Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mi od kiedy wgrałem nowszego androida czasem bardzo długo trzeba czekać na rekacje po naciśnięciu guzika on/off zeby przejść z "czarnego" ekranu do odblokowania :facepalm: a wcześniej było tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HTC Desire

wejdź na xda developers. tam jest wszystko krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja też dołączyłem do posiadaczy telefonów z zielonym ludkiem, przesiadłem się z Windowsa Mobile 6.5.3

posiadam teraz Sony Ericssona Xperia Arc S z systemem Gingerbread teraz czekam na aktualizację do ICS ma wyjść na dniach, do telefonu zakupiłem sobie mały gadżet w postaci zegarka Live View :kox:

jeśli chodzi o aplikacje które mogę polecić to tak na szybko:

- ElektroDroid dla elektroników i nie tylko

- TeamViewer do zdalnej pomocy (w naprawdę awaryjnych sytuacjach żeby pomóc ze smartfona)

- Record My Call ;)

- Quick System

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w sg1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3:. widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies navigacje do sensation?

Niby cos mam,ale musze miec neta zeby dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies navigacje do sensation?

Niby cos mam,ale musze miec neta zeby dzialalo.

Sygic Aura:wink:

BTW trwają testy Automapy na Andka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w sg1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3:. widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos??

P: Po upadku telefonu uszkodziła się tylko szyba, to znaczy wszystko się wyświetla i działa dotyk. Czy wymiana szyby załatwi sprawę?

O: Jeżeli jest uszkodzona tylko przednia szyba, to umiejętna wymiana "załatwi sprawę".

P: Jak łatwa jest wymiana szybki? Czy mogę zrobić to samodzielnie?

O: Można to zrobić samodzielnie, choć lepiej, aby zajął się tym serwis GSM. Łatwość wymiany to pojęcie względne.Uwzględniając to, że wyświetlacz jest urządzeniem bardzo kruchym, trzeba poświęcić przy operacji wymiany sporo uwagi.

P: Jak rozłączyć szybkę od wyświetlacza?

O: Szybka jest połączona z digitizerem klejem. Rozłączenia trzeba dokonać "na gorąco" używając np. suszarki do włosów lub opalarki.

Nie należy rozgrzewać całości powyżej 50 stopni Celsjusza.

Chodzi o to by rozgrzać klej pod szybką, a więc całość należy ogrzewać długo, a nie intensywnie.

P: Jakich narzędzi najlepiej ożyć do odklejenia szyby?

O: Dobrze sprawdza się zwykły nóż kuchenny o zaokrąglonym czubku.

Oczywistym jest, że trzeba bardzo przy tym uważać, by nie uszkodzić digitizera i wyświetlacza.

P: Czy jest to Gorilla Glass czy plastik?

O: Jest to szkło. Napisu "Gorilla Glass" na nim nie ma (na szybce wyjętej z telefonu też nie ma).

Ostrym nożem, bez dużego nacisku, nie udało się szybki zarysować.

P: Czy do tego potrzebne są jakieś kable?

O: Nie, nie są potrzebne. Wszystkie podłączenia są na płycie digitizera i wyświetlacza. To jest tylko przednia szybka.

więc masz superamoled czyli jeden z najdroższych ekranów dostępnych na Telefony... jeżeli masz tylko szybkę uszkodzoną musisz poszukać speca co podejmie się wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w sg1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3:. widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos??

P: Po upadku telefonu uszkodziła się tylko szyba, to znaczy wszystko się wyświetla i działa dotyk. Czy wymiana szyby załatwi sprawę?

O: Jeżeli jest uszkodzona tylko przednia szyba, to umiejętna wymiana "załatwi sprawę".

P: Jak łatwa jest wymiana szybki? Czy mogę zrobić to samodzielnie?

O: Można to zrobić samodzielnie, choć lepiej, aby zajął się tym serwis GSM. Łatwość wymiany to pojęcie względne.Uwzględniając to, że wyświetlacz jest urządzeniem bardzo kruchym, trzeba poświęcić przy operacji wymiany sporo uwagi.

P: Jak rozłączyć szybkę od wyświetlacza?

O: Szybka jest połączona z digitizerem klejem. Rozłączenia trzeba dokonać "na gorąco" używając np. suszarki do włosów lub opalarki.

Nie należy rozgrzewać całości powyżej 50 stopni Celsjusza.

Chodzi o to by rozgrzać klej pod szybką, a więc całość należy ogrzewać długo, a nie intensywnie.

P: Jakich narzędzi najlepiej ożyć do odklejenia szyby?

O: Dobrze sprawdza się zwykły nóż kuchenny o zaokrąglonym czubku.

Oczywistym jest, że trzeba bardzo przy tym uważać, by nie uszkodzić digitizera i wyświetlacza.

P: Czy jest to Gorilla Glass czy plastik?

O: Jest to szkło. Napisu "Gorilla Glass" na nim nie ma (na szybce wyjętej z telefonu też nie ma).

Ostrym nożem, bez dużego nacisku, nie udało się szybki zarysować.

P: Czy do tego potrzebne są jakieś kable?

O: Nie, nie są potrzebne. Wszystkie podłączenia są na płycie digitizera i wyświetlacza. To jest tylko przednia szybka.

więc masz superamoled czyli jeden z najdroższych ekranów dostępnych na Telefony... jeżeli masz tylko szybkę uszkodzoną musisz poszukać speca co podejmie się wymiany...

no mam tylko szybke rozwalona, moze ktos zna takiego speca w lublinie bo jak narazie nikt sie nie chce podjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie, a jeszcze takie pytanie bo gosc pod tym linkiem cos pisze ze problem jest jak sie gwarancja skonczy....czyzby takie uszkodzenia jak pekniecie szybki obejmuje gwarancja producenta? bo jakos mi sie wierzyc nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie ma SGS2, tylko SGS1.

a tak w temacie... zrobilem update do ICS i mam prawie nowy telefon ;)

Czekam na MIUI na ICS'ie i bedzie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie ma SGS2, tylko SGS1.

a tak w temacie... zrobilem update do ICS i mam prawie nowy telefon ;)

Czekam na MIUI na ICS'ie i bedzie bajka.

z tego co mi wiadomo i9000 to sg1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie ma SGS2, tylko SGS1.

a tak w temacie... zrobilem update do ICS i mam prawie nowy telefon ;)

Czekam na MIUI na ICS'ie i bedzie bajka.

A mnie ICS wpienia.... Dużo aplikacji, które działały pod 2.3 teraz często się zawieszają.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w sg1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3:. widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos??

Ładną Ci powiedzieli cenę :kox:

U mnie w pracy zapytam się serwisanta o cenę ale sądzę że po znajomości 1/3 tej ceny by wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w sg1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3:. widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos??

To się wymienia tylko szybkę z digitizerem jak wyświetlacz jest cały, ale od razu kup sobie folię ochronną, bo te tanie szybki szybko się rysują :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja też dołączyłem do posiadaczy telefonów z zielonym ludkiem, przesiadłem się z Windowsa Mobile 6.5.3

posiadam teraz Sony Ericssona Xperia Arc S z systemem Gingerbread teraz czekam na aktualizację do ICS ma wyjść na dniach, do telefonu zakupiłem sobie mały gadżet w postaci zegarka Live View :kox:

jeśli chodzi o aplikacje które mogę polecić to tak na szybko:

- ElektroDroid dla elektroników i nie tylko

- TeamViewer do zdalnej pomocy (w naprawdę awaryjnych sytuacjach żeby pomóc ze smartfona)

- Record My Call ;)

- Quick System

Kolego napisz jak się sprawdza ten Live View i co potrafi . zastanawiam się nad zakupem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienie i zalety i wady.

Jeśli chodzi o zalety to jak ktoś dzwoni, nie wyciągasz telefonu z kieszeni tylko widzisz na zegarku kto dzwoni (w samochodzie przydatne bo nieraz się gimnastykowałem i wyciągałem telefon z kieszeni żeby zobaczyć kto dzwoni), podczas dzwonienia wibruje, możesz wyciszyć dzwonek, nie można przez to rozmawiać. Tak samo sms możesz odczytać bez wyciągania telefonu. Jeśli jestes poza zasięgiem telefonu i wrócisz w obręb i zegarek się połączy z telefonem wyświetli Ci na zegarku, że np. ktos próbowałe się dodzwonic. Opcja kalendarza, opcja Find my phone dla mnie przydatna :) Do tego wszystkiego możesz na zegarek powgrywać pluginy które rozszerzają jego możliwości, np. poczta gmail, podgląd z kamery (to bajer totalny bo niewiele z tego widać na wyświetlaczu zegarka), możesz wgrać plugin który pozwoli wybrać z kontakow osobe i zaczac dzwonic, dla biegaczy i sportowców aplikacje mieszace czas dystans itp. i wiele innych.

Jeśli chodzi o wady to pierwsza ładowanie, mi bateria wytrzymuje 2 dni i ładowanie i czasami potrafi zgubić połączenie z bluetoothem i wtedy nie zadziałają powyższe funkcje, zdarzyło mi się parę razy.

Jeśli chodzi o mnie to jest to gadzet przydatny tylko żeby nie te wady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem w SE Neo V brata, Google Earth widzę że zrobili aktualizację 2012:decayed:

---------- Post dopisany 21-04-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 22:50 ----------

http://antyweb.pl/na-dwa-tygodnie-przed-premiera-wyplywaja-w-brazylii-zdjecia-majace-przedstawiac-galaxy-s-iii/

Co o tym myślicie:eusathink:

Dla mnie ściema..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...