Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co ta nawigacja taka super? Bo szczerze mam ja na swojej lumii ściągnąłem mapy offline i wyłączyłem dane komórkowe i pod razu lapal gps bez problemu i myślałem ze to normalne w tych czasach jest a tu co wychodzi ze to nadzwyczajne jest jakieś?

I dlaczego piszą stara Nokia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Here Maps jest wersja beta, a ja szukam Sygic wersje premium ale z crack tak co by cały czas chodziła w pełnych funkcjach bez potrzeby przepłacania? Założyłem własnie radio 2din z Androidem 4.2 i szukam fajnej mapy offline. Jeśli ktoś pomoże będę bardzo wdzięczny.

Poza tym czy Here pokazuje fotoradary? i jak się spisuje w drodze - ktoś użytkuje taką mapę i może coś o niej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuje na lumii , on Line wypas pokazuje korki na bieżąco , nie wiem jak z fotoradarami bo nie zwracałem jak do tej pory na to uwagi, ściągnąłem mapy offline i wyłączyłem transmisję danych i lata tak samo szybko tyle ze wiadomo korków nie pokazuje bo skąd ale za granicę w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, prosba/pytanie

Czy ma ktos moze karte microsd Sandisk 64GB? Konkretnie potrzebuje skan/kopie rachunku :)

Pomozecie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, taki mamy...

...JUMP

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozecie?

Nie.

:decayed:

Pany chyba zmienię koma na wiosnę i będzie 3 lata jak używam S3 :grin::facepalm:

W tej chwili nr.1 dla mnie Note 4, bawiłem się nim chwilę w pracy i ma jebnięcie :decayed:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś pewnego,dobrego i sprawdzonego antiwira na andka? Mam Dr.Web-a, ale może jest coś pewno pewniejszego.

Wszedłem na link z tego tematu i wyskoczyly mi dziwne komunikaty o zawirusowanym tel.

2995a7bacfef0cd2dfc90212ae9479c5.jpg

a902776e7dafe9b7aec12c57b36b63c2.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie swiruj nic nie masz. Ale ten jest darmowy i najlepszy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.security

Lepiej ściągnij to i wyczyść syf.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

Na moje oko napchales w fona różnych darmowych bzdetow i to skutki.... Pełno Reklam. [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na link z tego tematu i wyskoczyly mi dziwne komunikaty o zawirusowanym tel.

Czytaj dokładnie co tam jest napisane [emoji85]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie swiruj nic nie masz. Ale ten jest darmowy i najlepszy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.security

Lepiej ściągnij to i wyczyść syf.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

Na moje oko napchales w fona różnych darmowych bzdetow i to skutki.... Pełno Reklam. [emoji12]

Pewnie tak.Ostatnio ściągnąłem kilka gierek ze sklepu playa.

Hugo,wcześniej wyskoczył inny komunikat ale nie zdążyłem zrobić screena.Stąd moja delikatna panika.

Dzięki ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a G3?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Nie umywa się [emoji41]

Też zachorowalem na czwórkę...

by Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a G3?

LG G3 jest bardzo dobrym sprzętem zwłaszcza, że już chodzi po 1500zł, na dzień dzisiejszy kupił bym G3 bo dopłacać prawie drugie tyle do N4 mija się z celem, taką kwotę wolałbym odłożyć np. na wakacje.

Co do porównania, N4 stoi na wyższym poziomie niż G3, w końcu zrobili "szajsunga" która nie wygląda na plastikową zabawkę lecz na produkt premium który kosztuje kilka tys. Metalowa/aluminiowa ramka, nowa faktura, lepsze tworzywo sprawiają że w końcu samsung posłuchał ludzi ws. wykonania. Jak wziąłem moją S3 i N4 do ręki od razu człowiek zobaczył przepaść którą dzieli te telefony, nie tylko z wyglądu.

Wreszcie TouchWiz nie jest przeładowany! Nie ma żadnych lagów!! Zainstalowane kilkadziesiąt aplikacji i nie dostrzegłem żadnego laga, płynność taka sama jak w iphone 6 a nawet wydawał się szybszy.

G3 ustępuje N4 w wielu aspektach, przede wszystkim w ekranie, ona mają QHD ale czerń w N4 przebija każdy telefon który widziałem, jasność stoi na wysokim poziomie, w słońcu wszystko wyraźnie widać. Aparat ma optyczną stabilizację obrazu i to od razu widać przy robieniu zdjęć, większa średnica matrycy sprawiły że nareszcie zdjęcia w nocy są na bardzo wysokim poziomie, nie widziałem w żadnym telefonie tak dobrej jakości, gdzie w innych jest ziarnistość. Na większe testy jeszcze przyjdzie czas ale telefon mnie w tej chwili oczarował i co jak co ale czekam aż potanieje przynajmniej do 2000zł i poważnie się nad nim zastanowię. Prawdopodobnie kupię wersję z exydosem bo jak wiemy są 2 wersję u nas na rynku:

N910C - Exynos

N910F - Snapdragon

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, tylko ta wielkość :facepalm:

S3 był jak dla mnie idealnej wielkości. S5 mnie czasami wk..., bo nie można wsiąść do auta mając go w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się przyzwyczaić :decayed:

Małe to nie jest, dla mnie do Automapy, oglądania filmów, YT, wprowadzania różnego rodzaju notatek, przeglądania stron www w pełnym rozmiarze nie mobile powoduje że jest telefonem który spełniałby wymagania dużo bardziej niż poczciwa S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, S3 trochę małe się zrobiło.

Chociaż było duże na początku. Przyzwyczaiłem się.

Do S5 na razie jest mi się ciężko przywyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...