Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę miał iPhone 4S na handel ;)

:grin: w tym to chyba kompletnie nic nie widać, więc może parę groszy się przytuli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem reset SGS3 i teraz nie moge znalesc funkcji wlaczenia wyciszenia dzwonka w momencie położenia telefonu wyswietlaczem do blatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Z1. Przywracałem ustawienia fabryczne nowy soft itp a telefon np pisze sms jest wibracja na dotyk ona nie działa... naciskam przykładowo a a wyskakuje m powiedzcie mi lepiej go oddać na gwarancji ? są tez inne usterki które stwierdziłem podczas użytkowania telefonu np nie moge odebrac połączenia bo nie da się dopiero po chwili i nie działa wibracja całkowicie albo jak się jej zachchce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robilem reset SGS3 i teraz nie moge znalesc funkcji wlaczenia wyciszenia dzwonka w momencie położenia telefonu wyswietlaczem do blatu.

To domyślnie powinno być włączone.

Dev jak tam spisuje się S3??
Moja jeszcze daje radę i już 28 miesięcy działa bez żadnej usterki, więc cholera jestem z tego telefonu zadowolony :grin:
W dwóch miejscach zeszła farba na parę milimetrów na tych bokach plastikowych imitujących aluminium i jak to w pierwszych seriach było, są 2 dwóch miejscach pęknięcia tejże ramki a tak to wygląda jak nowy :decayed: 2 x baterie już wymieniałem, ale tłukę go do końca myślę że do wiosny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wygląda jak nieszczęście, ale daje radę. Bateria jest większa i na razie nie protestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam że kupowałeś tą większą :)



Ja mam problem z Z1. Przywracałem ustawienia fabryczne nowy soft itp a telefon np pisze sms jest wibracja na dotyk ona nie działa... naciskam przykładowo a a wyskakuje m powiedzcie mi lepiej go oddać na gwarancji ? są tez inne usterki które stwierdziłem podczas użytkowania telefonu np nie moge odebrac połączenia bo nie da się dopiero po chwili i nie działa wibracja całkowicie albo jak się jej zachchce

Oddaj na gwarancję do Wrocławia W-support, koleżance kazałem wysłać bo się przycinał po 1,5 roku, odesłali nowy telefon gdyż naprawa była niemożliwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno smartfony można ładować w mikrofali....

Ale tylko raz... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje SGS3, do którego chwilowo wróciłem, jest nadal zamulone mimo Wipe'a, a do wczoraj wyglądało idealnie (mimo braku pokrowca, folii itd).

A SGS5 poszedł właśnie do serwisu na wymianę ekranu lub taśmy łączącej. Podobno znana przypadłość.

Szkoda tylko, że inny pajacyk przy wgrywaniu nowego softa od razu się nie wypucował, że to nie pomoże. Zaoszczędził bym czas na dojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi nie leży Xperia. M2 właśnie biorę pod uwagę dla Żony.

Jak coś to chyba bardziej LG by mi pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam że kupowałeś tą większą :)

Ja mam problem z Z1. Przywracałem ustawienia fabryczne nowy soft itp a telefon np pisze sms jest wibracja na dotyk ona nie działa... naciskam przykładowo a a wyskakuje m powiedzcie mi lepiej go oddać na gwarancji ? są tez inne usterki które stwierdziłem podczas użytkowania telefonu np nie moge odebrac połączenia bo nie da się dopiero po chwili i nie działa wibracja całkowicie albo jak się jej zachchce

Oddaj na gwarancję do Wrocławia W-support, koleżance kazałem wysłać bo się przycinał po 1,5 roku, odesłali nowy telefon gdyż naprawa była niemożliwa :decayed:

no też mi tak kazali a długo się czekało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos doświadczenie lub jakies info o Lenovo k910 ? Szukam duala a ten wydaje sie najlepszy i 900zl

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ma ktoś G3? Jak się sprawuje? Nie laguje czy coś? Bo dużo osób jęczy że problemy z nim są. Ewentualnie jakiego innego flagowca byście polecali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no też mi tak kazali a długo się czekało ?

Do 14 dni roboczych nie pamiętam już dokładnie.



Koledzy, ma ktoś G3? Jak się sprawuje? Nie laguje czy coś? Bo dużo osób jęczy że problemy z nim są. Ewentualnie jakiego innego flagowca byście polecali?

Majkel ja juz praktycznie miałem kupować G3 ale pobawilem się nim chwilę i odpuściłem temat, miałem wrażenie że G2 dziewczyny chodzi płynniej.

To była wersja 2GB 16GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wrzuccie jakaś strzelaninke na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...