Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak z innej beczki: czy odczuwalne w użytkowaniu systemu będzie wsadzenie micro sd class 4 w porównaniu do class 10? Przy 16GB ceny są 2 razy takie, pytanie czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w telefonie nie będzie, taką wysoką klasę to się kupuje do dobrych lustrzanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki: czy odczuwalne w użytkowaniu systemu będzie wsadzenie micro sd class 4 w porównaniu do class 10? Przy 16GB ceny są 2 razy takie, pytanie czy warto?

Zależy co masz dalej zamiar robić. Jeśli chcesz później postawić zmodyfikowany system na tej karcie to różnica jest kolosalna.. proponuję zakupić przyszłościowo C10 ADATA 16GB ; -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system oryginalny raczej, niedługo wgram 2.3 na lg black i na nim chyba część programów instaluję się na już karcie, czy płynność tych programów będzie taka sama na obu kartach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system oryginalny raczej, niedługo wgram 2.3 na lg black i na nim chyba część programów instaluję się na już karcie, czy płynność tych programów będzie taka sama na obu kartach ?

Chyba bardzo mała część.. ogólnie dopiero po zrootowaniu telefonu widać jego pełne możliwości(m.in. szybkość działania i instalację programów na karcie).

Do samych plików i aplikacji raczej nie zauważysz wielkich skoków wydajnościowych pomiędzy Class4 a Class10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system oryginalny raczej, niedługo wgram 2.3 na lg black i na nim chyba część programów instaluję się na już karcie, czy płynność tych programów będzie taka sama na obu kartach ?

Chyba bardzo mała część.. ogólnie dopiero po zrootowaniu telefonu widać jego pełne możliwości(m.in. szybkość działania i instalację programów na karcie).

Do samych plików i aplikacji raczej nie zauważysz wielkich skoków wydajnościowych pomiędzy Class4 a Class10.

ja mam zrootowanego Blacka i jakoś różnicy w prędkości po roocie nie zauważyłem, jednak po przejściu na innego launchera i kilku modach coś zaczyna się dziać... :>

p.s. 28 listopada oficjalnie GB 2.3 dla Blacka, a nieoficjalnie panowie z xda już portują ICS 4.0 :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lg blacka p970 i aktu jest zapowiedziana pod koniec listopada do 2.3, ale pewnie brandowany nieco później... (mam orange)

też mam w orange, czyli nie będę mógł zaktualizować go jutro na stronie LG? Co to za różnica czy brandowany czy nie?

Wcześniej miałem desire 2.2 z orange i wgrało normalnie 2.3 od htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem, w LG nie pracuję, dowiemy się jutro... :> z tego co czytałem jakiś czas temu to mieli dzielić na etapy :disgust:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 15:56_________________________________________________oficjalnie na upgrade do najnowszego Androida Ice Cream Sandwich mogą liczyć użytkownicy Swift 2x, Swift 3D oraz Swift Black :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.androidapps.pl/programy/882-jak-wybra-kart-microsd.html[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 13:17_________________________________________________Panowie jak odpalam grę Reckless Getaway, gdy już odpala to wyskakuje błąd licenced failed itd by zassać z marketu pełną wersję, jak to ominąć, jakaś witaminka :?:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 13:30_________________________________________________Games | Xperia Neo (DOWNLOAD LINKS)

:kox:

Dajcie od 3:55s rozkminiam by tą grą zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy podesłał mi ostatnio fajna stronę z aplikacjami i grami na androida może komuś coś przyda z tej strony :decayed: Co prawda trzeba się zarejestrować ale to trwa chwile :przebiegly:

Link: http://androidpolska.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzi się tą stronkę :good:

Grałem teraz chwilę w GT Racing HD, polecam :good:

Wieczorem sprawdzę Bad Company 2 :)

BattleField: Bad company 2 on XPERIA Neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem w Neo V te aplikacje co polecaliście w temacie i super ułatwiają pracę na komie :) [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 16:07_________________________________________________Czaro to wyobraź sobie jak te gry będą wyglądały na Tegrze III która będzie instalowana w najnowszych smarfonach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje w przyszłym roku kupić dobrego smartfona już z Tegrą III na pokładzie :naughty:

Póki co używam osobiście "mini iphona" :D

lggd880mini01.jpg

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:47_________________________________________________Rozpracowałem NFS: Shift na Xperii Neo V.

Folder com.eamobile.nfsshift_na_wf wklejamy do sdcard/ android /data i później odpalamy plik apk.

Działa nad androidzie 2.3.4

Grafa miażdży :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bawem te telefony beda tak wielkie że bedzie nosiło sie je w walizkach jak laptopy, a to chyba nie do tego komórka była stworzona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bawem te telefony beda tak wielkie że bedzie nosiło sie je w walizkach jak laptopy, a to chyba nie do tego komórka była stworzona :decayed:

Myślę że max 4,7" zrobią bo 5" to już za dużo, bawiłem się jakiś czas temu Dell Streak 5" na andku to już zbyt wielki był, nie wygodny i trzymanie w kieszeni w spodniach nie wchodzi w rachubę.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 15:11_________________________________________________Z_DeviceTest_1.6.1.

qmqxxucspng.jpg

Dosyć ciekawa aplikacja która ma za zadanie przetestowanie naszego smartfona pod względem działania różnych rzeczy w naszym urządzeniu ( m.in. BT, WiFi, ram, CPU, aparat ( przedni też), kompas, radio, głośnik, mikrofon itp. Dzięki niemu dowiemy się czy wszystko jest sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczę się dopiero 3 dzień na andku i wtedy gdy go podkradnę bratu :D

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

https://market.android.com/details?id=com.adinfinitum.winterfantasy_livewallpaper[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:23_________________________________________________

Polecam N.O.V.A 2 HD najlepsza FPS w jakikolwiek grałem na androidzie :slina:, wyżej na HD2 i o dziwo się przycina :mysli:, u mnie na SE Xperia Neo V płynnie śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...