Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mi zadna opcja nie wyskakuje, co bym nie wpisal, nazwy innych for tak samo

Tez tak mialem ... sciagnij sobie z netu inna wersje ... z tymi piratami tak bywa :rolleyes: wiec albo poszukaj inne albo zainwestuj 10 zl

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już Siwy ogarnął tego tapatalka wszystko co ode mnie to działa nie ma bata :decayed:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

druga sprawa, mam tablet z androidem, używał go brat i poprostu go tak zaśmiecił, że koniec, więc zrobiłem ustawienia fabryczne i teraz nie mogę włączyć wi-fi, coś muszę wcześniej skonfigurować?

Nic nie trzeba konfigurować, włączasz wifi znajdujesz swoją sieć, wpisujesz hasło i musi połączyć, jeśli jest problem z zasięgiem to bliżej spróbuj, jeśli dalej problem to zresetuj router.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba konfigurować, włączasz wifi znajdujesz swoją sieć, wpisujesz hasło i musi połączyć, jeśli jest problem z zasięgiem to bliżej spróbuj, jeśli dalej problem to zresetuj router.

zasięg był, lapek normalnie mi działał, ale włączyć wifi nie chciało w tablecie, ale już się udało i śmiga.

ale tapatalk normalnie mam zainstalowany i na tablecie i na telefonie a tu i tu ten sam problem, że zalogować się nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie parę razy była tutaj rozmowa o jakiejś karcie SIM z juesej dzięki której ma się darmowy net w komórce.

Czy jest jakaś opcja, żeby zaaplikować to do lapka? Przez jakąś przejściówkę czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakas pokrewna aplikacje do FlexR ale w jezyku polskim?

Moze ktos ma nawi dla motorolki razr xt910

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny który miał do czynienia z takim gadżetem? Warto? Wygląda to jakoś?

METALOWA KLAPKA BATERII SAMSUNG GALAXY NOTE2 N7100 (3639412586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny który miał do czynienia z takim gadżetem? Warto? Wygląda to jakoś?

METALOWA KLAPKA BATERII SAMSUNG GALAXY NOTE2 N7100 (3639412586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pierwszy raz widze ale stestuj to i daj znac co i jak bo tez bym wziol :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze ale stestuj to i daj znac co i jak bo tez bym wziol :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Naoglądałem się na youtubie, poczytałem i odpuszczam ze względu na problemy z zasięgiem GSM i GPS:kwasny:

Szkoda bo fajnie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura :smiley:

Mam taka klapke na S3 od prawie roku i zlego slowa nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na taką opinię czekałem:wink:

A jak z trwałością i wykonaniem? Nie odstaje, nie trzeszczy? Łatwo ją porysować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Martyna zamieniła swoje kilku miesięczne L9 na Lumie 625.... musze przyznać, że za***iście chodzi..... jeśli chodzi o płynność działania android jest w lesie za windows phone 8....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Martyna zamieniła swoje kilku miesięczne L9 na Lumie 625.... musze przyznać, że za***iście chodzi..... jeśli chodzi o płynność działania android jest w lesie za windows phone 8....

Tylko w płynności nic po za tym.

System gorszy niz android czy ios i mający dużo mniej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Martyna zamieniła swoje kilku miesięczne L9 na Lumie 625.... musze przyznać, że za***iście chodzi..... jeśli chodzi o płynność działania android jest w lesie za windows phone 8....

Tylko w płynności nic po za tym.

System gorszy niz android czy ios i mający dużo mniej aplikacji.

mówisz tylko ?

Weź nie żartuj :decayed::decayed::decayed: włączone gry, net, wifi, muzyka a na nim w ogóle to nie robi wrażenia..... ile ty z tych aplikacji używasz...

facebook - jest

tapatalk - jest

klient poczty - jest

przeglądarka - jest

aplikacja do wiadomości - jest

każdy z nas zapomina że to jest głównie telefon... i czasami trzeba szybko zadzwonić lub coś sprawdzić... android najczęściej wtedy potrafi zmulić jak zły :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

ps. i nie zapomnij o darmowym i standardowym pełnym pakiecie office :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Martyna zamieniła swoje kilku miesięczne L9 na Lumie 625.... musze przyznać, że za***iście chodzi..... jeśli chodzi o płynność działania android jest w lesie za windows phone 8....

Tylko w płynności nic po za tym.

System gorszy niz android czy ios i mający dużo mniej aplikacji.

mówisz tylko ?

Weź nie żartuj :decayed::decayed::decayed: włączone gry, net, wifi, muzyka a na nim w ogóle to nie robi wrażenia..... ile ty z tych aplikacji używasz...

facebook - jest

tapatalk - jest

klient poczty - jest

przeglądarka - jest

aplikacja do wiadomości - jest

każdy z nas zapomina że to jest głównie telefon... i czasami trzeba szybko zadzwonić lub coś sprawdzić... android najczęściej wtedy potrafi zmulić jak zły :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

ps. i nie zapomnij o darmowym i standardowym pełnym pakiecie office :wink:

Mulenie przy dzwonieniu?:co: przy 4 rdzeniach Mulenie:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...