Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dzis porównałem szybkość działania galaxy s3 ( telefon ma 2 lata, a system nowy wgrywany z 2 miesiące temu praktycznie bez żadnych zbędnych dodatkowych aplikacji) do 3 letniego iphona 5. Wniosek jest jeden. Nie ma co porównywać. S3 laguje strasznie, a iphone 5 działa błyskawicznie.

dodam, że nie jestem miłośnikiem iphona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

iphone ma system dedykowany do jednego urzadzenia. to nie ma prawa lagowac. android to uniwersalny system, ktory musi dzialac wszedzie od telefonoow do samochodow i pralek... nigdy nie bedzie tak zoptymalizowany. nietrafione porownanie.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriu, używasz jakiś aplikacji do czyszczenia androida w samusnagach?

telefon ma zrotowany, clean master i trimmer(fstrim) używam do czyszczenia, aplikacji nie ma za dużo, aktualizacje aplikacji wyłączone

cos jeszcze można zrobić by przyśpieszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB lite zaisntaluj - ta duza strasznie zre RAM.

zacznij korzystac z jednego komunikatora - nie z dwudziestu. dobrym rozwiazaniem jest Hangout. kazdy go ma jak ma adroida.

Ustawienia -> ogolne -> opcje programisty -> skala animacji zmienic na x0.5

prosty zabieg a przyspiesza o polowe szybkosc [emoji14]

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB nie używam, komunikator jeden systemowy do pisania smsów, skala animacji i coś tam jeszcze w ustawieniach programisty także zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie wyłączam te 3 animacje całkowicie.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Samsung robi ciężka nakładkę. Przesiadajac się z s4 na g2 poznałem co to płynna praca. Używam telefon tylko do celów nazwijmy to biurowych. Dzwoniłem, sms, internet, nie gram w gry. Mam 5 skrzynek pocztowych.

Wysłane z Z3™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jakiś dłuższy kontakt(nie tylko trzymanie kilka sekund w ręce ;p ) z telefonami Xiaomi? Kusi mnie jakaś zmiana telefonu z mojego LG G3 :) No i jak mają już normalne serwisy w PL i nie trzeba wysyłać na 2-4tyg telefonu,to kusi mnie strasznie :) MI4,Redmi Note 3,coś w ten deseń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wskazówki jak ustawić aparat w telefonie żeby robił dobre zdjęcia w Trybie ręcznym?

Telefon to HTC E8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani potrzebuje wysłać w poniedziałek paczkę kurierem a strona alekurier nie działa dzisiaj. Gdzie jeszcze zamawiacie takie usługi bez umowy?

Wysłane z Z3™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zamowilem na kurJerzy.

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto wymieniać lg g2 na lg g3??

Nie znam g2. Ale przesiadlem sie z note 2. Na g3 i żałuje. Dwa dni temu zrobilem downgrade do 4.4. Moze zmienie zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g2 mam od marca i jestem zadowolony. czym się różni fon od orange od takiego od takiego z czystym softem?? tylko tym ,że nie ma żadnych śmieci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja g2 nie polecam za słaby GPS. Wygięcie blaszek-anten tylko lekko pomogło. Poza tym tel bdb, jak komuś GPS nie potrzebny to ok.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A g3 co sadzicie ? Wersja 3gb ramu nie powinna byc problematyczna ?

Planuje zmienic tel , obecnie od jakis 3lat mam xperie sp i jestem mega zadowolony z dzialania , nie zacina sie nie wiesza , bat trzyma spoko ale czas na przesiadke jakas i zastanawiam sie nad g3 , g2 znajomy mial ale co chwile na serwisie ladowala , jak nie ekran padl to teraz ma jakies przebarwienia , obawiam sie podobnych rzecy w g3 :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A g3 co sadzicie ? Wersja 3gb ramu nie powinna byc problematyczna ?

Planuje zmienic tel , obecnie od jakis 3lat mam xperie sp i jestem mega zadowolony z dzialania , nie zacina sie nie wiesza , bat trzyma spoko ale czas na przesiadke jakas i zastanawiam sie nad g3 , g2 znajomy mial ale co chwile na serwisie ladowala , jak nie ekran padl to teraz ma jakies przebarwienia , obawiam sie podobnych rzecy w g3 :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Wrocilem do 4.4 z 5.0 i jest mega roznica. Ale ja mam z 2gb ramu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już drugiego G3 i jak dla mnie jest ok. Lepszy wyświetlacz,aparat itd niż w G2. G2 już był świetnym telefonem :) W najbliższym czasie aktualizacja do M-ki(prawdopodobnie styczeń). Soft z Orange jest jednym z gorszych jakie są wgrywane. Wystarczy czasem spojrzeć na to że telefony od nich są trochę tańsze na portalach aukcyjnych ?

Oczywiście G3 też posiada jakieś wady. Pękające miejsca ryż mikrofonie i porcie podczerwieni(na gwarancji robią bez problemu no i w niczym nie przeszkadza) no i czasem lubi przeładować ekran główny.

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...