Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też 0,5 mało ale kobieta nie korzysta z netu a w domu to wi-fi chodzi.

Wysłano z Tapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ten mój Note 2 mnie zaskakuje ... jak go już odmuliło to zaś mam problem inny a mianowicie jak chce włączyć Wi-Fi to się zaświeca i gaśnie jakby nie umiało zatrybić ...miał ktoś tak...na jakimś andku... ????

kurde nie wiem o co kaman ale jak go kupiłem jakiś rok temu to wszystko mega śmigało a teraz jakieś nowsze wersje andka aktualizacje i ma swoje fochy... a może to strzały... polityka firmy.. taktyka zeby zmieniać na nowsze modele... nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj od nowa soft, wyrzuć zbędne aplikacje i zobacz czy dalej tak będzie na najnowszym andku, jak nie to sprzedaj i kup N3 albo G3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wgrać ten soft od nowa ??? Przywrócić ustawienia fabryczne ??? Wtedy mi chyba wszystko pokasuje ... łącznie z wgranymi navi ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem co Wy z tymi smartfonami robicie, ale ostatni który mi zamulał to Galaxy S, lekkie problemy miewałem też z S3, ale S4 i S5 działały bez najmniejszych problemów. No chyba, że ktoś się non stop bawi różnymi customowymi romami to się zgodzę, że można narzekać na zamulanie. Ale tak będzie w przypadku wszystkich telefonów na androidzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz root? Jak tak to kup titanium backup, albo mybackup pro i zrób kopię zapasową z aplikacjami i danymi aplikacji. Potem robisz "wipe user data", przywracasz backup i telefon chodzi jak nowy. Miałem to samo z s3, zamulał strasznie, a po tym zabiegu chodzi jak dziki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario przywracanie ustawień fabrycznych a wgrywanie nowego softa to całkiem dwie różne rzeczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kończy mi się umowa w play, myślę nad m8 lub g3? Co sądzicie? Po ostatnich Smartach bateria to priorytet...

Wysłany z OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie idzie Motorola Moto G wersja 16GB, jak przetestuję to podzielę się swoimi odczuciami... może ktoś z forum zdecyduję się także na tą markę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kończy mi się umowa w play, myślę nad m8 lub g3? Co sądzicie? Po ostatnich Smartach bateria to priorytet...

Wysłany z OOOO

Jak bateria to na pewno nie G3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do G3 mozesz dokupic wieksza baterie plus tylna obudowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok, zobaczymy w takim razie, dzięki panowie

Wysłany z OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na sprzedaż 4 dniową białą G2 16GB dystrybucja europejska (austria) stan igła, telefon kupił u mnie wujek ale jednak chce kupić LG G3 u mnie, cena 1200zł do oddania!

Folię mu nakleiłem na wyświetlacz i telefon w pokrowcu (klapka pionowa) razem komplet, zdjęć nie mam w tej chwili ale telefon w stanie perfekcyjnym praktycznie nie używany!

:arrow2: http://a4-klub.pl/sprzedam-22/lg-g2-d802-16gb-white-lg-g2-mini-d620r-8gb-eu-333865/#post4331770

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam możliwość przedłużenia umowy w Orange co polecacie:

Samsung Galaxy S III

LG G2 mini

Nokia Lumia 925

Sony Xperia E1

Sony Xperia M2

Sony Xperia SP

wszystkie fony za 1zl

osobiście kombinuje nad LG i galaxy, ale może coś doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielkość nie przeszkadza to w kolejności M2,SP, lub G2.Reszty za darmo nie chce.

Winda i jej sposób przesyłania plików ze najpierw microszpieg musi zobaczyć co masz, niech się walą na ryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za s4? Wrzuc PW pls bo ja do ciebie wysylalem juz pare razy i bez odzewu.

Nic mi nie przyszło od Ciebie jeśli do mnie wysyłałeś..

1390zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...