Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam założoną od czerwca tą folię, wybrałem ją po przestudiowaniu wielu firm i jest idealna, nie szorstka w dotyku, mało się rysuje i super leży, dałem 25zł w opakowaniu 3szt.

XQISIT Folia na ekran Samsung i9300 Galaxy S III (folia_na_ekran_samsung_i9300_galaxy_s_iii_3szt_) - Ceneo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam założoną od czerwca tą folię, wybrałem ją po przestudiowaniu wielu firm i jest idealna, nie szorstka w dotyku, mało się rysuje i super leży, dałem 25zł w opakowaniu 3szt.

XQISIT Folia na ekran Samsung i9300 Galaxy S III (folia_na_ekran_samsung_i9300_galaxy_s_iii_3szt_) - Ceneo.pl

Ja zamówiłem skórzaną wsuwke i z nia przyjdzie jakas folia gratis. Jak nie da rady to zamowie ta co polecasz i sprawdze.

Najlepiej by bylo trzymac fona bez folii ale jakos boje sie ze sie porysuje.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założoną od czerwca tą folię, wybrałem ją po przestudiowaniu wielu firm i jest idealna, nie szorstka w dotyku, mało się rysuje i super leży, dałem 25zł w opakowaniu 3szt.

XQISIT Folia na ekran Samsung i9300 Galaxy S III (folia_na_ekran_samsung_i9300_galaxy_s_iii_3szt_) - Ceneo.pl

Ja zamówiłem skórzaną wsuwke i z nia przyjdzie jakas folia gratis. Jak nie da rady to zamowie ta co polecasz i sprawdze.

Najlepiej by bylo trzymac fona bez folii ale jakos boje sie ze sie porysuje.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Przednia szybka jest bardzo wytrzymała - od chyba ponad pół roku mam bez folii i nawet jednej ryski nie ma.

Gorzej z tylną obudową - ta się rysuje strzasznie, ale jak będzie już źle wyglądała, to sie wymieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym nie masz ani jednej ryski? W S3? Mogę się założyć że masz dużo mikro rysek widocznych tylko pod światło jeśli idealnie wyczyścisz :naughty:

Ja po 5 dniach miałem takie dwie gdzie byłem w wielkim szoku, zwłaszcza że dbalem jak o jajko, dlatego od razu założyłem folię, pamiętajcie Gorilla Glass 3 nie rysuje się od kluczy i podobnych ostrych rzeczy, tylko od ziarenka piasku w kieszeni czy torebce a koszt późniejszej naprawy to ok 600zl bo dotyk jest zespolony z wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym nie masz ani jednej ryski? W S3? Mogę się założyć że masz dużo mikro rysek widocznych tylko pod światło jeśli idealnie wyczyścisz :naughty:

Ja po 5 dniach miałem takie dwie gdzie byłem w wielkim szoku, zwłaszcza że dbalem jak o jajko, dlatego od razu założyłem folię, pamiętajcie Gorilla Glass 3 nie rysuje się od kluczy i podobnych ostrych rzeczy, tylko od ziarenka piasku w kieszeni czy torebce a koszt późniejszej naprawy to ok 600zl bo dotyk jest zespolony z wyświetlaczem.

Faktycznie! Wziąłem lupę i mam ryski :wallbash:

A tak poważnie, jak spojrzysz pod światło to kilka rysek faktycznie jest. Ale gdybyś mi tego nie powiedział, to nawet bym nie wiedział, bo tego wogóle nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zero, bo pierwszego dnia byla juz folia. Teraz bede musial przemeczyc sie pare dni i mega uwazac, bo nowa dopiero idzie

Zamówiona wsuwka jest do S3 ale mini :facepalm: Nie wiem jak tego nie doczytalem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Uff, zmienione na wsuwkę do S3. Dobrze, że tak długo się ociągali z wysyłką:decayed: Teraz tylko folię muszę domówić, bo w zestawie nie będzie i chyba skuszę się na tą co Pablo pokazał.

@Pablo: Folia jest typu clear czy mat? I czy w dotyku jest gładka czy taka chropowata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo: Folia jest typu clear czy mat? I czy w dotyku jest gładka czy taka chropowata?

Clear i gładka jeśli pytasz o tą Xqisit :)

Mi od razu jak przyjechał Case Mate Barelly There to gość dorzucił folię, założyłem i po 2 dniach zerwałem bo była nie przyjemna w dotyku i szorstka co przeszkadzało np. w grach gdy dwoma kciukami operujesz albo przy pisaniu smsów.

Pamiętaj by nakleić folię w zaparowanym pomieszczeniu np. po kąpieli, wtedy powietrze jest cięższe i nie lata żaden syf więc nie ma ryzyka że Ci się przyklei jakiś paproszek w momencie naklejania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja mialem Case Mate i na poczatku byla fajna taka chropowata ale jak teraz poczulem gladkosc ekranu to nigdy wiecej.

Z tym zaparowanym pomieszczeniem dobry pomysl. Bo wczoraj jak chcialem nakleic druga sztuke case mate to wlasnie jeden wlosek sie dostal pod i lipa sie zrobila :facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne folie. Porzadna wsuwka skorzana i kondomy i folie sa zbedne.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne folie. Porzadna wsuwka skorzana i kondomy i folie sa zbedne.

Wysłane z prodiża

Do mnie wlasnie idzie skorza wsuwka :wink: Folia na wszelki wypadek tez wpadnie. Wzialem SGP bo tej co Pablo podawal nie bylo na alle

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak android to android :smiley:

PARROT ASTEROID Smart - 2DIN - Towar dostępny "od ręki"!

Ale ja bym chyba wolal tableta :smiley:

Dokładnie :thumbup:

Gdzieś widziałem, może nawet na forum, taki projekt że ktoś wyjął tableta z obudowy i wsadził ekran z elektroniką właśnie w miejsce 2DIN.

Na pewno lepsze to od projektu Car PC. Szczególnie, że teraz tablety wychodzą naprawdę porządne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak android to android :smiley:

PARROT ASTEROID Smart - 2DIN - Towar dostępny "od ręki"!

Ale ja bym chyba wolal tableta :smiley:

Dokładnie :thumbup:

Gdzieś widziałem, może nawet na forum, taki projekt że ktoś wyjął tableta z obudowy i wsadził ekran z elektroniką właśnie w miejsce 2DIN.

Na pewno lepsze to od projektu Car PC. Szczególnie, że teraz tablety wychodzą naprawdę porządne.

Wystarczy zeby jakis producent wpadl na pomysl produkowania stacji dokujacych do tabletow, ktore umieszcza sie w dziurze 2 DINowej :smiley:

Ale mysle ze to tylko kwiestia czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku można pociągnąć kabel zasilający za tunelem i wpiąć się w zapalniczkę :kox:

Dobrze by było mieć Andka w samochodzie. I to jeszcze z dostępem do neta. Cudo. Wtedy Andek mógłby mocno opanować rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba rzeźba :decayed:

Ale efekt prima sort. Tylko, żeby tak to ogarnąć to trzeba mieć niezłe zdolności manualne i kupe kasy :wink:

Poza tym dla siebie wybrałbym Samsung Tab 10

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne folie. Porzadna wsuwka skorzana i kondomy i folie sa zbedne.

Wysłane z prodiża

Nie prawda Andrzej, jak trzymasz w ręce S3 i ktoś Cię potrąci to nie spadnie na ziemie telefon razem z wsuwką bo wcześniej wyciągnąłeś go z niej.

Jak by nie case mate na tył to pewnie bym miał po wyświetlaczu/dotyku bo spadł mi z 1,5 metra jak gówniarz wbiegł we mnie gdy pisałem smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne folie. Porzadna wsuwka skorzana i kondomy i folie sa zbedne.

Wysłane z prodiża

Nie prawda Andrzej, jak trzymasz w ręce S3 i ktoś Cię potrąci to nie spadnie na ziemie telefon razem z wsuwką bo wcześniej wyciągnąłeś go z niej.

Jak by nie case mate na tył to pewnie bym miał po wyświetlaczu/dotyku bo spadł mi z 1,5 metra jak gówniarz wbiegł we mnie gdy pisałem smsa.

Czyli co, mowisz ze folia rzeczywiscie chroni przed peknieciem ekranu? Wydawalo mi sie zawsze ze to sciema

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

Od czego jest plik "Bugsensedata" i "Ping_1365..."

Doda, że pliki są folderze Wszystkie pliki we wbudowanej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, mowisz ze folia rzeczywiscie chroni przed peknieciem ekranu? Wydawalo mi sie zawsze ze to sciema

Mówiłem o tym Case Mate a nie folii :)

Lumia 920 vs Galaxy S4 video stabilisation test - YouTube

Zobaczcie jaki test :lol1: tylko 2 smarphony na rynku mają stabilizację optyczną Lumia 920 i HTC ONE :)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Coraz bardziej mi się podoba i zdecydowanie lepiej wygląda niż S3.

Nie długo przyjadą mi pierwsze egzemplarze i będzie co testować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :wink: Myslalem ze chodzi o folie case mate.

Obecnie tez mam taka nakladke na tylnia obudowe ale nie case mate. W pracy mi dwa razy tel spadl na podloge i nic sie nie stalo ale na szczescie byl to upadek moze z pol metra tylko.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...