Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie jest wszystko w porządku tyle że nie używam tapki ;-)

A co uzywasz?? Przez przegladare lecisz?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę przez przeglądarkę cały czas bo chcę widzieć forum normalnie czyli tak jak na kompie.

Natomiast jeśli mam dużo do napisania albo chcę z edytować posta to jadę przez tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, mam SGS + I9001 ostatni oficjalny soft to 2.3.6 a chcialem miec google chroma ale on tak jak niektore nowsze apk sa od 4.0 w zwyz - ktorego softa polecacie? mialem kiedys cyanogem~~ czy jak to sie tam pisze softa na moim poprzednim tel ale na poczatku dziala super ale potem wszystko siadlo chce tego uniknac bo chwilowo nie mam tyle czasa na zabawy z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, mam SGS + I9001 ostatni oficjalny soft to 2.3.6 a chcialem miec google chroma ale on tak jak niektore nowsze apk sa od 4.0 w zwyz - ktorego softa polecacie? mialem kiedys cyanogem~~ czy jak to sie tam pisze softa na moim poprzednim tel ale na poczatku dziala super ale potem wszystko siadlo chce tego uniknac bo chwilowo nie mam tyle czasa na zabawy z tym.

Poszukaj po goole lub chomiku bo można znaleść apke chrome pod Gingerbread-a, jeśli chcesz dobrego roma to ja długi czas siedziałęm na Mech1 v3 ([ROM][i9001] Mech1 v3.0 (17.11.2012)) szybki i nie zawodny rom:wink: W ostatnim czasie przeszedłem na AOKP Jellybean Beta3 ([ROM][i9001][JB][4.1.2] AOKP Jellybean Beta3 (19.03.2013)) Rom w porównaniu do starszych wersji jest naprawdę mega szybki, jedyny feler to szybko znikająca bateria w porównaniu np. z mechem ale można się przywyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:
Ja mam w HD2:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:
Ja mam w HD2:kox:

ło kutwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać

skąd mozna go sciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mozna go sciągnąć ?

http://forum.xda-developers.com
Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:
Ja mam w HD2:kox:

ło kutwa :kox:

Telefon zadziwia jak na takiego staruszka :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie najnowszego 4.2.2 będzie śmigać, koleżanka z salonu Play sobie wgrała do Galaxy S i9000 :decayed:

ja w swoojej Defy wyleczyłem się z customowych romów ..

miałem wgranego 4.1.2 wszystko na początku ok.. oprócz baterii bo znikała w dobe.

w Bukowinie na zlocie... dostał zwieche zgasł i d*pa.... teraz mam wgranego niebrandowanego 2.2.2 bodajże i wszystko śmiga ok

zamówiłem z 2 tyg. temu ten Samsunga Galaxy Xcover 2 ... i czekam dalej na niego... dopiero przyjdzie po premierze która ma się odbyć w I połowie kwietnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Okazyjnie nabyłem dziś SE NeoV :), jest to mój pierwszy android, polecacie jakies aplikacje które się przydadzą ?

Sam mam taki model.Z aplikacji które posiadam i korzystam to:allegro,tapatalk(obowiązkowo,żeby być na bieżąco z forum),tablica,jak dojadę,opera jako przeglądarka do netu,latarka. :D

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO sie dzieje ze nie dodaje mi podpisu z czego wysłane?Mam niby włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...