Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kejs mejt to tragedia jest jakas, telefon robi sie jeszcze wiekszy :smiley:

Co do S4, to nie ma szalu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kejs mejt to tragedia jest jakas, telefon robi sie jeszcze wiekszy :smiley:

Taka tragedia że ludzie nie zauważają że mam założone etui więc milcz małolacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli case mate to tylko seria barely there -> inne są do kitu, przymierzałem chyba wszystkie do SII swego czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta folia porażka :facepalm:

FOLIA SGP SAMSUNG GALAXY S3 i9300 WYPRZEDAŻ (3113403668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zmarnowałem dwie szt. zanim doszedłem jak to mniej więcej założyć, a i tak zostały bąbelki :doh: Plus za folię na tylni panel :decayed: Ale ogólnie nie polecam. Folia strasznie się klei i dlatego nie można dobrze usunąć bąbli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak android to android :smiley:

PARROT ASTEROID Smart - 2DIN - Towar dostępny "od ręki"!

Ale ja bym chyba wolal tableta :smiley:

Dokładnie :thumbup:

Gdzieś widziałem, może nawet na forum, taki projekt że ktoś wyjął tableta z obudowy i wsadził ekran z elektroniką właśnie w miejsce 2DIN.

Na pewno lepsze to od projektu Car PC. Szczególnie, że teraz tablety wychodzą naprawdę porządne.

Wystarczy zeby jakis producent wpadl na pomysl produkowania stacji dokujacych do tabletow, ktore umieszcza sie w dziurze 2 DINowej :smiley:

Ale mysle ze to tylko kwiestia czasu :decayed:

DVB-T Android!! NOWOŚĆ!!-VW-Golf 6,B6 Passat-GPS, (3131695131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

prooooosz :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak android to android :smiley:

PARROT ASTEROID Smart - 2DIN - Towar dostępny "od ręki"!

Ale ja bym chyba wolal tableta :smiley:

Dokładnie :thumbup:

Gdzieś widziałem, może nawet na forum, taki projekt że ktoś wyjął tableta z obudowy i wsadził ekran z elektroniką właśnie w miejsce 2DIN.

Na pewno lepsze to od projektu Car PC. Szczególnie, że teraz tablety wychodzą naprawdę porządne.

Wystarczy zeby jakis producent wpadl na pomysl produkowania stacji dokujacych do tabletow, ktore umieszcza sie w dziurze 2 DINowej :smiley:

Ale mysle ze to tylko kwiestia czasu :decayed:

DVB-T Android!! NOWOŚĆ!!-VW-Golf 6,B6 Passat-GPS, (3131695131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

prooooosz :naughty::naughty::naughty:

No to jest mega kox :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej uważam, że lepiej wpasować tam Samsunga Tab 10.1 :decayed: Parę pomysłów ściągnąc od tego anglika, trochę porzeźbić w garazu lub pokoju i jest coś jeszcze lepszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam radio pioneera z parrotem dźwięk mi idzie na radio przez bt i sobie oglądam filmy z telefonu ... :) wszystko bez zakłóceń a jak ktoś zadzwoni pięknie się wyciszy.... i to wszystko za troszke ponad 3 stówki za nówke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO takiej funkcji do Galxy Tab nie ogarnie chyba :decayed:

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 20:48 ----------

Przyszła wsuwka SAMSUNG GALAXY S3 MINI i8190 Etui 100% SKÓRA FOLIA (3087513955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam mieszane uczucia ale ogólnie może być. Skóra bardzo mięciutka. Na pewno nic się nie porysuje. Jak na razie ciężko się wsuwa i wysuwa ale to kwestia wyrobienia. Zobaczymy jak długo wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland - mam dokladnie taka sama dla S3. Sreszta w SGSA tez taka mialem. Chyba najlepsza wsuwka na rynku. :P

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland - mam dokladnie taka sama dla S3. Sreszta w SGSA tez taka mialem. Chyba najlepsza wsuwka na rynku. :P

Wysłane z prodiża

Ja w sumie pierwsza lepsza tansza wzialem. Zalezalo mi na tym aby byla skorzana a nie materialowa. Ogolnie jest fajna bo miekka i powinno chronic przed uderzeniami.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni ciasnego wsuwania i sie ladnie dopasuje do ksztaltu :D

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą wsuwkę kupuje w hurtowni po 7,78zł brutto :decayed:

Tzw. SLIM DELUXE produkowane są ręcznie z naturalnej owczej skóry.

18104-400.jpg

Lepiej było sobie zamówić Pull UP z tym paseczkiem, łatwiej się wyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą wsuwkę kupuje w hurtowni po 7,78zł brutto :decayed:

Tzw. SLIM DELUXE produkowane są ręcznie z naturalnej owczej skóry.

http://partnertelekom.pl/images/400/18104-400.jpg

Lepiej było sobie zamówić Pull UP z tym paseczkiem, łatwiej się wyciąga.

No ja mam taki paseczek :wink:

I u mnie na aukcji bylo napisane ze skora cieleca.

P.S. Nie musisz na denerwowac i uswiadamiac ile przeplacamy w detalu :P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Spoko nie chciałem nikogo zdenerwować, bylibyście u mnie to bym wam za 2 dobre piwa sprzedał :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Spoko nie chciałem nikogo zdenerwować, bylibyście u mnie to bym wam za 2 dobre piwa sprzedał :decayed:

:wink:

Wazne ze dalem zarobic polakom a nie chinczykom

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego pokrowca podabego wyzej. Sam go mialem. Na poczatku jest fajnie pozniej wneka troche sie wyrabia i telefon sam wylatuje. Ze dwa razy zdazylem zlapac w locie bo pokrowiec odwrotnie zlapalem....

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany po pijaku cos sobie przestawilem i czcionka w smsach jes mega wysoka na ekran wychodzi 7 linijek, jak to zmnieszyć? bo w ustawieniach wiadomosci nic nie moge znaleźć o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakim programem można połączyćSony Xperia Tipo z komputerem aby można było go używać jako modemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...