Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio oddałem swojego na gwarancję do serwisu. Powodem było BARDZO czułe działanie przycisku ON/OFF. Praktycznie sam się włączał i wyłączał.

Oddałem do serwisu i wymienili cały przedni panel, z szybką, obramówką i przyciskami. Mam teraz praktycznie nowy telefon bez żadnych ubytków farby etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj była premiera Note 4 i nowego Note Edge ogólnie nie ma szału ale tym samym potanieje Note 3 :))

Myślisz że jest szansa żeby przed świętami note3 spadł do 1300-1400zl? [emoji41]

Są już jakieś informacje kiedy 4 ma wejść do sprzedaży?

by Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400-1500zl powinno być na święta.

Do 3 tygodni.

Jak by ktoś szukał to mam w dobrej kasie Core Plusa :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288559-samsung-galaxy-core-plus-white/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaką folię na wyświetlacz wrzucić na S3?

Musi być wytrzymała na zbicie, bo Żona przejmuje S3 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie mam strasznie denerwujący problem :facepalm: Mam Samsunga S5 i znikneły mi dzwięki smsa, jak temu zaradzić ? Wiadomo mam wszystko włączone, dzwięki ustawione, powiadomienia też włączone ale dzwięku nie ma , pytanie tylko dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie masz wyciszonego smsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joozek, wiadomosci->lewy guzik (opcje)-> ustawienia-> i tam ustawienia powiadomien. Sprawdź czy wszystko dobrze skonfigurowane

by Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jóźiek a wszystko inne działa jak powinno?

tak

Joozek, wiadomosci->lewy guzik (opcje)-> ustawienia-> i tam ustawienia powiadomien. Sprawdź czy wszystko dobrze skonfigurowane

by Note2

tylko nie da sie tak zrobić w s5 w s3 szło a tu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie przedniego panelu jest to samo. Średnio raz na tydzień "uciekają" wszystkie konfigurowane dzwonki. Czyli powiadomienia maila, wiadomosci, hangout itp. Ale tylko dzwonki, które sam ręcznie konfigurowałem. Dzwonek połączenia, który jest standardowy zostaje jak był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja mam ten tel 2-3 tygodnie , nówka sztuka i taki cyrki :facepalm: oddam go na gwarancje jak się wkurzę tylko że bede musiał żyć bez telefonu jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@power-kris: Tylko, że ten Twój sposób to będzie zamiecenie problemu pod dywan. A wg mnie powinno się ten problem rozwiązać w obszarze urządzenia a nie dodatkowego software'u ;)

Nowy tel nie powinien odwalać takich cyrków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak z Xperia i dopiero aktualizacja Antka rozwiązała problem. Musiałem pół roku się męczyć a ten program bardzo pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...