Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ściema test, niech włączą normalnie aplikacje w tle co użytkownik w ciągu dnia ma włączone i zobaczą że zaraz spadnie wydajność o 20%

Możliwe że nie jest to miarodajny test, ale znajomy wrzucił na swojego Nexusa tego Andka L i przy normalnym użytkowaniu widzi różnicę. Także bateria mimo wszystko lepiej się trzyma. Zobaczymy jak więcej osób zacznie z tego korzystać.

--

Przy okazji szykuje się update do Androida 4.4 dla niektórych średniaków Samsunga: Android 4.4 KitKat dla kolejnych smartfonów Samsunga. Sprawdź, czy twój jest na liście! - Instalki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany potrzebna pomoc

Tablet trak tpad 9763

najpierw system się spiprzyl w taki sosob ze jeszcze się uruchamiał ale nie do końca bo wyskakiwał monit ze niestety coś tam nie działa, po kilkukrotnym resecie padło całkiem, po włączeniu pokazuje się ekran startewy trak , dalej już nie idzie, nawet ikony andka nie laduje

System był 4.1

I teraz tak jak na nowo postawić system, poptrzebuje instrukcji krok po kroku programy linki download no wszystko

Zanim się system posypał na maxa to wpisywałem frazy odnosnie tych nie uruchamiających się programów i czytałem ze to wina programu startującego i ze trzeba zainstalować inny jakiś

Pomożecie ?

Ponawiam prośbę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apex, Nova...

Podziękował, poprzednio używałem Go Launchera - Apex mi bardzo podpasował ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję wziąć do ręki G3 bo przywieźli kilka minut przed moją wizytą w Media Markt, wykonanie i to jak leży w ręce jak najbardziej na plus, faktycznie jest wrażenie jakbyśmy trzymali w ręce aluminiowy M8 :)

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Pierwszy obszerny test G3 :arrow2:LG G3 – test smartfona z ekranem QHD :: PCLab.pl

Porównanie z flagowcami odnośnie aparatu :arrow2:Camera comparison: LG G3 vs Samsung Galaxy S5, Galaxy Note 3, iPhone 5s, LG G2, Sony Xperia Z2, HTC One (M8)

LG Quick Circle Case

Po tym teście kilku osobom już odechciało się kupować G3, zobaczymy czy aktualizacje poprawią mankamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na lukę:

Electronic Frontier Foundation odkryło lukę w zabezpieczeniach niemal każdego urządzenia z systemem Android 3.1 lub wyższym. Gdy ekran jest wyłączony, sprzęt udostępnia historię połączeń sieci Wi-Fi
Wykryto lukę w Androidzie. Samoczynnie udostępnia prywatne dane - Instalki.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś z Was Sony M2 lub Z2.Jakieś opinie odnośnie fonów,bo nie wiem na który się decydować :eusathink:Z2 trochę droższy ale kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam M2.Mimo niby gorszych parametrów lepszy niż Z1.Z2 jest za duży dla mnie ale M2 nie ma do niego podskoku. To nie ta klasa. W sumie Z1 tez parametrami lepszy od M2 ale w realiach zyebany.

Główne roznice to ekran. W Z1 najgorszy, M2 w sam raz dla mnie mimo że nie full HD i Z2 naj z naj. No i Z-ki mają więcej ramu.Chociaż we flagowcach to Samsung i LG mają lepsze ale tylko wyswietlacze.

Poza tym poczytaj bo jak zwykle kilka wersji i jedna ma druga nie LTE.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/Sony.html

Ogólnie zawsze mam Soniaki z małą przerwą na Samsungi gdy Soniacz coś zyebie, np dzoy w SE K700, zamiennie miałem X800 itp. Jednak zawsze wracam do Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kris.Rozważam pomiędzy M2 a Z2.Obecnie mam Sony Neo V i dalej idę w kierunku Sony.Oba tel. w wersji LTE.

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porowniania m1 do z1 to jedyna przewaga to ekran takto reszta jest na plus dla z1 od bebechow przez aparat po ilosc pamieci uzytkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy jak wyłączyć powiadomienia o subskrybowanych wątkach w tapatalk?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy jak wyłączyć powiadomienia o subskrybowanych wątkach w tapatalk?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Na początku próbowałem po prostu wyłączyć opcję powiadamiań ale to nie zadziałało...

Mi się udało w ten sposób, że w głównej konfiguracji zostawiłem opcje powiadomień włączoną, ale w dalszych ustawieniach wyłączyłem wszystkie typy powiadomień...

Dopiero wtedy przestał mnie powiadamiać... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie kumam tych propozycji przedłużenia umowy w T-mobile.

Wczoraj kobiałce przez telefon proponowali Sony M2:

30zł tel./70zł abonament lub 9zł tel/90zł abonament.

Dziś poszliśmy do salonu i ..... koszt tel.209zł przy abonamencie 70zł:facepalm:

Po długiej rozmowie i telefonie wykonanym (chyba do działu utrzymania klienta,przez pracownika salonu) telefon został kupiny za 0,04zł:kox: (słownie: cztery grosze).

Co do mnie,to wczoraj telefonicznie proponawano mi Z2 za 449zł a dziś w salonie 1300zł/70 zł abonament :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zalogować się na swoje konto internetowe w danej sieci i się okazuje ze jeszcze nawigacja lub tablet był gratis do przedłużenia umowy.

Telefonicznie działają naganiacze nie związani z operatorami. Mają prowizje od wcisniecia kitu i tyle . Zobacz z jakich numerów walą, to nie sieciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt telefoniczny był z mojej strony a nie od nich,q na.stronie po zalogowaniu to już w.ogóle ceny kosmiczne.

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu wzialem topowy telefon z unlimem z 2gb za 129.90..

Dzis to samo w tmobile za 140 mozna kupic.. zal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 4 grosze to przy jakim zdziercobonencie? 90 czy 70?

70 zł i 0,5GB netu LTE.

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...