Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, kiedyś ktoś w tym wątku pisał o karcie sim z dostępem do netu za free? Jak to się nazywało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, kiedyś ktoś w tym wątku pisał o karcie sim z dostępem do netu za free? Jak to się nazywało?

Aero 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero2 ale poczytaj bo miało się coś zmienić.

W play Lubie To tez za darmo. A jak chcesz szybki to 10 zł miech za 1GB. A za doładowanie za 100zl masz jeszcze 2 GB gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zl za 1gb w play? To mi dziady w tej usludze licza ale 10zl za 250mb a 1gb bodajze 30zl internet podzielony na progi dziadostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capcha pojawia sie raz na jakis czas (przynajmniej u mnie) poza tym to dobry pomysl. Przez to odlacza sie od neta osoby ktore caly czas sciagaja ciezkie pliki z neta, BA! nawet znam przypadki ze cale sieci domowe budowali w oparciu o Aero 2 :facepalm: Jak na calkowicie darmowy net to dziala super :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zl za 1gb w play? To mi dziady w tej usludze licza ale 10zl za 250mb a 1gb bodajze 30zl internet podzielony na progi dziadostwo

Zależy jaką masz ofertę, ja od niedawna mam Play na kartę, 21zł na początku miesiąca mi potrąca i w tym jest: nielimitowane rozmowy w play, do innych sieci 9gr minuta, nielimitowane smsy do wszystkich sieci i 1GB internetu więc jak za 2 dyszki jest dobrze, więcej mi nie trzeba bo większość znajomych mam w play :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zl za 1gb w play? To mi dziady w tej usludze licza ale 10zl za 250mb a 1gb bodajze 30zl internet podzielony na progi dziadostwo

Zależy jaką masz ofertę, ja od niedawna mam Play na kartę, 21zł na początku miesiąca mi potrąca i w tym jest: nielimitowane rozmowy w play, do innych sieci 9gr minuta, nielimitowane smsy do wszystkich sieci i 1GB internetu więc jak za 2 dyszki jest dobrze, więcej mi nie trzeba bo większość znajomych mam w play :decayed:

to ja niewiem, ja mam formuła unlimited 4.0 minuty, smsy no limit to ok, ale usługa bezpieczny internet 10-20-30zł do 1gb to niech ich hu.. 39zł podstawa + max 30zł internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W testach jest różnica czasem większa i mniejsza ale na co dzień przy normalnym użytkowaniu mało kto zobaczy różnicę, zobaczymy która wersja lepiej będzie się sprzedawała :)

Przypomnę od 1 lipca wchodzi do sprzedaży G3 16GB 2GB RAM i 32GB 3GB RAM, myślę że pewnie 16GB lepiej będzie się sprzedawać bo będzie tańsza ok 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capcha pojawia sie raz na jakis czas (przynajmniej u mnie) poza tym to dobry pomysl. Przez to odlacza sie od neta osoby ktore caly czas sciagaja ciezkie pliki z neta, BA! nawet znam przypadki ze cale sieci domowe budowali w oparciu o Aero 2 :facepalm: Jak na calkowicie darmowy net to dziala super :thumbup1:

To zamówię na test :thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

10zl za 1gb w play? To mi dziady w tej usludze licza ale 10zl za 250mb a 1gb bodajze 30zl internet podzielony na progi dziadostwo

Zależy jaką masz ofertę, ja od niedawna mam Play na kartę, 21zł na początku miesiąca mi potrąca i w tym jest: nielimitowane rozmowy w play, do innych sieci 9gr minuta, nielimitowane smsy do wszystkich sieci i 1GB internetu więc jak za 2 dyszki jest dobrze, więcej mi nie trzeba bo większość znajomych mam w play :decayed:

to ja niewiem, ja mam formuła unlimited 4.0 minuty, smsy no limit to ok, ale usługa bezpieczny internet 10-20-30zł do 1gb to niech ich hu.. 39zł podstawa + max 30zł internet

Ja w abonamencie mam 1GB za 10zł ale tylko na sieci Play, natomiast na Plusie net nie działa. Można to zmienić ale wtedy 1GB to koszt 25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł możesz polecić mi aplikację do smsów i klawiaturę. Bo będę miał s3 lte, a na aktualnej xperii j gosms i swype strasznie muli telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Aero2 to teraz moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy.Wyrzuca z neta co godzinę następnie trzeba wpisywać kody z obrazka i jesze restartować połączenie z netem.Z Aero2 to się zaczęło psuć jakieś 2 miesiące temu ,wcześniej jak ktoś miał auto połączenie z netem to nawet nie widział że się rozłączyło na sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kumpel ma dziwny problem z telefonem.

Twierdzi, że wczoraj ikonki jakby zaczęły mu skakać. Wyłączył telefon. Teraz za każdym razem gdy się go uruchamia na dzień dobry wyskakuje komunikat:

Wpisz hasło aby odszyfrować pamięć

O co biega ? Jakie hasło ? Wpisuje PIN nie działa. Kod blokad ekranu też nie. Przy wyjętej karcie SIM to samo. Brak karty pamięci.

Pacjent to Sony Xperia M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...