Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wrzuceniem zalacznikow (zdjec)

Na poczte, wyskakuje komunikat ze jest za mało pamięci do zakończenia aplikacji.

Telefon to SGS3.

Co z tym zrobić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Caban po co podałeś linka na inne forum?

Kokega Dev szuka odpowiedzi tutaj ;) Jakby chciał (i miał konto) to by zapytał gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reset telefonu, zasmiecony był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam dylemat nad s5 i g3... Na rzecz LG przemawia ram a samsunga mniejszy wyświetlacz, kamerka oraz gear'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caban po co podałeś linka na inne forum?

Kokega Dev szuka odpowiedzi tutaj ;) Jakby chciał (i miał konto) to by zapytał gdzie indziej :)

Na prawdę ??? Niesamowite....

Tam by dostał rzetelną i profesjonalną odpowiedź , a nie na forum Audi :P

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam dylemat nad s5 i g3... Na rzecz LG przemawia ram a samsunga mniejszy wyświetlacz, kamerka oraz gear'y...

Jeśli masz zamiar nosić telefon w kieszeni, to S5.

G3 wielkie jest. Za wielkie jak na normalny telefon według mnie.

Aczkolwiek fajne, przyjemniejsze w wyglądzie. Na szczęście nie miałem tego problemu 2 miesiące temu jak zmieniałem telefon. Ewentualnie G2. Parametry ma podobnie do S5, z tego co tak na szybko patrzyłem.

Jako ciekawostka, to moje S5 odwiedziło wczoraj serwis na wgranie nowego softu.

Wieszało się i restartowało. Wipe nie pomógł. Nowy soft na razie (24h) daje radę.

Podobno zdarzają się problemy z taśmą wyświetlacza, ale chyba za dużo ich nie jest, bo nawet najnowszego softu do mnie nie miał, musiał dopiero ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caban po co podałeś linka na inne forum?

Kokega Dev szuka odpowiedzi tutaj ;) Jakby chciał (i miał konto) to by zapytał gdzie indziej :)

Na prawdę ??? Niesamowite....

Tam by dostał rzetelną i profesjonalną odpowiedź , a nie na forum Audi :P

"Naprawdę" ;)

A idąc twoim tokiem myślenia -> po co zakładasz milion tematów dotyczących różnych rzeczy? I pytasz o zdanie użytkowników tego forum? Przecież możesz to zrobić na profesjonalnych forach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat jest o andku ale mój Note 2 juz kolejny raz w serwisie i mam powoli dosyć szajsunga i czas na zmiany jak go wkońcu naprawią to go sprzedaje i zastanawiam się nad nokiami lumiami 925 lub lumią 1020 ... podpowie ktoś coś ??? od razu powiem że na lumie 930 szkoda mi kasy bo kosztuje ponad 2 tyś zł a budżet max 1600 zł.

Napisze też że w tej chwili mam lumie 520 i windows 8.1 jest OK ... można się przyzwyczaić po paru latach na adnroidzie...

Prosze o konkretne podpowiedzi i nie piszcie miż se S4 lub S5 jest ok i brać zamiast nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Nokia mi jakoś nie pasuje. Kumpel ostatnio kupił, bawiłem się i jakoś przekonać się nie mogę.

Do samsunga namawiał nie będę. Wprawdzie S3 przez dwa lata działał bez problemowo, ale teraz wziąłem właśnie S5. Soft już mam nowy wgrany i dalej d*pa, więc zaraz jedzie do serwisu na naprawę.

G3 trochę kosztuje, ale G2 bym mocno rozważył teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w ssmsungu jest nie to ze fony się psują bo w tych czasach wszystko się psuje ale te ich serwisy i jakość usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G3 trochę kosztuje, ale G2 bym mocno rozważył teraz.

sensowne wyjście :thumbup1:

moim zdaniem przesiadka z Note'a na Nokię 4,5" to dwa kroki w tył...

BTW swojego będę sprzedawał, nie chcesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w ssmsungu jest nie to ze fony się psują bo w tych czasach wszystko się psuje ale te ich serwisy i jakość usług

Ja na serwis złego zdania nie mogę powiedzieć, bo w 1 dzień wymienili mi cały panel przedni. I jak na razie działa mi dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest już trzeci raz w serwisie w ciągu 3 miesięcy i to na ten sam problem. Nie da się włączyć ani wifi ani blutufa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwarancję masz?

Bo według warunków gwarancji, jeśli nastąpiły 3 naprawy, wymiany podzespołów i problem nadal występuje, to wymiana na nowy się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...