGSIII spadł na ziemie.... :facepalm:

Pękła szybka, czy mozna ją wymienic, no i gdzie ?

Współczuję :kwasny:

Mi raz spadł z ponad 2 metrów ale jak by nie case mate to było by po nim a tak to wygląda jak nówka :decayed:

Dotyk w S3 jest zespolony z wyświetlaczem i koszt w granicach 600zł może taniej się uda zrobić ale tyle wołają chłopaki ode mnie z serwisu, oczywiście na ori częściach, możesz zadzwonić również do Regenersis tam większość firm w Polsce naprawiają.

Niestety pisałem kiedyś chyba do Ciebie jeśli ty masz to etui wsuwane, to tylko chroni jak jest telefon włożony do niego a jak rozmawiasz czy trzymasz go na jakiejś wysokości i Ci spadnie to krzyż na drogę..

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

No i po c**ju, rozwaliłem wyświetlacz w Zetce... nie wiem jak to się stało!! Pierwszy raz w życiu (nie wiem dlaczego!) włożyłem klucze do tej samej kieszeni co telefon i zonk, leciutkie pęknięcie i już brak reakcji na dotyk... Co teraz??

1272-0786 Obudowa przednia z wyświetlaczem i ekranem dotykowym Sony C6602/ C6603 Xperia Z - czarna (oryginalna) - Oryginalne części i akcesoria GSM

Co prawda z obudową ale cena z kosmosu to już lepiej nowy telefon kupić :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pora na S4 Active:cool:

Wysłane z prodiża

co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o nim ale pewnie będzie okrojony jak S4 mini, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi sie rzucilo w oczy to aparat napewno ma slabszy...8M, a w normalnej S4 jest 13M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo w benchmarku dużo gorszy wynik.

Zobaczcie na pełną specyfikację na gsmarena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie duzo gorszy tylko troche gorszy. Na pewno nie na poziomie S4mini, ktory ma 2rdzenie i Adreno 305. Na potrzeby kazdego z nas wystarczy.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy SIII i HTC ONE X mają po 8MP ale zdjęcia według mnie HTC robi dużo lepsze:slina:

Megapixele nie są tak ważne jak wielkość matrycy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...