Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Możecie oglądać filmiki z np joe monstera na komie? Chodzi o sgs3 of kors

wysłane Samsungiem Galaxy S3

Tak u mnie śmiga.

Zainstaluj sobie Flash Player'a.

W nowym JB już go nie ma ale miałem apkę wcześniej zainstalowaną i wsio bangla.

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Nie ściągniesz go ze sklepu play bo wycofali.

Ciemne źródła :decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tego nie mam zainstalowanego.

Screenshot_2012-08-27-04-06-06.png

Ikonka taka jak tutaj, wrzucone z google grafika bo nie mam czasu teraz wklejać mojego zrzutu.

Opublikowano

pany wrzucilem sobie tapety 3D z innego źródła niz google play i podczas instalacji wyskakuje w warunkach - sprawdzanie licencji google play, to jak jesli to płatne to nie przejdzie czy co?

Opublikowano

Musisz wejść w ustawienia i tam w zakladce aplikacje trzeba odznaczyć "nieznane źródła" chyba o to chodzi:wink:

Opublikowano
Musisz wejść w ustawienia i tam w zakladce aplikacje trzeba odznaczyć "nieznane źródła" chyba o to chodzi:wink:

Dokładnie Włodek.

Opublikowano

Nie o to mi chodziło:wink: temat instalacji i tego zabiezoieczenia dawno za mna, tylko sciagnałem sobie z apkmania tapete 3d dotykowa i wiele innych, ale tylko przy tej w liscie warunków bylo sprawdzenie licencji google playm w reszcie nie bylo tego, aler zainstalowałem:decayed:

Opublikowano

Najlepiej sprawdzać zawsze przed instalacją jakie ma "zezwolenia" dana apka bo przy takim badoo np mogą smsa wysłać z naszego telefonu itd więc uważajcie zanim coś instalujecie ZWŁASZCZA spoza sklepu play.

Kowi co do powyższego to nie wiem, trzeba obczaić temat.

Opublikowano

Panowie dwie sprawy:

1. Kto ma GTA 3 lub Vice City i chciałby przesłać na maila?

2. Czy w opcji wielu okien można używać tylko aplikacji z tego paska po lewej stronie? Bo próbowałem tam wrzucić inne aplikacje ale nie potrafię. A pisząc pasek to chodzi mi ten który wyskakuje po dłuższym wciśnięciu przycisku BACK

wysłane Samsungiem Galaxy S3

Opublikowano
Najlepiej sprawdzać zawsze przed instalacją jakie ma "zezwolenia" dana apka bo przy takim badoo np mogą smsa wysłać z naszego telefonu itd więc uważajcie zanim coś instalujecie ZWŁASZCZA spoza sklepu play.

Kowi co do powyższego to nie wiem, trzeba obczaić temat.

bo z paczka dostałem jakieś aplikacje google play costam cos tam tak jakby hack, tylko niewiem do której aplikacji to było bo wypakowałem hurtowo i wyrzuciłem archiwa:facepalm:

A co do gta VC, apka zajmuje bodajze 5mb, a dane prawie 1gb, są na zippyshare dostepne, polecam APK MANIA bardzo dobrze grywalna:kox:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

tu jest GTA

APK MANIA™ ◆ Grand Theft Auto: Vice City v1.03 APK

Opublikowano

Nie przeszkadza ilość. NFS MW zajmuje podobnie ;)

A to VC sprawdzone? Bo nie chciałbym instalować jakiś śmieci.

wysłane Samsungiem Galaxy S3

Opublikowano

ja mam stąd zainstalowane, gra działa dobrze, widziałem gdzies jeszcze sejfy 100%, bo chyba nikt nie bedzie tu napierdzielał misji w telefonie:grin:

Opublikowano

Panowie, mały problem, nie dostaje powiadomień z fejsa na pasek i LED :whistling:

Oczywiście w aplikacji fejsbuka powiadomienia włączone, ale nic nie dochodzi.

Opublikowano

Jaka navi na SGS3? Są wg do ściągnięcia jakieś zeby działały za free? Bo sklepie play same płatne:wink::decayed:

Opublikowano
Jaka navi na SGS3? Są wg do ściągnięcia jakieś zeby działały za free? Bo sklepie play same płatne:wink::decayed:

Ja używam nawigacji google maps i jak na razie jest wszystko ok.

Innych nie testowałem, więc się nie wypowiem. Ale wiem, że ściągnąć można z forum androida :thumbsup:

wysłane Samsungiem Galaxy S3

Opublikowano

ja użytkuje automape:wink:

Ponawiam pytanie czy jest jakis program typu firewall gdzie mozna zrobić reguły i poblokowac aplikacja dostęp do netu?

Opublikowano

a skąd automape ściągałeś?:wink:

Opublikowano

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jtschohl.androidfirewall&hl=pl

ť DroidWall: firewall na Androida -- Niebezpiecznik.pl --

Miał ktoś do czynienia z tym?

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

ja będe testował ta wersje

DroidWall_1.5.7_PL_(by_Ronon).apk

:wink:

Opublikowano
a skąd automape ściągałeś?:wink:

Wystarczy mieć apkę 1.4.1 i albo 1.4.2 i ściągasz całą zawartość przez Wifi:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.