Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję PILNEJ pomocy.

Próbowałem robic hard reset ale wszedł ODIN MODE. Teraz coś niby ściąga i pisze, żeby nie wyłączać. Nie potrzebuję żadnego Custom OS. Chciałbym mieć to co miałem.

Myślicie, że mogę normalnie wyjąć baterię, żeby przestało ściągać i odpalić jeszcze raz fona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przytrzymaj dość dłuuuugo przycisk POWER - wyłączy się, wtedy włącz ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** dzięki :wink: Człowiek uczy się całe życie :decayed: Zamiast zrobić kombinację Vol Up + Home + Power, zrobiłem Vol Down + Home + Power i wyskoczył ODIN :facepalm:

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 22:04 ----------

Panowie da radę zrobić aby SGS3 działał jak kamera internetowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tapatalk 4 to co aktualizacja to inaczej dziala ... haha ale wkoncu to wersja testowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest z nim juz tak zle, chyba odinstaluje 2 ;) bo czworka ma wieksze mozliwosci

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC potwierdza, że One S nie otrzyma już żadnej aktualizacji - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

I to jest własnie pieprzone HTC co olewa klientów po roku czasu użytkowania telefonu :facepalm::facepalm::facepalm:

Dlatego nie kupiłem nowego ONE..

Dodam że "stare" Galaxy S2 ma oficjalne wsparcie do androida 4.2.2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie czekam na nowego ONE :)

Ja odpuściłem na rzecz One X:kwasny: Za drogi jest jeszcze. Ale ONE X też bardzo fajna maszyna:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem na który telefon sie zdecydować bo miałęm do wyboru Iphone 5, One i SiV i wybrałem One . W poniedziałek będzie test. Lipa bo nie ma fajnych pokrowców na ten telefon. A One X chyba weźmnie moja kobieta :) Bo jej sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC potwierdza, że One S nie otrzyma już żadnej aktualizacji - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

I to jest własnie pieprzone HTC co olewa klientów po roku czasu użytkowania telefonu :facepalm::facepalm::facepalm:

Dlatego nie kupiłem nowego ONE..

Dodam że "stare" Galaxy S2 ma oficjalne wsparcie do androida 4.2.2..

A co da ta nowa aktualizacja ? Telefon bedzie robil loda czy latal ? Coraz wiecej osob zapomina po co jest telefon spuszcza sie nad parametrami a nie wykorzystuje ich w 20 % . Android jest fajnym systemem ze wzgledu na mnogosc aplikacji ale mam subiektywne odczucie ze windows phone dziala szybciej i o wiele stabilniej..

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie windowsa - nikt Ci nie broni. Ja zostaje przy Andku.

Zgodze sie natomiast, ze 80% użytkowników nie wykorzystuje wiecej niz 20% możliwości smartfonow. No ale tu dziala zasada Pareto - takze Ameryki nie odkrylismy.

Co do aktualizacji OS na starsze modele fonoow - zdecydowanie poprawia to koniunkture firmy dlugoterminowo. Samsung ma taka polityke i sprzedaz nowych fonow z roku na rok rosnie. HTC ma inna polityke i pierwszy kwartal tego roku zamknal z ponad 10krotnie wieksza strata niz w analogicznym okresie zeszlego roku.

Klient lubi jak sie go docenia. Ja czekam z niecierpliwoscia na funkcje z S4, ktore bede mial dostepne w mojej S3 z nowa aktualizacją.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC potwierdza, że One S nie otrzyma już żadnej aktualizacji - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

I to jest własnie pieprzone HTC co olewa klientów po roku czasu użytkowania telefonu :facepalm::facepalm::facepalm:

Dlatego nie kupiłem nowego ONE..

Dodam że "stare" Galaxy S2 ma oficjalne wsparcie do androida 4.2.2..

A co da ta nowa aktualizacja ? Telefon bedzie robil loda czy latal ?

Miedzy innymi to, że juz w tej chwili wiele aplikacji nie działa na Androidzie 2.3 i powstają takie, których nie można używać na niższej wersji jak 4.2. Aktualizację pozwolą ci więc korzystać z pełnej oferty sklepu.

Pominę tu zwiększaną z każdą wersją funkcjonalność. Czasem są to drobiazgi, ale dla niektórych te drobiazgi mogą być ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle talib w temacie więcej nie trzeba tłumaczyć :whistling:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

ale mam subiektywne odczucie ze windows phone dziala szybciej i o wiele stabilniej..

Zainstaluj sobie crackowaną Automapę na Andku a później sprawdź czy się da na windowsie phone albo ios'ie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ta crackowana automapa wywala do pulpitu. Zmienialem ROM i to samo... w tej chwili Android 4.1.2, oficjalny - wiem ze na 4.2 nie chodzi w ogole. Sygic crackowany tez ma problem wyliczyc trase kiedy dodamy punkty VIA. Ma ktos sprawdzona "darmowa / crackowana" nawigacje na Androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od pabla i AM i Sygic i wszystko bangla ...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas aplikacja na SGSIII ktora pokazuje predkosc z jaka sie poruszam ?

Pomijam tutaj navi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...