Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

problem znany dla choć trochę czytających fachowe portale :naughty:

http://komorkomania.pl/2011/12/08/nie-aktualizujcie-htc-wildfire-s

Telefon służy mi do pracy a nie do czytania o nim :wallbash::decayed: ale dzięki za link choć trochę za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten nowy Market wkurza... naładowali bajerów a on tylko Zamula i jakieś przestoje ma :/

mnie też, i ciężko tam coś znaleźć, np. wpisuje "launcher" to wybija jakieś skiny itp, a nie konkretne programy...

ale tutaj to jest bajka... http://pl.appbrain.com/

bezpośrednia instalacja... https://market.android.com/details?id=com.appspot.swisscodemonkeys.apps&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcHBzcG90LnN3aXNzY29kZW1vbmtleXMuYXBwcyJd[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________lub szybka i wygodna instalacja programów z poziomu pc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

te tapetki to sie sciaga z marketu ???

mam pytanko jeszcze czy jak nie mam zrootowanego telefonu to nie moge zapisywac gry czy aplikacji na karcie pamieci ???

i jeszcze jedno jaki program sluzy do komunikacji sgs+ z PC , w nokii bylo ovi a tu cos polecacie??

Zapisywać możesz pliki i wersje instalacyjne ale chodzi Ci pewnie o instalację programów? Aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

no o to mi chodzilo wlasnie, ale po roocie moge instalowac na karcie nie ?

Oczywiście. Ja mam teraz 5mb zajęte w pamięci wbudowanej a wszystkie aplikacje instaluję i przechowuję na karcie pamięci. Dlatego warto kupić dużą i szybką :wink4:

Krzysiu jakiego uzywasz ROMu? Ja mam w tej chwili Leedroid HD 3.3.3 GB R5 i strasznie szybko wcina mi baterie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. 4godz temu odlaczony od ladowarki i zjadl juz 25% baterii - wiekszosc czasu przelezal na biurku nieuzywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

te tapetki to sie sciaga z marketu ???

mam pytanko jeszcze czy jak nie mam zrootowanego telefonu to nie moge zapisywac gry czy aplikacji na karcie pamieci ???

i jeszcze jedno jaki program sluzy do komunikacji sgs+ z PC , w nokii bylo ovi a tu cos polecacie??

Zapisywać możesz pliki i wersje instalacyjne ale chodzi Ci pewnie o instalację programów? Aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

no o to mi chodzilo wlasnie, ale po roocie moge instalowac na karcie nie ?

Oczywiście. Ja mam teraz 5mb zajęte w pamięci wbudowanej a wszystkie aplikacje instaluję i przechowuję na karcie pamięci. Dlatego warto kupić dużą i szybką :wink4:

Krzysiu jakiego uzywasz ROMu? Ja mam w tej chwili Leedroid HD 3.3.3 GB R5 i strasznie szybko wcina mi baterie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. 4godz temu odlaczony od ladowarki i zjadl juz 25% baterii - wiekszosc czasu przelezal na biurku nieuzywany.

To ta bateria faktycznie.. szybko leci u Ciebie. Ja używam: RCMixS_v2.0_A2SD_CM7Hboot i mało używany telefon to 2 dni wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze sam na wlasne zyczenie troche uwalilem ta baterie bo co wieczor byla doladowywana mimo tego ze nie byla rozladowana. Wcina ja tylko jak sie uzywa telefonu - w nocy, przez 10godz, tel przelezal w stanie czuwania i zjadl 10% baterii czyli ok 1%/1h wiec w normie z tego co pisza w sieci.

Nie wiem jak sprawdzic jakiej klasy mam karte ale na tym romie i kazdym innym A2SD jak ktos do mnie dzwoni to moj telefon odzywa sie dopiero po 'jego' jednym pelnym sygnale - czyli z lekkim opoznieniem. Ale mimo to zaluje ze tak pozno sie zabralem za zmiane ROMU na modyfikowany - w ori brakowalo mi pamieci w tym telefonie, teraz mam wszystko co niezbedne i ponad 100MB wolnej pamieci wewnetrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

te tapetki to sie sciaga z marketu ???

mam pytanko jeszcze czy jak nie mam zrootowanego telefonu to nie moge zapisywac gry czy aplikacji na karcie pamieci ???

i jeszcze jedno jaki program sluzy do komunikacji sgs+ z PC , w nokii bylo ovi a tu cos polecacie??

Zapisywać możesz pliki i wersje instalacyjne ale chodzi Ci pewnie o instalację programów? Aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

no o to mi chodzilo wlasnie, ale po roocie moge instalowac na karcie nie ?

Oczywiście. Ja mam teraz 5mb zajęte w pamięci wbudowanej a wszystkie aplikacje instaluję i przechowuję na karcie pamięci. Dlatego warto kupić dużą i szybką :wink4:

Krzysiu jakiego uzywasz ROMu? Ja mam w tej chwili Leedroid HD 3.3.3 GB R5 i strasznie szybko wcina mi baterie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. 4godz temu odlaczony od ladowarki i zjadl juz 25% baterii - wiekszosc czasu przelezal na biurku nieuzywany.

Niektore aplikacje wpieprzaja ostro baterie :cool1: ja miałem gg odpalone i przez noc wciagnelo mi 80% baterii :blink: Bylem w szoku lekkim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki czy jak tym kablem http://allegro.pl/kabel-pro-tv-out-samsung-i9000-galaxy-s-s8500-wave-i1984116807.html jak podlacze tel do tv to ogolnie widzi sie wtedy to co na telefonie ? Czyli jak przegladam neta czy cokolwiek innego wszytsko jest wyswietlane na tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja w Markecie :naughty: na Nowy Rok

Asphalt 6: Adrenaline HD: http://bit.ly/kymYW9 właśnie tą kupiłem.

ogólnie od Gameloftu:

https://market.android.com/developer?pub=Gameloft#?t=W251bGwsbnVsbCxudWxsLDEwMiwiY29tLmdhbWVsb2Z0LmFuZHJvaWQuQU5NUC5HbG9mdEIzSE0iXQ..

Wszystkie są po 0,99$.

możecie coś polecić od programisty? grał ktoś w Nova?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka Ci nie podam bo nie mam w tej chwili zadnego aktualnego ale od siebie polecam Sygic Aura 3... uzywam od jakiegos czasu i dla mnie jest przyjemna i wystarczajaca tylko ze ja malo jezdze i rzadko uzywam navi. Ma dobra opinie wsrod uzytkownikow Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie??

korzystajace z google maps, w pelni darmowe, nie wiem kiedy bedzie... ale mysle, ze to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć navi google działa mniej więcej od wakacji... może być jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi zrootuje telefon bo robi mi się chojówka.. walka o każden MB :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie??

korzystajace z google maps, w pelni darmowe, nie wiem kiedy bedzie... ale mysle, ze to kwestia czasu.

być może chodzi o offline :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:12_________________________________________________

Kto mi zrootuje telefon bo robi mi się chojówka.. walka o każden MB :wallbash:

jaki telefon?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:14_________________________________________________

Pany jakąś Navi na androida ?? mam HTC Sensation ?jakieś Linki na PW na rapida??

http://www.naviexpert.pl/czy-to-dziala-z-moim-telefonem.html najlepsza na Androida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ja tez bede chcial zrootowac moj SG I+ , moze ktos sie na tym zna z okolic LBL i moze na spot komorki bysmy zabrali do korekty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...