Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie jestem zadowolony z tego Htc Evo 3D ... moja ma SII .. to wszystko jest podobne...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na razie jestem zadowolony z tego Htc Evo 3D ... moja ma SII .. to wszystko jest podobne...:whistling:

Podobne jest ale sprawdź w jakimś benchmarku które urządzenie jak szybko działa w różnych obliczeniach:naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem zadowolony z tego Htc Evo 3D ... moja ma SII .. to wszystko jest podobne...:whistling:

Podobne jest ale sprawdź w jakimś benchmarku które urządzenie jak szybko działa w różnych obliczeniach:naughty::whistling:

Może masz racje ale ja mam telefon głównie do rozmów więc wiesz... mi to lotto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz racje ale ja mam telefon głównie do rozmów więc wiesz... mi to lotto :decayed:

Nie mów że 5% możliwości będziesz wykorzystywał tego smartfona na andku:shock3:

Do rozmów mogłeś sobie kupić telefon który by Ci długo trzymał, ja służbowy mam Nokię X1, dual sim i trzyma 1,5 tygodnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiam.... pisze smsy ... sprawdzam gg... czasem forum i pogode i tyle ... i mi to styka ... no i czasem odpalam auto mape ... jak gdzies jade... uniwersalny żołnierz i mam angry birds ale nie gram haha ...i netu 2 GB wiec nic wiecej chyba nie potrzeba... a jaki by ten telefon nie był to loda nie zrobi ... :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki by ten telefon nie był to loda nie zrobi ... :grin::grin::grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam galaxy s i iphone 4-wada galaxy to nieporeczny,zbyt duzy,i bardzo slaba bateria.

Stawiam na apple,bo moj a galaxy firmowy-heeheehhee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na apple,bo moj a galaxy firmowy-heeheehhee

:facepalm:

Zbyt duży to jest Galaxy Note 5,3"...

Pod tym linkiem będzie można oglądnąć na żywo dzisiejszą premierę w Londynie SGS3 :arrow2:http://www.thenextgalaxy.com/

Godz. 20:00

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,11658289,Czy_czeka_nas_dzis_premiera_telefonu_Samsung_Galaxy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja już trwa, prezentacja SGS3 w toku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus z lepszym hardwarem. Ja się nieco zawiodłem , spodziewałem się jednak czegoś nowego jeśli chodzi o design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus z lepszym hardwarem. Ja się nieco zawiodłem , spodziewałem się jednak czegoś nowego jeśli chodzi o design.

Sprzętowo jest gorszy od SGS3 w którym jest dużo innowacyjnych rozwiązań/nowinek.

Jeśli chodzi o wygląd to ciężko powiedzieć ale też się spodziewałem czegoś lepszego, ten tył mogli zrobić bardziej "dizajnersko"

Jest strasznie cieniutki aż strach wkładać go do kieszeni.

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,11658289,Czy_czeka_nas_dzis_premiera_telefonu_Samsung_Galaxy.html

Cały czas aktualizują informacje.

20:46 OK, to jest ciekawe - bezprzewodowe ładowanie. Wystarczy położyć smartfon na ładowarce i już, ładuje się za pomocą kosmicznej technologii. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też nie podoba sgs3

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

wygląda jak jajco...:grin:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

wygląda jak jajco...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z gali pobiegli lookać za scenę SGS3 niczym wielka wyprzedaż karpi przed wigilią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja techniczna mniej więcej znana była 2-3 dni temu i wszystko co było zapowiadane sie sprawdziło. Jaj nie urywa, szczególnie układ graficzny który dostaje po d*pie od Ip 4S.

Ja liczyłem na to , że Samsung jednak wypuszczając flagowy model pokusi się o coś innowacyjnego jeśli chodzi o design, materiały z którego została wykonana obudowa np. poliwęglan, aluminium etc. A tu widać na filmikach nadal plastik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie w benchmarku będzie porównanie.

Jak by nie było to chętnie go przytulę jak mi przyjedzie do pracy i porwę go do domu na testy :kox:

64545632.jpg

I weźcie sobie rozkmińcie taką sytuację, płacicie za niego mniej więcej 2500zł, wkładacie do spodni, robicie fikołek, wstajecie i Samsung w 2 częściach na pół się złamał:decayed:

8,6 milimetra grubości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego .... aparat 8 MPx ... wygląd raczej słaby... jak wiekszośc samsungów ... jak dlamnie to SII ładniejszy ... mam wrażenie jakby wypuscili go tylko na sztuke bo sII już jest takim hitem że liczą na podobna sprzedaż bo to modny telefon ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawił SGS2 to były krzyki "oo jaki kanciasty, jakie proste krawędzie, masakra!" a teraz że zaokrąglony:facepalm:

Ludzie już nie wiedzą co mają powiedzieć. O gustach się nie dyskutuje, niech go najpierw wezmą do ręki i osobiście przetestują, wtedy się okaże jaki ten plastik szajsungowy jest bo podobno nowe tworzywo HyperGlaze ma zmienić tą złą opinię.

Póki co Xperia S jak na razie ma najlepszy design dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zadowolony ze swojej Xperii Arc S i jej kształtów :decayed:

ale następna będzie Xperia S :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...