Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ta crackowana automapa wywala do pulpitu. Zmienialem ROM i to samo... w tej chwili Android 4.1.2, oficjalny - wiem ze na 4.2 nie chodzi w ogole. Sygic crackowany tez ma problem wyliczyc trase kiedy dodamy punkty VIA. Ma ktos sprawdzona "darmowa / crackowana" nawigacje na Androida?

auto mapa 1.4.1 crakowana na androidzie 4,0,4 oszalała mi, wpisuję nazwę ulicy a wywala mi jakąś inżynierską której chyba w mieście nawet nie ma:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam AM 1.4.1 i tez po wpisaniu ulicy pokazuje jakas inna a po chwili wychodzi do pulpitu. Jutro sprobuje jakos ogarnac ta 1.5. Jezdze na Sygicu ale ta tez potrafi sie wykrzaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce wpisac ulice i zamyka mi aplikacje.. a bylem na wyjezdzie i cos sie zdupczylo w nieodpowiednim momencie :/ od nowa zainstalowac czy nowsza wersje wgrac?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie da instalacja od nowa bo juz probowalem. Troche sie uspokoilem bo okazuje sie ze z tel jest wszystko w porzadku tylko sama AM 1.4.1 jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie używa navi google? Ja tylko z nią jeżdżę i jak do tej pory wszystko było ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala offline, nalicza dane.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala offline, nalicza dane.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Działa offline tylko ze na dość małych obszarach. A szkoda. Może w następnych wersjach coś z tym zrobią.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byla mi potrzebna nawigacja a AM sie wylaczyla sama z siebie uruchomilem Navi Google i lipa... nie zmieniala polozenia - tzn. robila to raz na jakis czas. Jak sie okazalo po komentarzach w Google Play po ktorejs aktualizacji wystepowal ten problem. Nie wiem jak teraz. W kazdym badz razie, zlosliwosc rzeczy martwych. Jak potrzebowalem uzyc navi to jak na zlosc nie dzialala zadna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie AM 141( crackowana) i działa bez zarzutu na SGS II. Może problem leży w samej instalacje??

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle talib w temacie więcej nie trzeba tłumaczyć :whistling:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

ale mam subiektywne odczucie ze windows phone dziala szybciej i o wiele stabilniej..

Zainstaluj sobie crackowaną Automapę na Andku a później sprawdź czy się da na windowsie phone albo ios'ie :grin:

Wsparcie nowych aplikacji rozumiem ... ale reszta ... dowalaja jakies j**niete aplikacje a ani taktowania procka ani wielkosc pamieci ram to nie zmienia.... co do AM uzywalem na andku i jest totalnie do d*py... teraz kazdy z operatorow daje takie pakiety danych ze navi google jest zupelnie wystarczajaca ... co do polityki samsunga .. jest to taka marka ze za wszelka cene chce sciagnac klientow do siebie czy to w strefie tv, telefonow czy laptopów . Moje subiektywne zdanie jest takie ze prawie kazdy HTC jest wykonany lepiej niz samsung choc sam mam samsunga... widze ze na forum zrodzila sie mafia wlascicieli s3 :P

Wysłane za pomocą Galaxy Xcover2 4.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala offline, nalicza dane.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Działa offline tylko ze na dość małych obszarach. A szkoda. Może w następnych wersjach coś z tym zrobią.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Nie sądze. Google = internet.

KANAL, jaki masz telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS 3... dzisiaj zaczalem czytac o Navi na androida i przy najblizszej okazji bede testowal darmowego MapFactor Navigator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kazdy z operatorow daje takie pakiety danych ze navi google jest zupelnie wystarczajaca

Pakiety danych w Polsce to jedno, za granicą, w roamingu to drugie, a kiepski badź brak zasięgu to trzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 Gb danych i nigdy tego nie wykorzystałem nawet w 1/4 :doh:

Także w PL używam tylko navi google. Za granicą byłby problem bo pakiety danych w roamingu to istne złodziejstwo.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam włączony cały czas transfer, jedynie na noc wyłączam i 1GB mi starcza, wiadomo że nie oglądam filmików na YT bo momentalnie nawet 2GB by zeżarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pakiet włączony od czasu odebrania telefonu. Nigdy go nie wyłączam bo i po co. Średnio co miesiąc schodzi mi 300 MB.

Oczywiście również nie oglądam filmików na YT.

Poza tym net w orange nie jest za dobry :facepalm:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pakiet włączony od czasu odebrania telefonu.

U mnie to samo i miesięcznie wykorzystuję jakieś 800-900MB, z tym że w miejscu gdzie mieszkam PLAY ma naprawdę niezły zasięg i internet na poziomie 4-7Mb/s - więc prędkość nie zniechęca:decayed:

No i w domu cały czas WiFi.

A wracając do tematu aktualizacji, to Talib chyba zapomniałeś o wszystkich poprawkach optymalizacyjnych, które są zawarte w upach.

Zauważyłem że po ostatniej telefon żre mi sporo mniej baterii:wink: - dość istotna sprawa i fajnie że samsung cały czas dopracowuje swoje produkty.

Screenshot_2013_07_09_13_27_46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W playu mam transfer non stop wlączony. Dodatkowo Roaming Danych (Play ma podpisaną umowę z Orange i Plusem- więc wszystko w ramach pakietu. Dodatkowo słyszałem, że dogadują się jeszcze z T-Mobile na to samo).

Z Internetu korzystam cały czas (łącznie z YT) i rzadko kiedy przekraczam 2GB. Poza tym nawet po przekroczeniu pakietu nie płacę za przesyłane dane- jedynie transfer spowalnia.

Wczoraj zaktualizowałem HTC One do 4.2.2 :wink:

W sumie większych różnic nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...