Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja czekam na to http://www.sonyericsson-world.com/index.php?/topic/3072-sony-xperia-gx-lt29i-hayabusa-pojawia-sie-na-horyzoncie/

Jeśli się potwierdzą dane to zostawi daleko w tyle konkurencję wraz z SGS3.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sony ostro prze do przodu

bebechy ma konkretne :kox:

Opublikowano

I sony to już nie to badziewiate SE ... miejmy nadzieje ...

Opublikowano
Zobaczymy jakie w benchmarku będzie porównanie.

Jak by nie było to chętnie go przytulę jak mi przyjedzie do pracy i porwę go do domu na testy :kox:

http://img696.imageshack.us/img696/5537/64545632.jpg

I weźcie sobie rozkmińcie taką sytuację, płacicie za niego mniej więcej 2500zł, wkładacie do spodni, robicie fikołek, wstajecie i Samsung w 2 częściach na pół się złamał:decayed:

8,6 milimetra grubości.

miejmy nadzieję, ze posiadaczowi takiego telefonu nie przyszłoby na myśl robienie fikołków mając go w kieszeni :>

Opublikowano

miejmy nadzieję, ze posiadaczowi takiego telefonu nie przyszłoby na myśl robienie fikołków mając go w kieszeni :>

Jak by się z Tobą napił tak jak ostatnio na zlocie w BT to pewnie by nie jednego fikołka zrobił :decayed:

Pierwsze Benchmarki.

http://android.com.pl/news/sprzet/4210-sgsiii-kroluje-w-wikszoci-benchmarkow.html

Opublikowano

zapodajcie jakiś ciekawy widget do obsługi wi-fi on/off bluetooth, gps, podświetlenie, dzięki itd.

np. taki jaki jest w tym SGSIII w górnym pasku, jak on się nazywa

Opublikowano

Wiecie ile android 4.0 jest już na rynku?

Rok czasu a tylko 5% urządzeń go ma:facepalm:

W tej chwili większość ma andka przed 2 lat 2.3.x i to jest największy problem andka bo nie można aktualizować bez utraty gwarancji.

http://android.com.pl/news/platforma/4218-android-40-ics-na-prawie-5-urzdze.html

I w takim 2.3.x idziesz na stadion, później do wracasz do domu i masz rachunek na 2 tys zł xD

Bo ktoś siedząc na stadionie czeka na takich którzy nie maja aktualizacji a jest system z dziurą i zadzwoni na nr zjadający kasę :lol1:

Tu macie temat :arrow2:http://niebezpiecznik.pl/post/dziura-w-androidzie-2-2/

I nowsze :arrow2:http://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dziura-w-telefonach-htc/

A Andek 5.0 już na horyzoncie..

Opublikowano
Wiecie ile android 4.0 jest już na rynku?

Rok czasu a tylko 5% urządzeń go ma:facepalm:

W tej chwili większość ma andka przed 2 lat 2.3.x i to jest największy problem andka bo nie można aktualizować bez utraty gwarancji.

http://android.com.pl/news/platforma/4218-android-40-ics-na-prawie-5-urzdze.html

I w takim 2.3.x idziesz na stadion, później do wracasz do domu i masz rachunek na 2 tys zł xD

Bo ktoś siedząc na stadionie czeka na takich którzy nie maja aktualizacji a jest system z dziurą i zadzwoni na nr zjadający kasę :lol1:

Tu macie temat :arrow2:http://niebezpiecznik.pl/post/dziura-w-androidzie-2-2/

I nowsze :arrow2:http://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dziura-w-telefonach-htc/

A Andek 5.0 już na horyzoncie..

Nie ma się co dziwić, jak wiele aplikacji nie działa poprawnie na 4.0.x a działa doskonale na 2.3.x to się ludzie przesiadać nie chcą za bardzo. Sam mam 4.0.3 i niektóre aplikacje dostają zawiechę, czekam na aktualizację, bo kiedyś pewnie bedą

Opublikowano

HTC

http://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dziura-w-telefonach-htc/

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Nie ma się co dziwić, jak wiele aplikacji nie działa poprawnie na 4.0.x a działa doskonale na 2.3.x to się ludzie przesiadać nie chcą za bardzo. Sam mam 4.0.3 i niektóre aplikacje dostają zawiechę, czekam na aktualizację, bo kiedyś pewnie bedą

W 30% masz rację bo większość by się chciała przesiąść jakby był na to łatwy sposób, nie chce im się bo aby to zrobić potrzebują wiedzę informatyczną i 99% osób nie jest wstanie tego sama zrobić.

W każdym telefonie z adnroidem robi się to inaczej więc nie ma nawet jednego sposobu i jeżeli google sie za to nie weźmie szybko to android się rozsypie.

Jedynie możemy oddać smartfona na serwis na gwarancji tylko wtedy zostajemy na 3-4 tygodnie bez niego.

Opowiadał mi kolega jak jego znajomy ustawił sobie taką blokadę jak w poniższym linku i później system mu nie przyjmował tego.

Musiał oddać na serwis na zmianę softu bo inaczej by stracił gwarancję jeśli by sam chciał zmienić soft.

http://niebezpiecznik.pl/post/motorola-droid-ominiecie-hasla-blokady/

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2012/04/liczysz-na-aktualizacje-do-androida-50.aspx

:shock3:

Opublikowano

miejmy nadzieję, ze posiadaczowi takiego telefonu nie przyszłoby na myśl robienie fikołków mając go w kieszeni :>

Jak by się z Tobą napił tak jak ostatnio na zlocie w BT to pewnie by nie jednego fikołka zrobił :decayed:

Pablo, Ty piłeś i fikołków nie robiłeś :>

Swoją drogą, ciekawy temat..

Miałam kiedyś Samsunga Galaxy na androidzie w PLAYu i z tego co pamiętam byłam zadowolona z jego działania. Jednak niektóre aplikacje były płatne dlatego nie korzystałam z nich za często ;)

Pozdrawiam i życzę miłej konwersacji.

Opublikowano

Ponad rok czasu mecze apple 4,jestem bardzo zadowolony z aplikacji i mozliwosci.Raz ulegl awari glosnika i dostalem nowy z przedluzeniem gwarancji o 2 lata.Uklon w strone serwisu za profesjonalizm.Od 3 tygodni mam galaxy s2 i powiem ze jest za duzy za slaba bateria i troszke bardziej skomplikowany w obsludze.

Opublikowano

W każdym telefonie z adnroidem robi się to inaczej więc nie ma nawet jednego sposobu i jeżeli google sie za to nie weźmie szybko to android się rozsypie.

Ale to chyba nie wina Google??? :grin:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Jedynie możemy oddać smartfona na serwis na gwarancji tylko wtedy zostajemy na 3-4 tygodnie bez niego.

wystarczy pobrać odpowiednią aplikację serwisową ze strony producenta, zainstalować sterowniki (również znajdują się na stronie), i uruchomić "awaryjne odzyskiwanie oprogramowania" każdy kto raz w życiu instalował windowsa xp lub drukarkę spokojnie sobie z tym poradzi... :kox:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Opublikowano

wystarczy pobrać odpowiednią aplikację serwisową ze strony producenta, zainstalować sterowniki (również znajdują się na stronie), i uruchomić "awaryjne odzyskiwanie oprogramowania" każdy kto raz w życiu instalował windowsa xp lub drukarkę spokojnie sobie z tym poradzi... :kox:

Jak sobie sam zmienisz andka na 4.0 w smartfonie który masz z salonu od operatora i później powiedzmy coś się "uwali" np. wyświetlacz to mogą sprawdzić czy nie grzebałeś w systemie i Ci nie uznają gwarancji z tego co wiem. To jest właśnie brandowany soft.

Z rootowaniem tak samo :naughty:

Najlepiej kupić w sklepie taki smartfon i mamy problem z głowy.

Opublikowano

użytkownicy telefonów opartych na systemie Android nie mający roota sami sobie utrudniają życie... :wink: pomyśl co by było gdyby użytkownicy windowsa na pc nie mogli dodać/odinstalować aplikacji która ingeruje w system... :wink: wybierz na kompie start->kliknij w obrazek konta-> pisze jak nic "administrator"

root - uprawnienia administratora...

co do gwarancji to masz rację ale to raczej z każdym sprzętem tak jest... oddaj kompa na gwarancję z innym systemem niż miałeś przy kupnie...

Opublikowano

Wracając do poprzedniego posta..

Jak masz brandowany soft by wgrać oficjalny soft musisz zmienić kod kraju w telefonie:kox:

A spróbuj znaleźć info i zmienić kod kraju w telefonie :decayed:

99% tego już nie zrobi :wink:

Nie jestem żadnym serwisantem ale coś o tym słyszałem po prostu od chłopaków z pracy i kumpla co siedzi w temacie :wink4:

Ok uciekam oglądać K1:kox:

Opublikowano

lukaszk a ty jaki używasz smartfon:eusathink:

Opublikowano

LG Swift Black, Samsung Galaxy S Plus

p.s. na dniach chcę kupić SGS III (cena ok 2300), Moto Razr lub SGS II...

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

coś dobrego do backupu... również w promo

JHtxDdW0tNg_oFpddaLowAcNk1oaHSI-lcDiGDAsjnU9xYyBmWYfeTfKzbvn9SlVLgw=w124

MyBackup

Opublikowano
LG Swift Black, Samsung Galaxy S Plus

p.s. na dniach chcę kupić SGS III (cena ok 2300), Moto Razr lub SGS II...

29.05 będzie u nas.

Skąd masz tą cenę? Rozumiem że za 16GB?

Ja bym go najpierw przetestował przed zakupem.

Nie mówię o SGS3 z salonu bo zanim zbrandują soft, przetestują to będzie koniec czerwca/początek lipca :grin:

Opublikowano

cena 2600zł

http://www.telix.pl/artykul/samsung-galaxy-s-iii-i9300-cena-w-polsce-2599-zl-3,48104.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.