Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eozwaliłem wczoraj szybkę w S3 i lekko obudowe. Koleś w mieście krzyknął mi 500zł za ori obudowe z wymianą. Zna ktoś tańsze miejsce?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eozwaliłem wczoraj szybkę w S3 i lekko obudowe. Koleś w mieście krzyknął mi 500zł za ori obudowe z wymianą. Zna ktoś tańsze miejsce?:grin:

Jeśli dotyk działa i wyświetlacz jest ok to można samą szybkę wymienić, u mnie w Krakowie chłopaki za 200zł naprawiają.

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Góra 50zł jak wyświetlacz cały i będziesz robił sam.

Za 50zł to zamiennik i nie polecam się bawić w takie rzeczy. Dość się nasłuchałem od chłopaków ode mnie z serwisu, jak to działa i z jakością..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eozwaliłem wczoraj szybkę w S3 i lekko obudowe. Koleś w mieście krzyknął mi 500zł za ori obudowe z wymianą. Zna ktoś tańsze miejsce?:grin:

Jeśli dotyk działa i wyświetlacz jest ok to można samą szybkę wymienić, u mnie w Krakowie chłopaki za 200zł naprawiają.

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Góra 50zł jak wyświetlacz cały i będziesz robił sam.

Za 50zł to zamiennik i nie polecam się bawić w takie rzeczy. Dość się nasłuchałem od chłopaków ode mnie z serwisu, jak to działa i z jakością..

Pablo dotyk działa i samą szybkę bym wymienił. Jakbym Ci to wysłał to ogarnął byś mi to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przypadek z Sony M2:

Telefon leżał na stole,zaczął dzwonić,nie było widać kto i nie było możliwości odbioru połączenia.Wyświetlacz ciemny,telefon nie reaguje na nic,nie można włączyć.Po podłączeniu do ladowarki laduje się.

Co sięmogło stać tydzień po kupnie?

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade zresetowac go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sony wiele złego słyszałem od gościa który robi w serwisie :decayed: Miałem już Samsungi(S1,S2,S3mini,ojca S4 i S5).Zastanawiałem się nad Motorolą Moto G(ale kiepskawa jest trochę...) i LG G2 mini.No i wybór padł na GoClever Insygnia 5.No i telefon mnie rozj..ał.Jest kozak w cholerę i nie widzę sensu płacenia za fona 1500zł + :grin: Nie licząc Amoleda(który w pełnym słońcu przegrywa z IPS,ale z drugiej strony ma duuużo lepsze kolory),fajnych apek dedykowanych pod telefon, tandetnego plastiku i spasowanie elementów to Samung nic nie oferuje :wink:

Odnośnie pękniętej szybki to koledze w Sony Z zaśpiewali z 3 michy temu 1k za wyświetlacz!!!I nie znalazł taniej :decayed: Teraz chyba 500-600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M2 do kompa i aktualizuj.

Sprawdzilem,nie da rady.Telefon na nic nie reaguje,święci się tylko dioda że zasilanie dochodzi.

Dziś chyba pójdzie do salonu z reklamacja,mam nadzieję że dadzą zastępczy fon bi ubezpieczenie wykupilismy.

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pokrywą karty Micro SD masz Micro Wyłącznik naciśnij i przytrzymaj np długopisem.

Nie ma za co. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzuniu,działa :-D Dzięki serdeczne.Ciekaw jestem tylko jaki był powód że się zwiesił telefon.Kumpel miał to samo w M2.Oddał do serwisu i ponoć nowego softa mu wgrywali.Choć wątpię w to,może zrobili to samo co Ty podpowiedziałeś.

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dotyk działa i samą szybkę bym wymienił. Jakbym Ci to wysłał to ogarnął byś mi to?

U mnie chłopaki całość wymieniają nie kleją samych szybek niestety dlatego takie osoby odsyłam do C.H Wanda w Krakowie i Łukasz_MK2 od nas z forum 2 razy u nich robił szybkę do S3 za 200zł bo 2 razy mu upadł :decayed:

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

biały w takich przypadkach również trzeba zrobić hardreset, przytrzymujesz przycisk power, głośność w dół lub górę, ja zawsze wszystkie 3 naraz trzymam i telefon odpala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo,Twoja metoda też działa ;-) To jest to samo co Kris podpowiedział,czy to resetowanie różni się trochę?

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO a tym ukrytym microstykiem nie robi resetu? Jeszcze nie musiałem kombinować wiec nie znam całkowitego efektu, ale myślałem ze dlatego go schowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu nie sprawdzałem hardresetu, więc możliwe że jest tak jak mówisz.

Teraz znalazłem :arrow2:SmartTipsNTricks: How to Hard Reset Sony Xperia M2 Using Buttons

Wziąłem z półki teraz M2jke i faktycznie ma tam taki żółty otwór OFF, w innych modelach tego nie widziałem.

10538566_686209548099533_979770033142935101_n.jpg?oh=2be40c4464748d4c1b56cf8d1da79aa4&oe=53CE84CE&__gda__=1406037348_01f50a83d952540388b055cac4e10f90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy folder później wybieram foty i na folderze pisze przeciągnij tutaj no próbuje klikam, naciągać, przeciąga i nic tam gdzie wybrałem foty robi się czarno i tyle.

Na guzik opcji naciskam i nic się nie dzieje.

Udało się dzięki.

A idzie zablokować jakiś folder np. hasłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...