Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia -> Wyświetlacz -> Rozmiar czcionki :wink:

ale to nie w menu telfonu, tylko w smsach mam taka mega czcionke, menu i reszta systemu ustawione na normalna wielkosć:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ustawienia -> Wyświetlacz -> Rozmiar czcionki :wink:

ale to nie w menu telfonu, tylko w smsach mam taka mega czcionke, menu i reszta systemu ustawione na normalna wielkosć:facepalm:

Aha to nie mam pojęcia :decayed: Ale spokojnie. W takim wypadku dzisiaj znów musisz się najepać i moze ustawisz z powrotem aby było dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakim programem można połączyćSony Xperia Tipo z komputerem aby można było go używać jako modemu?
Ja używam jako modemu ale po kablu...Ustawienia>Sony Ericsson>Łączność>Powiązanie i przen. hotspot i tu zaznaczasz Wi-Fi oraz Tethering przez Usb...bynajmniej u mnie w Xperii Arc tak mam, oczywiście włączasz najpierw przesył danych:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ogarnałem, tekst w smsie powiększa sie za pomocą przycisków głośnosci:facepalm: wyłaczyłem tą funkcje bo jest dla mnie zbyteczna:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakim programem można połączyćSony Xperia Tipo z komputerem aby można było go używać jako modemu?
Ja używam jako modemu ale po kablu...Ustawienia>Sony Ericsson>Łączność>Powiązanie i przen. hotspot i tu zaznaczasz Wi-Fi oraz Tethering przez Usb...bynajmniej u mnie w Xperii Arc tak mam, oczywiście włączasz najpierw przesył danych:wink:

Połączyłem :banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby jeszcze ten adnroid obslugiwal flash playera...

Obsługuje jeśli wcześniej przed aktualizacją przed JB 4.1 sobie zainstalowaliśmy Flash Playera, u mnie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos tu jeszcze oprócz mnie posiadał SGSA w wersji 9070P, to rano pojawił się Android 4.1.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Martyna odebrała wczoraj LG L9 nówke, muszę przyznać, że telefon b. fajny.... ja nadal czekam na zamówionego xcover2 ... data premiery została przesunięta na II połowe kwietnia :kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do specjalistów chciałem uruchomić sobie wifi na uczelni a do tego potrzebny jest certyfikat, który wymaga utworzenia blokady ekranu. Problem tylko w tym, że teraz nie mogę jej wyłączyć bo opcję brak, przesunięcie i odbl. na podstawie twarzy są na szaro(zaznaczone jako wyłączone przez administratora). Ktoś wie jak przywrócić tamte opcję? Telefon to lg l9 z andkiem 4.0.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:po długim czasie zmiana tel i jest to s3 mini :decayed: chciałem Was zapytać jaka jest najlepsza nawigacja na androidzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bida z S4 w PL. od 27 kwietnia beda realizowane zamowienia na I9505 - czyli wersje z LTE i czterordzeniowym Qualcommem. slabo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...