Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi nie pytałem o instrukcje tylko czy warto, ale bez większego zastanowienia zrobiłem upgrade i chyba warto było bo na 4.1.2 AnTuTu Benchmark wypluł 14032pkt, a po aktualizacji andka do 4.3 wynik się poprawił i wynosi teraz 15478pkt i telefon jakoś tak ożył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi nie pytałem o instrukcje tylko czy warto, ale bez większego zastanowienia zrobiłem upgrade i chyba warto było bo na 4.1.2 AnTuTu Benchmark wypluł 14032pkt, a po aktualizacji andka do 4.3 wynik się poprawił i wynosi teraz 15478pkt i telefon jakoś tak ożył :)

no soft ma poprawiać optymalizacje telefonu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby to była prawda, ale kto wie:naughty:

do tej pory samsung długo kazał czekać na aktualizacje, może coś się ruszyło w temacie

Android 4.4 Kit Kat dla Galaxy Note 3 w styczniu, dla Galaxy Note 2 – w marcu? | Tabletowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup S4. :whistling:

:grin:

gdyby nie była tak plastikowa...

do Z1 soft juz jest, tylko trzeba recznie wgrywać, program jeszcze nie wyszukuje dla mojego regionu upgrade, ale juz widziałem wpisy ludzi z t-mobile że tel im sie aktualizował:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW pytanie do tych co używają sony, gdzie do cholery zapisują sie pliki odebrane przez bluetooth? I jak je znaleźć bez dodatkowych aplikacji?

Rzuciłem znajomemu .apk i zgupłem, menadżera plików nie widzę, pobrane puste, nie ogarniam:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW pytanie do tych co używają sony, gdzie do cholery zapisują sie pliki odebrane przez bluetooth? I jak je znaleźć bez dodatkowych aplikacji?

Rzuciłem znajomemu .apk i zgupłem, menadżera plików nie widzę, pobrane puste, nie ogarniam:facepalm:

Ściągnij sobie Explorera to będziesz miał łatwiejszą obsługę plików a wszystko co przechodzi blututem zapisuje się w folderze blutut:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwsze co zrobiłem to wgrałem menadzera, bo tak faktycznie nie ma nic takiego:thumbdown: brakuje mi też fajnej funkcji z samsunga "oznacz jako spam" w kontaktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z Samsunga na coś innego wiele rzeczy brakuje. Bo obudowa, to nie wszystko, parametry to nie wszystko.

Może być, że HTC jest lepiej wykonany, że Sony ma lepszy aparat, ze cos tam ma wiekszy wyswietlacz. Ale i tak najlepszy jest S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie Explorera to będziesz miał łatwiejszą obsługę plików a wszystko co przechodzi blututem zapisuje się w folderze blutut:wink:

Paranoja żeby w Z1 nie było menadżera plików:facepalm: Nokia na symbianie miała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z Samsunga na coś innego wiele rzeczy brakuje. Bo obudowa, to nie wszystko, parametry to nie wszystko.

Może być, że HTC jest lepiej wykonany, że Sony ma lepszy aparat, ze cos tam ma wiekszy wyswietlacz. Ale i tak najlepszy jest S4.

Tak, najlepsze S4, a na forum androida ludzie marudzą że się non stop resetuje telefon, bo wina złej baterii, a w najgorszym wypadku, wymiana płyty głównej tylko pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie marudza na forum KAŻDEGO telefonu. To sa zwykle ludzie, ktorzy nie za bardzo wiedża co to jest smartfon i jak się go uzywa.

Narzekają, że bateria nie trzyma 2 tygodnie również.

Smartfony to komutery i to na Linuksie, niektórzy nie powinni na pewno takich urządzeń posiadać.

Dodatkowo, na tych forach ludzie moduja telefony na potege, nie rozumiejąc do końca, albo w ogóle, co tak naprawde robią. 95-99% problemów ze smartfonami generują sobie sami użytkownicy. Reszta to uszkodzenia sprzetu, które nadają się na reklamację, a nie na marudzenia na forach.

Na naszym forum tez najwiecej jest problemów z 1,9 TDI. Można by (mylnie rzecz jasna) sądzić, że to zły silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z Samsunga na coś innego wiele rzeczy brakuje. Bo obudowa, to nie wszystko, parametry to nie wszystko.

Może być, że HTC jest lepiej wykonany, że Sony ma lepszy aparat, ze cos tam ma wiekszy wyswietlacz. Ale i tak najlepszy jest S4.

Tak, najlepsze S4, a na forum androida ludzie marudzą że się non stop resetuje telefon, bo wina złej baterii, a w najgorszym wypadku, wymiana płyty głównej tylko pomaga...

w S3 wymieniałem płyte główną po użytkowaniu jakieś 2-3 miesiące od kupienia nówki

Wgrałem sobie własnie motyw windowsa, całkiem fajne to:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[REKLAMACJA] Samsung Galaxy S4 wyłącza się.

Ja też już trochę straciłem zaufanie do samsunga, dlatego myślę, że pora spróbować czegoś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[REKLAMACJA] Samsung Galaxy S4 wyłącza się.

Ja też już trochę straciłem zaufanie do samsunga, dlatego myślę, że pora spróbować czegoś innego...

Ale to chyba bardziej wina oprogramowania danego operatora...pamiętam że kiedyś były wieczne problemy z siecią Orange tzn. z ich telefonami, zawieszały się muliły i inne cuda:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[REKLAMACJA] Samsung Galaxy S4 wyłącza się.

Ja też już trochę straciłem zaufanie do samsunga, dlatego myślę, że pora spróbować czegoś innego...

Ale to chyba bardziej wina oprogramowania danego operatora...pamiętam że kiedyś były wieczne problemy z siecią Orange tzn. z ich telefonami, zawieszały się muliły i inne cuda:whistling:

Akurat w S4 to wina baterii, jest napisane, że wypuścili na rynek wadliwe aku. Znajomy też ma S4 i przez to przechodził. Dla mnie to trochę nie w porządku, że płacąc za telefon ok 3 patyki (w dniu premiery) były takie problemy. U mnie w S2 po roku padł port mini USB, i samsung wielce robił mi problemy z naprawą, także jak to wszystko czytam, nie wiem czy w ogóle brać samsunga po uwagę... Oczywiście nie mówię że reszta telefonów jest jest bez wad, ale ostatnio wśród znajomych słyszę że mają problemy z samsungiem + potwierdzenie tego w internecie, gdzie też się problemy zdarzają. Wiadomo że na forach głównie piszą ludzie, którzy mają problem ze sprzętem, ale jak napisałem wyżej, za taką kasę, to 2 lata powinno urządzenie hulać bez najmniejszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że w okresie gwaranyjnym (2 lata) NIC nie ma prawa sie popsuć? Audi A6 i A8 tez sie czasem psują przed upływem 2 lat. Ferrari również.

Kiedyś w Top Gear "testowali" Ferrari, chyba Lambo albo McLarena i R8. R8 było najlepsze w większości kategorii. Który wobec tego samochód byście wybrali? Ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde S4 ma miec te problemy z bateria?

Mam S4 pare miesiecy i jest to najlepszy telefon jaki mialem ever.. po se45, n8, s2, s3, ip5...

Mam nadzieje ze nadal bedzie mi sluzyl bez problemow ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...